تلنگر پاکستان برای حفظ بایرن مونیخ متمرکز به عنوان تیمشان اشاره

Hansi تلنگر است گفت: بایرن مونیخ ستاره آنها نیست باید استراحت پس از پیروزی در بوروسیا دورتموند که نقل مکان کرد

توسط PATRIS-MUSIC در 10 خرداد 1399

Hansi تلنگر است گفت: بایرن مونیخ ستاره آنها نیست باید استراحت پس از پیروزی در بوروسیا دورتموند که نقل مکان کرد و آنها را به آستانه عنوان شکوه.

هفت نقطه سرب با شش دور باقی مانده است و با توجه بایرن شرکت کنترل خود در بوندسلیگا سرنوشت و آنها حتی می تواند به استطاعت یک زن و شوهر از لغزش یو پی اس قبل از فصل به پایان می رسد.

اما تلنگر به حفر به بازیکنان خود نیاز به نگه داشتن فشار با لیگ قهرمانان اروپا به دنبال از سرگیری لیگ داخلی و DFB-Pokal شکار جایزه.

فورتونا دوسلدورف در حال بایرن بازدید کننده عصر روز شنبه و آنها را به مقدار زیادی به بازی برای آنها به عنوان دستمزد یک نبرد برای جلوگیری از سقوط.

"من فکر کردن در مورد چگونه به نگه داشتن تنش بالا گفت:" تلنگر در روز جمعه.

"دوسلدورف بسیار آسان است به بازی در برابر. ما باید به طور کامل همه چیز را که ما نشان داده ایم در بازی های اخیر. من در ارواح خوب است."

بسیاری از تیم ها تلاش کرده اند به استفاده تعداد از لیگ از سر گرفته شد و پس از آن coronavirus وقفه اما بایرن کوبید اینتراخت فرانکفورت 5-2 آخرین آخر هفته ایده آل گرم برای روز شنبه را بزرگ برخورد در دورتموند.

پس از جاشوا Kimmich شهاب تراشه تحویل سه بها در نقاط Signal Iduna Park, تلنگر می خواهد به دانستن آنچه که بایرن باید برای یک encore.

"البته ما همچنین می خواهم به پیروزی در برابر دوسلدورف, حتی اگر آن را دشوار خواهد بود," او گفت:. "ما می خواهیم به این نقطه از طول هفته است."

تلنگر است که در زمان شارژ به سختی شش ماه پیش reveling در این گیج کننده اجرای بازی که بایرن تا کنون از طریق صدمه ندیده است.

در اواسط هفته بوندسلیگا وسایل در بالا از بازی آخر هفته معمولا کمیاب در آلمان وجود دارد و یک مدت خاص - Englische Woche (English هفته) - برای توصیف چنین بار, بازتاب سنگین تر خواسته های لیگ برتر باشگاه های صورت.

وجود خواهد داشت بیشتر از این هفته به عنوان بوندسلیگا تلاش برای قرار دادن آن فصل تا پایان ماه ژوئن است.

"برنامه نسبتا تنگ طریق زبان انگلیسی هفته" تلنگر گفت. "در دورتموند بازی در سطح لیگ برتر بازی دو تیم در برابر یکدیگر.

"بسیاری شد سرمایه گذاری وجود دارد. در حال حاضر این مهم است که برای ساخت در این خصوص در صفحه اصلی بازی. هفته آینده یک هفته عادی و پس از آن وجود است و دیگری به زبان انگلیسی در هفته است. بنابراین حجم کار شبیه به لیگ قهرمانان."

در مورد واقعی لیگ قهرمانان اروپا که در آن بایرن برگزاری 3-0 اولین پا استفاده بیش چلسی در آخرین-16 کراوات تلنگر هنوز به دنبال در این جهت است.

او گفت: "بوندسلیگا تمرکز من است و پس از آن جام در مرحله نیمه نهایی برابر فرانکفورت. چه می آید بعد از ماه ژوئن است که هنوز هم یک راه طولانی است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب