چهره ID کار نمی کند ؟ این تنظیم می تواند آن را تعمیر

همیشه از آی فون X چهره شناسایی شده است استاندارد راه برای باز کردن قفل آی فون خود را. برای بیشتر قسمت ها آن ر

توسط PATRIS-MUSIC در 16 اردیبهشت 1399

همیشه از آی فون X چهره شناسایی شده است استاندارد راه برای باز کردن قفل آی فون خود را. برای بیشتر قسمت ها آن را به خوبی کار می کند و می افزاید: یک لایه امنیتی است که Touch ID می توانید مطابقت ندارد. که گفت:, tech کامل نیست. اگر شما در حال پیدا کردن که در صورت ID کار نمی کند برای شما وجود دارد ممکن است در iOS تنظیمات به سرزنش.

اپل همه چیز در مورد امنیت است. به همین دلیل آن را شامل تنظیمات پیش فرض به نام "نیاز به توجه صورت ID" است که فقط اگر iOS فکر نمی کند که توجه کامل خود را بر روی آی فون خود را در طول یک چهره ID اسکن آن را بسته اسکن کردن. این یک ایده عالی برای مطمئن شوید که آی فون خود را نمی کند و باز به طور تصادفی اما می توانید آن را در راه هنگامی که شما در حال تلاش برای باز کردن آی فون خود را.

خوشبختانه تنظیم آسان به سوئیچ خاموش. فقط باز کردن تنظیمات و سپس شیر "Face ID & Passcode." خود را وارد کنید و رمز عبور و سپس در پایین حرکت و غیر فعال کردن ضامن بعدی به "نیاز به توجه صورت ID." فقط شیر "Ok" در pop-up به شما هشدار در مورد خطرات امنیتی و شما تمام مجموعه.

ما نمی توانیم قول می دهم که این محیط خاص است به این دلیل صورت خود را ID اسکن کار نمی کند اما آن را خوب اولین چیزی که به بررسی کنید. اگر شما هنوز هم مشکل وجود دارد مقدار زیادی از دیگر نکات عیبیابی به دنبال موضوع خود را به تعمیر.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش, تصویر, تصاویر, و, GIF توسط جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب