خود را گسترش و تحلیلی حمل بار-ساختمان مهارت مجموعه ای با این عمق اکسل آموزش

آن را تقریبا غیر ممکن است نمی شود حداقل تا حدودی آشنا با مایکروسافت اکسل. در حالی که آن را مورد نیاز برای بسی

توسط PATRIS-MUSIC در 17 اردیبهشت 1399

آن را تقریبا غیر ممکن است نمی شود حداقل تا حدودی آشنا با مایکروسافت اکسل. در حالی که آن را مورد نیاز برای بسیاری از مشاغل اداری و تجزیه و تحلیل داده ها در زمینه های هکرها همچنین می تواند از سود خود را بهبود مهارت های گسترده. بسیاری از کلاه سفید در حال حاضر می دانیم برخی از ضروری Excel hacks مانند ترک خوردگی محافظت شده با رمز عبور صفحات گسترده, اما وجود دارد خیلی بیشتر به دانستن از یک حمله نبوده است.

برای مثال شما می توانید بهره برداری پویا از تبادل داده ها (DDE) آسیب پذیری را اجرا کد های مخرب زمانی که یک XLS, XLSX, XLSM, XML و یا فایل های مختلف از نوع باز است در مایکروسافت اکسل و همچنین راه اندازی از راه دور DDE کارنامه حملات از قدرت پرس و جو. ماکروها در اکسل نیز ممکن است راههای حملات از آنجا که آنها می تواند برنامه ریزی برای اجرای مخرب دستورالعمل.

و اگر شما علاقه مند در پیشبرد هر نوع توسعه و یا برنامه نویسی حرفه ای است که متکی به مقیاس داده ها تجزیه و تحلیل داشتن یک درک عمیق از اکسل به شما اجازه می دهد هر دو مدیریت پروژه های خود را و زمین موقعیت بهتر در صنعت و eLearnExcel: 2020 اکسل گواهینامه مدرسه بسته نرم افزاری شما را تا رسیدن به سرعت فقط برای $48.99.

با طول عمر دسترسی به 60 ساعت آموزش و 300 درس است که در اطراف پروژه های دنیای واقعی این بسته نرم افزاری تبدیل خواهد شد شما از اکسل تازه کار را کامل نرم افزار از طریق آموزش است که ومیزان در طیف گسترده ای از ابزارهای تحلیلی و توابع. اغلب برای تبدیل شدن به یک استاد, هکر, شما نیاز به کارشناسی کارشناسی ارشد برنامه های سیستم عامل و ابزار است که شما در حال حمله و حلقه درست برای اکسل بیش از حد.

استفاده می شود و مورد اعتماد توسط برخی از جهان موفق ترین شرکت ها از جمله Microsoft و Facebook, eLearnExcel را پوشش می دهد همه چیز را از اصول مطلق پلت فرم به مباحث پیشرفته تر مانند فرمول ها و توابع داده ها و مدل سازی های پیچیده نمودار و نمودار pivot tables, کتابهای, و بیشتر.

نیز وجود دارد که آموزش به شما از طریق پیاده ماکرو و ویژوال بیسیک برای برنامه های کاربردی (VBA) — زبان برنامه نویسی اکسل و دیگر برنامه های دفتر — بنابراین شما قادر خواهید بود برای دستکاری در تعداد بی شماری از عملیات به صرفه جویی در وقت و تسهیل در گردش کار خود را, و یا بهتر, توسعه بر روی کامپیوتر کاربر.

و هنگامی که شما به پایان آموزش خود را به شما کسب درآمد با ارزش گواهی اتمام است که کمک خواهد کرد که شما ایستادگی کردن به استخدام مدیران و استخدام در طیف وسیعی از صنایع در صورتی که هدف نهایی خود را (یا حداقل چیزی است که شما در حال فکر کردن در مورد).

اضافه کردن یک درک دقیق از مایکروسافت اکسل به داده ها و تجزیه و تحلیل جعبه ابزار با یک عمر برای به اشتراک eLearnExcel: 2020 اکسل گواهینامه مدرسه بسته نرم افزاری فقط برای $48.99 — 95% خود را با قیمت معمول امروز است.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر جلد توسط Null Byte


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن