تغذیه بازیکنان را به صدا در MLB را 72-بازی پیشنهاد که شامل چهار شنبه مهلت

آن لیگ اصلی بیس بال را به نوبه خود به ارسال یک پیشنهاد به بازیکنان اتحادیه در روز جمعه.اگر شما بوده ام به دنبا

توسط PATRIS-MUSIC در 24 خرداد 1399

آن لیگ اصلی بیس بال را به نوبه خود به ارسال یک پیشنهاد به بازیکنان اتحادیه در روز جمعه.

اگر شما بوده ام به دنبال این مشقت و حماسه از ابتدا, سپس شما در حال حاضر می دانیم چه اتفاقی می افتد.

به سطل زباله که یکی می رود.

که gif از سنت لوئیس کاردینالز پارچ جک فلاهرتی مجموعه ای از تن. آنچه به دنبال این بود بیشتر ثابت می کند که بازیکنان فراتر از نقطه بودن ناراحت و نا امید. آنها تغذیه می شوند.

MLB آخرین پیشنهاد نه تنها سقوط کوتاه از بازیکنان ثابت قدم خواسته اما در جای خود قرار دادن یک مهلت. به عنوان ورزشی یاهو' منابع تایید کرده اند که بازیکنان را تا روز یکشنبه به قبول. که دو روز کامل به mull بیش از یک پیشنهاد است که چند بازیکن تا به حال عموم را رد کرد و در کمتر از دو ساعت.

اینجا چرا خشم خود را در حال رسیدن به نقطه جوش.

پیشنهاد جزئیات

MLB آخرین پیشنهاد خواستار 72-بازی فصل.

علاقه بیشتری به بازیکنان آنها را تضمین 70 درصد از آنها سرشکن حقوق به صورت فصل به طور منظم. این تعداد رشد می کنند به 83 درصد اگر postseason به اتمام است.

به عنوان بسیاری از بازیکنان اشاره کرده اند که آن را در واقع همان پیشنهاد MLB ارائه شده است در ماه گذشته. تنها با کلمات مختلف و متفاوت ریاضی.

این اتحادیه اظهار داشت: پس از آغاز آن حاضر به عقب نشینی مارس 26 توافق که تضمین بازیکنان کامل سرشکن حقوق بر اساس تعداد بازیهای انجام شده است. صاحبان استدلال می کنند که پرداخت های اضافی کاهش لازم است با توجه به عدم درآمد' اگر بازی ها را بدون طرفداران.

بازیکنان به سادگی نمی خرید که استدلال. حداقل نه بدون اثبات. تا کنون که اثبات شده است ارائه شده است. تا زمانی که آنها را به میل و قبول چیزی کمتر از 100 درصد است.

برای توضیح همه از این در قالب ویدئو فیلادلفیا فیلیز outfielder اندرو McCutchen کنار هم قرار دادن این خلاق کلیپ در چه بازیکنان شنیدن هر زمان یک پیشنهاد جدید می آید از لیگ.

بازیکنان در حال تغذیه

فلاهرتی و McCutchen نیست تنها بازیکنان حاضر به بیان خودشان هستند. چندین نفر دیگر از جمله همیشه صریح ترور Bauer, به سرعت وزن در نیز هست.

پیام روشن است. ما با هم هستیم. ما نمی شود فریب خورده،. ما نمی دهد.

چه اتفاقی می افتد ؟

در همان مارس 26 توافق امیدوار کننده بازیکنان 100 درصد از خود سرشکن حقوق کمیسر راب مانفرد به دست آورد قدرت برای تعیین فصل تاریخ شروع و طول. با توجه به یکشنبه مهلت آن به نظر می رسد ما در حال حرکت و نزدیک به یک مانفرد دستور.

گزارشات قبلی نشان می دهد که مانفرد خواهد پیاده سازی 48-بازی فصل با سرشکن حقوق که اساسا به بازیکنان درآمد همان پول را به عنوان زمان 72-بازی پیشنهاد. نکته کلیدی برای صاحبان تضمین کامل و کامل postseason. که اجازه می دهد آنها را به درایو درآمد خود را به دلیل لیگ عظیم postseason پخش قرارداد.

در این مرحله MLB Network را جان Heyman می گوید چند تا از تغذیه بازیکنان فقط در حال انتظار برای یک دستور به اتفاق می افتد. که در بخشی به دلیل آنها مایل به دریافت در این زمینه است. و همچنین به دلیل آن که باز کردن درب به صورت بالقوه شکایت.

در یک سری از توییت, ESPN جف Passan همچنین نشان داد که یک شکایت است به احتمال زیاد.

بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد, آن را روشن مسائل بین صاحبان و بازیکنان نمی خواهد به زودی حل شود. در واقع قطع و تنش به نظر می رسد به مقصد خیلی بدتر از هیچ بهتر است.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب