محو شدن: چرا من را در بردی و Bucs

من انجام داده ام 180 در این موضوع (واقعا 360 به عنوان غریزه اصلی من شد و اعتماد به لایحه Belichick) اما به این

توسط PATRIS-MUSIC در 24 اردیبهشت 1399

من انجام داده ام 180 در این موضوع (واقعا 360 به عنوان غریزه اصلی من شد و اعتماد به لایحه Belichick) اما به این نتیجه رسیده اند که تام برادی است که به احتمال زیاد انجام می شود (فانتزی انشعابات!), و میهن پرستان در حال رفتن به برنده شدن بازی های بیشتر از Bucs در این فصل است.

بیایید نگاه اول از خلیج تمپا دیدگاه, به دنبال جدید انگلستان است.

بردی بز

تام برادی است winningest QB در تمام دوران و حتی تبدیل شدن به کاملا دوست داشتنی (و حتی خنده دار) بر روی رسانه های اجتماعی بیش اواخر مرحله از زندگی حرفه ای او. قطعا وجود دارد یک بحث است که نشان می دهد یک فصل است که در فروشگاه برای بهترین کارفرمایی در تاريخ NFL یک ترک یک دسته از اسکراب موقعیت بازیکنان و در حال حاضر عمده ای در ارتقاء سلاح های کریس گادوین مایک ایوانز راب Gronkowski و O. J. Howard در QB پسند سیستم است که همچنین افزود: مقابله با تریستان Wirfs در دور اول پیش نویس است. این Bucs همچنین بازی در آب و هوای گرم و به صورت شاهین و Panthers 25 درصد از برنامه خود را.

اما بدون بحث بردی رزومه به عنوان بزرگترین در تمام دوران (حلقه در مقابل آمار چقدر اعتبار می کند Belichick/سیستم سزاوار, و غیره.), نسخه فعلی است inarguably در مورد به نوبه خود 43 سال و نشان داد که نشانه های روشنی از کاهش شیب در فصل گذشته. در طول نیمه دوم بردی کردم 5.9 YPA با وجود نیمی از کسانی که مخالفان رتبه بندی در پایین-10 در عبور از دفاع DVOA (برای فصل آن مشخص شده دوم-کمترین YPA خود را حرفه ای و در کمترین TD درصد از کار خود را).

CPOE (اتمام درصد بیش از حد انتظار است newish آمار که ثابت پایدار پیش بینی از YPA و قوی است و (معقول ذهن می مخالفم اما مسلما بیشتر) پیش بینی اندازه گیری quarterbacks (سلام جو نقب زدن و Jalen لطمه می زند) — این عوامل در انتظار تکمیل درصد با عمق هدف در حالی که حسابداری برای رقابت.

[ایجاد و یا پیوستن به یک سال 2020 یاهو فوتبال فانتزی لیگ برتر را برای امروز رایگان]

بردی رتبه 32 در میان 33 واجد شرایط quarterbacks در CPOE فصل گذشته و آن را کاملا زشت هنگامی که آن باریک شدن به نیمه دوم سال (و خدا آن را شمارش بازی حذفی). در اینجا یک لیست از پایین-10 quarterbacks در CPOE بیش نهایی هشت بازی:

26) اندی دالتون

27) Devlin هاجز

28) جف Driskel

29) جاش آلن

30) Dwayne هاسکینس

31) Jacoby Brissett

32) ماسون رودلف

33) گاردنر Minshew

34) تام بردی

35) دیوید Blough

آن را سخت به درستی بیان چقدر بد بردی عملکرد (CPOE -8.7) بود که در نیمه دوم فصل گذشته اما دیوید Blough بدتر شد تا حداقل او که برای رفتن او (که خوب است).

قرار دادن متفاوت در فصل گذشته بردی کمترين اتمام% حرفه ای خود را با وجود داشتن دوم-کمترین انتظار از اتمام% و کمترین aDOT حرفه ای خود را.

بازیکن Profiler رتبه او #33 در میان QBs با توجه به "تولید حق بیمه" اندازه گیری و PFF نمرات رنگ مشابه تصویر تلخ (به ویژه هنگامی که منتقل کردن نقطه خود را). علاوه بر این بردی بود که در میان رهبران لیگ در بالاترین درصد بد می اندازد, به پایان رسید 32nd در اتمام% از پاک کردن جیب و حتی خوش شانس با interceptions.

آنها می گویند پدر زمان شکست نخورده است و QBs در طول تاریخ افتاده اند و صخره ها زمانی که آنها به پایان برسد و این معمولا اتفاق می افتد بسیار زودتر از بردی سن فعلی. در 37 سال, Peyton Manning کردم 8.3 YPA انداخت 55 touchdowns و برنده MVP. فقط 18 ماه بعد او یک مسئولیت (در حالی که از قضا برنده شدن در یک سوپر باول) هنگامی که او شسته در 6.8 YPA با 9:17 TD:INT نسبت در سن 39 (در حالی که همچنین برخورد با سایر مسائل مربوط به سلامت) اتمام گذشته در لیگ در CPOE اگر چه تقریبا به عنوان بد به عنوان های اخیر خوانده شده را علامت از بردی که برای رفتن به چهار سال مسن تر است.

ممکن است آن تصادفی بود که این نمونه بدترین 10-بازی کشش بردی حرفه ای اما بیشتر احتمال دارد نتیجه گیری: سن در نهایت به او گرفتار.

این جای تعجب نیست که 49ers گفت: "نه ممنون" که بردی از آن ساخته شده شناخته شده SF خود را #1 مقصد مورد نظر به عنوان آنها در حال حاضر به مراتب گزینه برتر در جیمی G.

در حالی که Asante ساموئل مخالف با این و مایک خاک رس است که Bucs بالا و سه فهرست در NFL در حال حاضر بردی نیست فقط در برخورد با بسیار پیشرفته سن, اما او را به انجام این کار در حالی که تعویض تیم در طول یک غیر طبیعی کوتاه offseason. به عنوان Peyton Manning هشدار تغییر لیگ نباید دست کم گرفت.

اگر من در بردی (Jameis وینستون تمام بسته وسط در CPOE سال گذشته حق با Kyler موری و کارسون Wentz و خود را بالا INT% تقریبا قطعا مثبت برای رسیور خود را' fantasy ارزش) پس من پایین تر از اجماع در ایوانز و گادوین. من عاشق گادوین استعداد و بردی را تغذیه اسلات اما او که پیش نویس به عنوان WR5/6 با وجود ارسال WOPR خارج بالا-30 فصل گذشته یک حلال علامت سوال در QB و دیدم علاوه بر این از راب Gronkowski به یک در حال حاضر شلوغ دریافت گروه در offseason. Give me DJ مور آلن رابینسون آدم Thielen و A. J. Brown بیش از گادوین در فانتزی پیش نویس هشت روز در هفته.

خلیج تمپا backfield به احتمال زیاد خواهد شد یک کمیته بین Ke'Shawn Vaughn و رونالد جونز به طوری که آنها می تواند اجتناب شود در حالی که Gronkowski دارای یکی از سر خاراندن اوایل ADPs (TE7). Gronk بهترین است اما او نیز مرزی unplayable در فانتزی و آخرین بار ما او را دیدم با وجود رتبه #1 در هدف قرار دادن کیفیت. ساخت باز گشت پس از نشستن از یک سال تمام است و حتی سخت تر ... او را تغییر تیم/همایش و 43 ساله QB در کاهش شیب یادگیری یک سیستم جدید پرتاب برای او در حالی که به اشتراک گذاری اهداف با جانوران مانند گادوین ایوانز و هوارد.

و آن را کاملا لود تنگ پایان موقعیت در حال حاضر. تهیه پیش نویس Gronk به عنوان یک مرزی بالا-پنج فانتزی, تنگ, پایان چیزی است که من می خواهم توصیه می کنند.

Jarrett Stidham takes over at quarterback for the New England Patriots after Tom Brady's historic run. (Photo by Brett Carlsen/Getty Images)
جارت Stidham طول می کشد بیش از کارفرمایی برای میهن پرستان جدید انگلستان پس از تام بردی تاریخی اجرا شود. (عکس توسط برت کارلسن/گتی ایماژ)

STID بچه

فقط سرسری مقدار از تحقیقات نشان داد یکی دیگر از دلایل چرا Belichick که به راحتی اجازه بردی ترک انگلستان است که جارت Stidham.

سابق چهار ستاره دبیرستان استخدام یک نامزد برای اولین بار به طور کلی در پیش نویس قبل از ناامید کننده نهایی سال در کالج است که به راحتی می تواند مقصر وضعیت خود را (پس از انتقال از بیلور زمانی که مربی هنر brian rinaldi اخراج شد و نشستن یک سال تمام او فرود آمد در اجرا-سنگین Auburn جرم بود که وحشتناک مناسب). ستایش برای دقت اندازه بازوی قدرت و تصمیم گیری است که همه?), Stidham را "نقاط قوت" مطمئن صدای اشتها آور — حتی قبل از اینکه ما عامل در وضعیت خود را.

Stidham است که بارها و بارها به عنوان یک بدنساز با فوتبال IQ که هم تیمی های او را دوست دارم. او 6 فوت-2, 220 پوند و هر دو خود را در کالج YPA (9.6) و برک آوت سن (19.1) بودند در صدک 90 یا بالاتر و quarterbacks که "شکستن" قبل از 20 در نظر گرفته "phenoms." آیا Stidham یاد شما را از هر کسی که در داخل جیب در حالی که تماشای او را پرتاب ؟ (h/t به Aidan کوران برای GIFs).

از فانتزی دیدگاه Stidham می شود حتی بیشتر جالب توجه است چرا که او می تواند اجرا شود. او با عجله برای 1,790 متری و 29 TDs در دبیرستان در تگزاس (که او نیز فرار track) ثبت 175 راش تلاش خود را بیش از دو سال گذشته در دانشگاه و در پیش فصل به عنوان یک تازه کار, فرار 17 بار برای 88 متری. Stidham نیز به پایان رسید دوم در PFF را تنظیم و تکمیل درصد متریک در پیش فصل.

اگر Stidham اثبات صالح با یک سال زیر کمربند خود را (تاد McShay است نه یک مؤمن و پس از نوشتن این ستون شما می توانید برخی Cam Newton علائم با انگلستان به زودی) و درک خود را از کالج CPOE (+3) خیلی بهتر از دانیل جونز (-2) و یا درو قفل (-1) او قطعا در حق سیستم برای تولید شماره های فانتزی. این پرستان رتبه #1 در سرعت (وضعیت خنثی) در فصل گذشته زمانی که بردی اقدام به لیگ بالا 101 قرمز-منطقه عبور می کند (و led داخل 10 نیز هست) — برای مرجع Jameis وینستون در خلیج تمپا اقدام به 75 RZ عبور می کند.

[2020 پیش نویس رتبه بندی: کلی | QBs | RBs | WRs | TEs | DST | Kickers]

جدید انگلستان سلاح های فعلی نمی نگاه بزرگ بر روی کاغذ اما که همچنین می شود یک مرغ و تخم مرغ است همزمان با بردی کاهش است. و در حالی که من کلی بحث این است که سیستم>بازیکنان در اینجا به هر حال طرفداران RACR کنید چرا که Belichick معامله یک-دور دوم انتخاب برای Ismail Sanu (که بلافاصله صدمه دیده). علاوه بر این, N'Keal هری دور اول شجره نامه (پیش نویس جلوتر از Deebo Samuel A. J. Brown, DK متکالف و تری McLaurin) در حالی که تازه وارد و در نهایت سالم Marqise لی سابق در اوایل دوم-طفیلی که هنوز هم فقط 28 و با انگیزه در یک سال معامله است. جولیان ادلمن باقی می ماند و این تیم را در پایان اتاق بازسازی شده با دو دور اوایل پیش نویس میدارد از جمله دارای جای خواب دالتون Keene که مطمئن شوید که برای نگه داشتن سنت همه "دالتون" بودن افسانه ای.

جدید انگلستان نیز پروژه به یک قوی, خط حمله, در حالی که جیمز سفید و رکس Burkhead ارائه گزینه های خوب به عنوان گیرنده از backfield (و تعجب نمی شود که سابق فوتبال جوانان هم تیمی دامین هریس سبقت سونی میشل به عنوان NE را منجر می شود).

مربیگری دشوار است برای اندازه گیری, اما اجازه دهید با استفاده از یک مثال: در سال گذشته پرستان تا به حال بدترین از دست رفته می پردازد در NFL با 66 — the Browns تا به حال بیشتر با 140. و پس از آن وجود دارد unquantifiable و به دلایل بسیاری (چشمک چشمک), Belichick قرار داده خواهد شد Stidham در موقعیت موفق بر خلاف هر گونه دیگر کارفرمایی در لیگ. به نظر می رسد او ممکن است قادر به استفاده از این فرصت بیشتر از فانتزی های عمومی در حال حاضر انتظار دارد با توجه به ارزان ADP (QB31).

آخرین کارفرمایی به جای بردی برای یک فصل کامل بود قطعا متوسط مت کسل که اقدام به پیروزی در 11 بازی (دیوانه که میهن پرستان تیم را ندارد برگشتی رفتن 11-5) در حالی که در پایان به عنوان یک بالا 10, فانتزی, QB با وجود تاریخی دشوار برنامه در برابر عبور کند. قطعا آن را باید به ذکر او Randy Moss در اختیار او اما کسل رفت و از بودن QB7 در فانتزی امتیاز در هر بازی (درست پشت Kurt وارنر و Peyton منینگ و فقط پیش از داناون McNabb در خود اعداد اول) برای سال آینده ترک برای KC و QB26 (درست پشت وینس جوان). Belichick گفت: او می توان به "آماده سازی همه چیز را به سمت" چه چیزی بهترین را برای Stidham درست مثل او بردی و کسل قبل از او.

در نتیجه Bucs که این نسخه از Browns: راه overhyped (تقریبا -350 به پلی آف) و مطمئن شوید که به نا امید با تشکر از روی حیله و تزویر برنامه و بردی کاهش ضربه بسیار سخت تر از بسیاری انتظار دارند. چنین گادوین ایوانز و Gronkowski همه باید به مراتب بیش از حد بالا ADPs.

برعکس میهن پرستان دستکمگرفتهشده با وجود کوهی از شواهد نشان می دهد ما باید اعتماد Belichick که من گمان مخفیانه احساس Stidham می دهد تیم خود را مشابه شانس را به نفع خود در حال حاضر (و حقوق و دستمزد زیادی کلاه تفاوت سوئیچ بدون ذهن و بسیار خوشحال). Pats یک قفل را به پایان برساند با برد بیش از این Bucs و Stidham مورد علاقه من است ارزان, فانتزی, QB در Superflex لیگ (و دوم تنها به Jalen لطمه می زند به عنوان مورد علاقه من ارزان سلسله QB هدف).

آن را واقعی بوده است ،

دنبال دالتون دل دان در توییتر

گوش دادن به Yahoo Fantasy Football, پادکستtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب