سابق NFL گیرنده گرگ جنینگز کردم Jacked برای اولین بار رقابت بدنسازی

اعتبار عکس: جیمی اسکوایر - Getty Imagesاز سلامت مرداناغلب نیست که شما یک ورزشکار حرفه ای در سطح بازنشستگی به د

توسط PATRIS-MUSIC در 17 تیر 1399
Photo credit: Jamie Squire - Getty Images
اعتبار عکس: جیمی اسکوایر - Getty Images

از سلامت مردان

اغلب نیست که شما یک ورزشکار حرفه ای در سطح بازنشستگی به دنبال بیشتر jacked از در روز بازی خود را, اما در نظر بگیرید سابق NFL گسترده ای گیرنده و زمان FOX sports تحلیلگر— گرگ جنینگز یک استثنا برای این قانون.

Jennings, 36, که بازنشسته شد در سال 2016 پس از یک جامد 10 سال بازی حرفه ای به عنوان یک عضو از هکرها وایکینگ ها و دلفین ها به تازگی چرخد و به بدنسازی و زمان به خود Instagram هفته گذشته برای نشان دادن نتایج چشمگیر از رقابت خود را آموزش.

در طولانی مدت عنوان به پست جنینگز گفت: او لگد تحول در نوامبر سال 2019. "جسمی من می دانستم که من می تواند به چالش بکشد. ذهنی بود که در آن من تا به حال بزرگترین سوال. خواهد بود من مایل به رفتن تمام در دوباره ؟ من فراتر از فراتر از? می توانم احیای نظم و انضباط در آن طول می کشد تا بزرگ است؟," او نوشت.

رفتن به آموزش جنینگز می گوید: او می دانست که چه کار می کرد در روز بازی خود را ممکن است برای او کار نمی کند در حال حاضر. بدون کمک از یک آموزش کارکنان و انگیزه خود را از هم تیمی های او نیز نیاز به پیدا کردن یک جدید پشتیبانی شبکه. "افرادی که می دانستم که بیشتر از من افراد که تنها آنچه را که مورد نیاز بود از آن و کمک به آن اعمال می شود به اینجا و در حال حاضر," او نوشت.

جنینگز افزود که او امیدوار است نتایج خود را ایجاد انگیزه در دیگران برای ایجاد یک تغییر و اشاره کرد که آن را همسر نیکول آموزش ماراتن است که الهام بخش او را به شروع به آموزش در وهله اول. "جهان ما نیاز به الهام" جنینگز نوشت. "این الهام که جرقه علاقه است که در نهایت به تغییر همه ما به شدت نیاز داریم."

شما همچنین ممکن است مانندtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن