مبارزه با جزیره ورود یک پیروزی بزرگ برای دانا سفید

در آوریل 6, با امریکا قفل شده است و با توجه به coronavirus دانا سفید رفت و در ESPN برای ترویج UFC پیشنهادی مار

توسط PATRIS-MUSIC در 21 تیر 1399

در آوریل 6, با امریکا قفل شده است و با توجه به coronavirus دانا سفید رفت و در ESPN برای ترویج UFC پیشنهادی مارس 18 کارت. منتقدان زوزه که سفید بود و حتی تلاش به مرحله یک pay-per-view که در آن زمان. (در واقع این امر در نهایت به تعویق افتاد و در درخواست از ESPN).

سفید مصمم بود. او سوگند یاد UFC می تواند و آن را با خیال راحت. او پر از مبالغه و معاندت کمک کرد که ساخت یک یاغی عملیات به چند میلیارد دلاری جهانی کرگدن.

او گفت: آن را در محل نامعلومی در ایالات متحده است. و اگر نه ...

"من هم یک جزیره امن" سفید گفت: پس از آن. "من یک جزیره است."

خبرنگار برت Okamoto نمی تواند کمک کند اما اجازه بدهید از خنده. هر کس تماشای همین. جزیره ای ؟ Dana White امن یک جزیره ؟ البته. البته او انجام داد. که یکی از راه های اطراف مسائل مربوط به ویزا و مزاحم تنظیم کننده.

هیچ کس می دانست که اگر سفید بود جدی است. چه نوع از جزیره ؟ آنها مجموعه ای از یک هشت ضلعی در ساحل و یا در وسط جنگل ؟ الگوهای رفتاری و جوک پرواز کرد. آن را به سرعت لقب "مبارزه با جزیره است."

یک پروموتر سفید تکیه به آن و اجازه دهید حدس و گمان اجرا وحشی. او از ارائه جزئیات. او حتی در زمان بر روی نام. اگر مردم خواستار شد آن را "مبارزه با جزیره" و سپس مبارزه با آن جزیره می شود به نام. او حاضر به انتشار هر گونه اطلاعات در هفته های آینده تنها این ادعا که "زیرساخت ها" که ساخته شده بود و که آن را با وجود یک اینترنت شایعه جفری اپستین ،

"مبارزه با جزیره واقعی است" سفید را گویند. "مبارزه در جزیره اتفاق می افتد."

در واقع. آن است.

The under-construction Flash Forum on Fight Island in Abu Dhabi. (Courtesy of the UFC)
زیر ساخت فلش فروم در مبارزه با جزیره در ابوظبی. (حسن نیت ارائه میدهد از UFC)

در شنبه شب (در امریکا) سفید مرحله لود می شود و بسیار پیش بینی UFC 251 از "مبارزه در جزیره" ساخته طرح در خلیج فارس متعلق به امارات متحده عربی.

بدون فن خواهد بود در حضور و غیاب بنابراین کارت مقدماتی آغاز می شود در 2 صبح روز یکشنبه به وقت محلی اجازه می دهد pay-per-view برای شروع در آن سنتی 10 p. m. و در روز شنبه در شمال امریکا است.

این است که بدون سوال یک پیروزی بزرگ برای سفید و UFC که ثابت کرده است در طی چند ماه گذشته بسیار قادر به صحنه دعوا با کمی تاثیر منفی. گرفتن مبارزه با جزیره رفتن فقط آن را به سطح دیگری.

درست است که حتی اگر این نیست برخی از راه دور از ذره در اقیانوس آرام و قفس را در داخل به شدت مطبوع ورزشگاه نه در لبه ساحل (اگرچه تبلیغاتی یکی وجود دارد).

مبارزه با جزیره است که در واقع جزیره یاس در نزدیکی ابوظبی. آن چیزی است اما بدوی. ساخت این جزیره در سال 2006 آغاز شد و از آن است که در حال حاضر خانه به آشپزی و waterparks و هتل های لوکس. وجود یک بازار بزرگ با بزرگترین IKEA. وجود دارد یک قهرمانی گلف. Beyoncé انجام شده است وجود دارد.

اگر وجود دارد یک جزیره به رشته شود پس شما می توانید انجام بسیاری بدتر است.

با رفتن بین المللی, UFC می تواند در خارج از آمریکا اعلام بدن و دولت همه در حالی که با ضربه زدن به آن عمیق, استخر, از جنگجویان از سراسر جهان که ممکن است قادر به رسیدن به ایالات متحده در حال حاضر.

سه کارت های مبارزه برگزار خواهد شد و در ماه جولای در مبارزه با جزیره و اگر مستندات بازگشت به ایالات متحده, و سپس همه چیز را حرکت به جزیره. UFC شده است نگه داشتن کارت در امارات متحده عربی برای دهه اما سفید گفت: در حال حاضر او در حال رفتن به دنبال به خرید یک خانه و یا محل سکونت وجود دارد.

"آنها فقط تعطیل لاس وگاس دوباره تمام بارها درست کردم تعطیل دوباره" سفید روز جمعه گفت. "ما در فاز 1. کالیفرنیا تعطیل برخی از مسائل. من نمی بینم در هر زمان به زودی ما در حال رفتن به پرواز با مردم از سراسر جهان به ایالات متحده است. ما در حال رفتن به [مرحله بندی دعوا در اینجا و همچنین متحده] به راحتی به سال آینده."

به نظر می رسد ایده آل است. 10 مایل مربع "منطقه امن" در این جزیره ممکن است امن ترین مکان روی زمین از ویروس. هر دو در برنامه و در دست اول حساب از کسانی که وجود دارد را پروتکل های قابل توجهی هستند و به شدت پایبند به.

که شامل چهار پرواز چارتر از سراسر جهان آورده است که مبارزان کارکنان و رسانه ها. برخی از 8,000 COVID-19 آزمون اجرا خواهد شد وجود داشته است 48 ساعت قرنطينه به محض ورود محدود حرکات سپاه پاسداران در همه دروازه ورودی و حتی چنین چیزهایی به عنوان یک "غبار تونل" که وانمود به کشتن 99 درصد از باکتری سطح.

The “mist tunnel” on Fight Island in Abu Dhabi. (Courtesy of the UFC)
"مه تونل" در مبارزه با جزیره در ابوظبی. (حسن نیت ارائه میدهد از UFC)

ماسک الزامی در همه زمان ها در خارج یک فرد اتاق هتل — ظاهرا به جز سفید و مبارزان در طول آموزش و یا مبارزه با.

آن به قدری شدید است که مردان در decked کامل PPE وظیفه برای پاک کردن هتل آسانسور خودرو پس از هر استفاده.

هیچ هزینه در امان ماند. هیچ جزئیات نادیده گرفته شد.

"نگاهی به راه آنها انجام کارها" سفید گفت. "کسی که چیزهایی مثل این؟"

سفید ایستاده بود تقریبا به تنهایی در ماه مارس و آوریل و گفت: او می تواند این اتفاق می افتد. اعتبار او و کارکنان خود را برای انجام درست آن. اگر ایالات متحده بود که به آن اجازه می دهد او می خواهم پیدا کردن جایی که خواهد.

بیش از چند ماه گذشته طرح های تصفیه شده و بهبود یافته است. موانع برخورد شده است ، در UFC 251 مورد مثبت coronavirus آزمون به سرمقاله روزنامه گیلبرت سوختگی منجر به سفید subbing در جرگه Masvidal به مبارزه با قهرمان سبک وزن Kamaru عثمان و مبارزه حتی بزرگتر قرعه کشی برای طرفداران.

و مبارزه با جزیره واقعی تبدیل شد. آن را حتی خود بخشی از قرعه کشی به چه شکل سفید گفت: به یکی از موفق ترین pay-per-views در تاريخ شرکت شاید بیش از دو میلیون خرید.

"هنگامی که شما برای ساختن یک مبارزه [آن را] بزرگ دیگ ذوب مواد مختلف شما را در چیزی که به موفقیت" سفید گفت. "مبارزه با جزیره است که بخش بزرگی از آن است."

هیچ کس در حال حاضر خنده. و اگر همه چیز به خوبی می رود, شما می توانید از سرزنش Dana White اگر او می خواست به یک پیروزی دامان خود جزیره جدید خانه.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب