سابق USC شروع QB JT Daniels انتقال به گرجستان

گرجستان اضافه شده است یکی دیگر از مشخصات بالا کارفرمایی انتقال. JT, دهنی, انتقال از USC پنج شنبه اعلام کرد که

توسط PATRIS-MUSIC در 8 خرداد 1399

گرجستان اضافه شده است یکی دیگر از مشخصات بالا کارفرمایی انتقال.

JT, دهنی, انتقال از USC پنج شنبه اعلام کرد که او به رهبری آتن برای بازی the Bulldogs. دانیلز در حال حاضر دومین کارفرمایی برای انتقال از یکی دیگر از قدرت پنج برنامه به گرجستان این offseason, پیوستن به ex-Wake Forest تماس گیرنده سیگنال جیمی نیومن.

در حالی که نیومن فارغ التحصیل انتقال انتظار می رود برای شروع در سال 2020 دانیلز به احتمال زیاد مجبور به نشستن قبل از به طور بالقوه داشتن سه سال از واجد شرایط بودن باقی مانده است. دقیق خود را واجد شرایط بودن وضعیت او می تواند دریافت یک اشتباه پزشکی برای سال 2019 یا حتی درخواست فوری واجد شرایط چشم پوشی است — بلافاصله روشن نیست.

دانیلز آغاز شده به عنوان دانشجوی سال اول از دست رفته 2019 با آسیب

دانیلز بود پنج ستاره استخدام فارغ التحصیل دبیرستان اوایل reclassifying از 2019 به 2018 — برای رسیدن به USC پیش از سال 2018 شود. او به سرعت به دست آورده و این تیم شروع کار انداخت و برای 2,672 متری 14 touchdowns و 10 interceptions به عنوان یک درست دانشجوی سال اول در حالی که این تروجان ها را تحمل یک 5-7 فصل است. دانیلز شد استارت دوباره برای باز کردن 2019 اما رنج پایان فصل مصدومیت زانو در 1 هفته.

که صدمه درب باز برای کدن Slovis به رشد در USC را تصویب خوشحال جرم هماهنگ شده توسط هماهنگ کننده توهین آمیز گراهام Harrell. Slovis یک under-the-رادار سه ستاره و جذب از آریزونا به پایان رسید تا پرتاب برای 3,502 متری 30 touchdowns و نه interceptions به عنوان یک درست دانشجوی سال اول.

با Slovis در برابر برای سال 2020 Daniels اعلام کرد در ماه آوریل که او را کشف گزینه های خود را به عنوان فصل بعدی و قرار دادن نام خود را در انتقال پورتال. USC سر مربی رس Helton در بیانیه ای گفت که این برنامه خواهد "همچنان به حمایت از JT در هر راه ممکن است و کمک به او را از طریق تصمیم گیری خود را."

دانیلز در بیانیه خود اعلام کرده بود که خود را به "نفع" را به نگاه به گزینه های دیگر از جمله بالقوه ماندن در USC.

"من عاشق این دانشگاه کارکنان مربیگری تیم. برای من آن است که در بهترین منافع برای کشف تمام گزینه های من رفتن به 2020 فصل" Daniels گفت: آوریل 16. "من باقی خواهد ماند و در تماس با کادر مربیگری را از طریق فرایند. USC همچنان یکی از گزینه های من و که درب باز مانده است برای من."

After starting as a true freshman at USC in 2018, JT Daniels missed the 2019 season with a knee injury. (AP Photo/Kyusung Gong)
پس از شروع به درست دانشجوی سال اول در USC در 2018, JT دانیلز از دست رفته 2019 فصل را با مصدومیت زانو. (AP Photo/Kyusung گونگ)

گرجستان نونما QB اتاق

بیش از یک ماه بعد دانیلز حل و فصل در یک مقصد انتقال در ثانیه.

گرجستان کار کرده است به سرعت به ساخت آن کارفرمایی اتاق پس از جیک فروم سمت چپ در اوایل NFL. قبل از فرود Newman, the Bulldogs به دنبال شدند در Stetson بنت (2019 را پشتیبان), اشتباه اول D'Wan Mathis (که از دست رفته 2019 دوره نقاهت بعد از حذف یک کیست در مغز) و 2020 چهار ستاره استخدام کارسون بک به عنوان پتانسیل استارت در یکی از این کشور را با استعداد تیم است.

در حال حاضر یک بار نیومن را واجد منقضی می شود پس از سال 2020 the Bulldogs به نوبه خود می تواند به هر دو دانیلز و 2021 استخدام براک Vandagriff به کمر از جرم. Vandagriff گرجستان بومی است پنج ستاره جذب است که به عنوان رتبه شماره 1 pro-سبک کارفرمایی در کلاس های خود توسط Rivals.com.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب