همه چیز شما باید انجام دهید قبل از ارسال اعتراض به عکس و فیلم در رسانه های اجتماعی

به عنوان موج اعتراضات در پی جورج فلوید قتل توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس قدرتمند عکس و فیلم از این تظاهرات را

توسط PATRIS-MUSIC در 15 خرداد 1399

به عنوان موج اعتراضات در پی جورج فلوید قتل توسط یک مینیاپولیس افسر پلیس قدرتمند عکس و فیلم از این تظاهرات را گریبانگیر جهان, قرار دادن ملت ما بسیار واقعی و بسیار قابل توجیه گسترده ناآرامی های مدنی را به دنیای دیجیتال. متاسفانه این تصاویر می تواند شما و یا دیگران را در معرض خطر اگر اقدامات احتیاطی نیست گرفته شده قبل از آپلود آنها را آنلاین.

در تظاهرات ما را و به اشتراک گذاری رسانه ها در جهان نشان می دهد که خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند هنوز هم وجود دارد. در حالی که گیل اسکات-هران شاعرانه آهنگ پیشنهاد می کند که "انقلاب را نمی خواهد تلویزیونی" آن است که پخش — گاهی اوقات در مقابل اشتباه چشم است. ارسال تصاویر و ویدئوها آنلاین به عنوان-است که می تواند منجر به دستگیری و آزار و بدتر صرف نظر از بی گناهی از معترضان مييافت. پس از آن ضروری به اقدامات پیشگیرانه حریم خصوصی اقدامات است.

اگر شما با حضور در یک اعتراض یا بازی و تصاویر شما می خواهید برای به اشتراک گذاشتن آن را بسیار مهم برای محافظت از هویت شما و هر کس دیگری که شما دستگیر شده است. ما بحث خواهیم کرد مراحل شما باید قبل از ارسال تظاهرات تصاویر و vids در رسانه های اجتماعی مانند سلب ابرداده مات چهره و شناسایی اشیاء با استفاده از ناشناس و یا رایتر حساب ،

مرحله 1: حذف برچسب جغرافیایی و دیگر فراداده

داده های Exif و یا تعویض فرمت فایل تصویر داده است ابرداده های ثبت شده توسط دوربین های دیجیتال از جمله آنهایی که در گوشی های هوشمند خود را. داده ها نشان می دهد اطلاعات مفید برای عکاسان در مورد تنظیمات دوربین استفاده می شود مانند دیافراگم و ISO و حساسيت فاصله کانونی فلش استفاده از زمان نوردهی, زوم سطح وضوح و رنگ و فضا ،

در حالی که کسانی هستند مفید نیز وجود دارد که داده ها در آن وجود دارد که می تواند کمک به پیگیری شما و تصویر مکانی و به هر کسی که از مادر به هکرها و اجرای قانون می تواند استفاده از این اطلاعات برای کشف کردن که در آن شما بوده ام و که شما هستند.

حساس ترین اطلاعات برچسب جغرافیایی یا geocoordinates که با دقت اشاره کردن محل دقیق که در آن تصویر و یا فیلم گرفته شده بود. پس از آن وجود دارد و مدل دوربین خود را با استفاده از آن نرم افزار و زمان و تاریخ همه از آن می تواند محل شما در صحنه است. حتی شتاب و ارتفاع داده دومی است که می گویند که آیا شما در زمان یک تصویر یا ویدئو در سطح زمین و یا در طبقه پنجاهم یک skyrise. همه این بد است اگر شما بخشی از یک اعتراض که رفت جنوب.

برای گوشی های هوشمند وجود دارد تن از گزینه های برای پاک کردن داده های GPS و دیگر ابرداده از عکس ها و ویدئوها. هنوز هم نه هر ویژگی یا برنامه کار را برای هر دو نوع از رسانه ها و یا حتی در همان سیستم عامل تلفن همراه. اگر چه برخی از سایت های رسانه های اجتماعی حذف ابرداده به صورت خودکار از جمله Facebook, Twitter و Instagram, بهتر است آن را بازی امن و حذف آن را به صورت دستی.

گزینه 1: از بین بردن برچسب جغرافیایی و دیگر ابرداده از عکس

به عنوان ذکر شده در بالا وجود دارد بسیاری از راه های مختلف برای حذف برچسب جغرافیایی و دیگر ابرداده از عکس. قبل از ما به برنامه های شخص ثالث که پاک ترین داده های Exif دستگاه احتمالا دارای یک قابلیت بومی به حذف محل از تصاویر خود را. برای برخی از شما که ممکن است همه حریم خصوصی شما نیاز دارید.

در iOS شما می توانید حذف داده های مکان از هر عکس قبل از شما آن را به اشتراک از برنامه عکس. آن را کمی پیچیده تر در آندروید با توجه به ساخت و مدل. مثلا در سامسونگ کهکشان در گالری برنامه, شما می توانید کش رفتن به بالا بر روی یک تصویر به فاش کردن جزئیات آن شیر "ویرایش" و سپس حذف محل.

اگر شما در درجه اول استفاده از گوگل عکس های خود را به عنوان گالری در صفحه گوشی شما نمی توانید به پاک کردن یک محل مگر اینکه آن را "برآورد" توسط خود دستگاه (کش رفتن بر روی یک عکس ، روی "اطلاعات بیشتر" به جاى "مکان") اما شما می توانید غیر فعال کردن مکان های که به اشتراک گذاری تصاویر از طریق گوگل عکس لینک کلیک کنید.

این گزینه در سیستم عامل iOS 13 (سمت چپ) و لینک تنظیمات در گوگل عکس (سمت راست).

علاوه بر این شما می توانید به سادگی یک تصویر از هر عکس در آی فون یا آندروید که حذف نه تنها محل tags اما همه دیگر فراداده Exif از تصویر اصلی است. اما انجام این کار باعث کاهش عکس با کیفیت قرار می دهد و یکی دیگر از تصویر بر روی دستگاه شما. آن را به یک گزینه قابل دوام اگر شما در عجله برای آپلود عکس آنلاین, اما برای هر چیز دیگری وجود دارد برنامه های شخص ثالث است که می توانید انجام دهید بهتر است.

در iOS برنامه های مانند Exif ابرداده Metapho, HashPhotos Exif Viewer Koredoko, ViewExif, PixelGarde و عکس و ویدئو ابرداده Remover می توانید اسکراب برچسب جغرافیایی و دیگر ابرداده از تصاویر. بسیاری از آنها نیز به شما اجازه ویرایش ابرداده بنابراین شما می تواند پرتاب کردن مردم با تغییر مکان واقعی که در آن تصویر گرفته شده است.

اندروید, از سوی دیگر, دارای برنامه های از جمله فراداده Remover, ExifTool, Scrambled, Exif و عکس داشتنی برای پاک کردن هر گونه اطلاعات Exif.

یکی از بهترین گزینه های شما می تواند با استفاده از کراس پلت فرم و منبع باز ابزار, بنابراین شما می توانید آن را بر روی هر دستگاه شما خود را از جمله کامپیوتر شما. آن را به نام تصویر اسکرابر و آثار آن حق را از هر مرورگر وب است. بعد از آپلود یک تصویر را به شما نشان می دهد تمام داده های Exif که در آن شما می توانید پس از آن "اسکراب" آن است. اگر شما می خواهید برای ضبط یک تصویر هنوز هم از یک ویدیو شما می توانید یک ویدیو آپلود بیش از حد و انتخاب قاب و سپس مشاهده و اسکراب Exif اطلاعات اگر در دسترس است.

گزینه 2: از بین بردن برچسب جغرافیایی و دیگر ابرداده از ویدئوها

فیلم منتشر شده فقط به عنوان اگر نه بیشتر از تصاویر هنوز هم و شما می توانید نوار ابرداده از آنها را به عنوان به خوبی. اما وقتی که می آید به بومی Exif حذف ابزار در گوشی های هوشمند خود را, شما نمی باید به عنوان بسیاری از گزینه های.

شما می توانید با استفاده از در iOS 13 را حذف گزینه از طریق عکس, نرم افزار همانطور که در بالا ذکر شد و همان چیزهایی مشخص شده در بخش قبلی در مورد تصاویر در گوگل عکس اعمال می شود به فیلم اما سامسونگ از بین بردن بلوک های Exif از فیلم ها.

وقتی که می آید به ابزار های شخص ثالث و بسیاری از برنامه ها به ارمغان آورد تا برای تصاویر نیز برای فیلم ها. به شما نشان دهد که چگونه تعداد کمی از آنها کار من را به سرعت نشان دادن عکس و ویدئو ابرداده Remover برای iOS و ExifTool برای اندروید رایگان ابزار.

با استفاده از عکس و ویدئو ابرداده Remover (iOS)

باز کردن عکس و ویدئو ابرداده حذف برنامه را انتخاب کنید یک ویدئو از عکس های خود را برنامه ضربه بزنید بر روی آیکون چرخ دنده که به نظر می رسد در سمت چپ و پایین تصویری سپس انتخاب "حذف تمام ابرداده." تصویری جدید بدون هیچ ابرداده ذخیره خواهد شد به دستگاه شما است.

با استفاده از ExifTool (اندروید)

باز کردن ExifTool برنامه را انتخاب کنید تصویری از گالری عکس خود را و شما خواهید دید این ویدئو را ابرداده جدا شده و به گروه های مختلف. شیر سه داش منو را فشار دهید در سمت راست پایین را انتخاب کنید و "پاک کردن همه" و سپس "بله" را به تایید. آن را به حذف تمام deletable ابرداده مانند محل و تاریخ, اما نگه داشتن دیگر بی فایده ابرداده.

مرحله 2: Blur & Obfuscate چهره & شناسایی علائم

گذشته از سلب رسانه ها از آن ابرداده آن را حیاتی برای حفاظت از مردم و مکان ها در عکس های خود را و فیلم ها. چهره, لباس, زخم, خالکوبی birthmarks, آدرس, کسب و کار, تابلوهای تبلیغاتی و نشانه های معروف را می توان آسان به شناسایی از یک عکس و یا ویدیو. که یک چیز بد است اگر اجرای قانون هکرها و یا برخی از تصادفی کاربر اینترنت با قصد بد در حال بازرسی رسانه ها. حتی یک پیراهن منحصر به فرد طراحی می تواند کمک به شناسایی کسی.

بهترین راه برای پنهان کردن چهره و شناسایی اشیاء است که برای محو یا سیاه کردن آنها را. مات خوب است و به نظر می رسد بهترین کلی اما رنگ سیاه از اطلاعات حساس در رسانه ها امن تر است پس هیچ راهی برای معکوس کردن اثر. اما آن را بسیار بعید است که شما موضوع این نوع از حمله به طوری مات خواهد شد به احتمال زیاد به اندازه کافی زمانی که شما با استفاده از نرم افزار است که فرآیندهای مات بر روی گوشی های هوشمند خود را و ذخیره کند نسخه در ابر.

گزینه 1: Obfuscating اطلاعات در عکس

اگر شما فقط می خواهم به چیز سیاه و سفید کردن (و یا استفاده از دیگر رنگ جامد) بومی ابزار در گوشی های هوشمند خود را احتمالا به اندازه کافی برای دریافت آن انجام می شود.

بر روی آی فون شیر "ویرایش" در هنگام مشاهده یک تصویر در عکس نرم افزار و سپس حذف ( • • • ) و به دنبال آن "نشانه گذاری شده است." در اینجا شما می توانید با استفاده از جوهر جامد با قلم مداد یا ابزار شکل برای پنهان کردن اشیاء. اگر شما با استفاده از تصویر به روش بالا به پاک کردن داده های Exif شیر بند انگشتی که به نظر می رسد و سپس با استفاده از ابزار نشانه گذاری وجود دارد.

برای سامسونگ کهکشان گوشی باز کردن یک تصویر در گالری برنامه ضربه بزنید آیکون قلم در نوار ابزار و سپس رنگ آیکون. آمار آیکون قلم که به نظر می رسد را انتخاب کنید نکته و شدت سپس با استفاده از جوهر سیاه و سفید به رنگ بیش از اشیاء. شما همچنین می توانید با استفاده از برچسب ابزار به جای هنر سرگرم کننده بیش از اطلاعات حساس است.

اگر با استفاده از گوگل, عکس, شیر squiggly خط نماد یا آیکون در نوار ابزار. انتخاب نشانگر ابزار جوهر سیاه و سفید (و یا یکی دیگر از رنگ) و سپس شروع به نقاشی بیش از همه چیز.

رنگ سیاه از چهره در iOS 13 (سمت چپ) در مقابل گوگل عکس در اندروید (سمت راست).

وجود دارد هیچ مادری blur tool در هر انبار نرم افزار, بنابراین شما نیاز به استفاده از ابزار های شخص ثالث در صورتی که در این مسیر شما می خواهید را به. سیگنال فقط با یک blur ابزار برای امن آن برنامه پیام رسانی با خودکار و دستی گزینه برای پوشش چهره و شما می توانید دانلود تصاویر پس از ویرایش آنها را بدون به اشتراک گذاری آنها را در یک پیام وجود دارد.

علاوه بر این که وجود دارد بسیاری دیگر از ابزار در دسترس است که شما می توانید برای جستجو در فروشگاه app خود را, اما یکی از ساده ترین است تصویر اسکرابر است که در بالا مورد بحث برای Exif حذف. این یک کراس پلت فرم برنامه وب است که همچنین اجازه می دهد تا شما محو یا سیاه کردن قسمت هایی از عکس های خود را. Pipkin توسعه آمده است که تصویر اسکرابر نیست به اشتراک گذاری اطلاعات خود را در هر نقطه و همه از پردازش تصویر رخ می دهد در مرورگر وب بر روی دستگاه خود را (کد منبع در دسترس).

گزینه 2: Obfuscating اطلاعات در ویدئوها

اگر چه فیلم بیشتر دشوار است به تغییر از عکسهای آن را هنوز هم ضروری برای محو هر چهره و آدرس و شماره پلاک و دیگر اطلاعات شناسایی. وجود دارد بسیاری از برنامه های شخص ثالث شما می توانید استفاده کنید اما دو محبوب آنهایی هستند که هر دو رایگان و اصلا شامل متن هستند تصویری Mosaic App برای iOS و تاری تصویری برای آندروید.

عکس و ویدئو موزاییک برنامه (iOS)

در تصویری موزاییک باز کردن یک ویدیو. با استفاده از این پیش نمایش نوار در قسمت پایین شما می توانید دقیقا همان جایی که شما می خواهید تاری برای شروع و پایان است. استفاده از اشکال انگشت خود را و یا تشخیص خودکار برای اضافه کردن تیرگی چهره, آدرس, متن, پلاک, ساختمان, و بیشتر. تغییر تاری قدرت و تاری با ابزار در پایین برنامه. هنگامی که شما به پایان رسید, ذخیره, ویرایش ویدئو به عکس های خود را برنامه.

تاری تصویری (اندروید)

باز تاری تصویری را انتخاب کنید "سرگرم کننده تاری" سپس بار یک ویدیو. در حال حاضر شما می توانید بازی بازی های ویدیویی و اضافه کردن blur در زمان واقعی است. این برنامه سوابق شما در حال حرکت تاری در سراسر فیلم به عنوان نقش آن, و آن را آسان به حرکت تیرگی اطراف اگر این چهره ها دائما در حال حرکت و یا حتی حذف تاری زمانی که شما به آن نیاز نیست. تاری تنها می توان از طریق اشیاء اما شما می توانید تغییر اندازه آن از یک مربع به مستطیل. ذخیره ویدئو به دستگاه خود را هنگامی که شما به پایان رسید.

مرحله 3: با استفاده از یک ناشناس به حساب پست

از بین بردن فراداده و مات شناسایی چهره ها و اشیاء می تواند به محافظت از دیگران, اما آن را نمی خواهد به شما صرفه جویی اگر شما آن را در حساب شخصی خود را. اگر کسی بود برای پیدا کردن عکس اعتراض خود را به حساب آنها می تواند نگاه نزدیک تر به زندگی خود را با eying لیست دوستان خود را خواندن پست های قدیمی دسترسی به لینک به دیگر حساب های آنلاین و بیشتر. همین دلیل است که بهترین شرط بندی شما این است که برای ارسال به هر یک ناشناس به حساب و یا یک حساب کاربری است که نسبتا کمی از اطلاعات شخصی در مورد خودتان.

توییتر بهترین شرط بندی شما است اگر شما در حال رفتن به ارسال اعتراض به عکس آنلاین, تنها به دلیل آن را آسان برای ناشناس ماندن و جمع آوری زیر است. در Instagram که کمی مشکل تر است از آنجا که مردم بیشتر به ارسال تصاویر خود را, اما شما می توانید ایجاد و ارسال به Finsta به عنوان طولانی به عنوان آن متصل نیست و به هیچ وجه به حساب شخصی خود را.

شما همچنین می توانید با استفاده از یک ناشناس Facebook حساب خود را به پست اعتراض به عکس. اتمام راهنمای ما به جعلی Facebook پروفایل را ببینید که چگونه برای ایجاد یک سوز ایمیل و یا شماره تلفن منزوی کردن برنامه از خود گوشی دیتا, نصب VPN حذف و غیر فعال کردن سابقه موقعیت مکانی خود را تغییر دهید و تنظیمات حریم خصوصی و بیشتر.

تصاویر توسط جیک Peterson/ابزار هک

همچنین همیشه به یاد داشته باشید برای حذف موقعیت مکانی خود را از پست های خود را حتی اگر شما در حال ارسال بر روی یک ناشناس به حساب. در حالی که عکس های خود را ممکن است مختصات خود را پاک شما ممکن است سهوا دهد تا مکان خود را با اضافه کردن آن را به شما ارسال. برای بیشتر قسمت ها از آن آسان است برای جلوگیری از. در Instagram و Facebook, همه شما نیاز به انجام است که شامل محل شما به صورت دستی.

اما در توییتر خود مختصات دقیق ممکن است به دنبال. برای خاموش کردن داده های مکان ضربه بزنید بر روی عکس پروفایل خود را در بالا سمت چپ برو به "تنظیمات حریم خصوصی" و سپس "حریم خصوصی و امنیت." به پایین حرکت کنید و به آن ضربه بزنید بر روی "محل دقیق" و آن را غیر فعال کنید. نه تنها آن را به شما جلوگیری از اضافه کردن مکان خود را به یک صدای جیر جیر, اما آن را نیز شما را از گرفتن محلی تبلیغات.

مرحله 4: با استفاده از یک VPN قبل از ارسال عکس آنلاین

یک شبکه خصوصی مجازی یا VPN, یک راه ساده برای اتصال به اینترنت ایمن ساختن آن دشوار برای دیگران برای دیدن آنچه شما انجام می دهند. که حتی شامل سرویس دهنده اینترنت شما. Vpn اتصال شما به یک سرور امن رمزگذاری داده های جریان بین دستگاه شما و سرور و ارائه شما را با یکی دیگر از آدرس IP به طوری که IP خود را پنهان باقی می ماند.

به ماندن در فوق العاده امن جانبی شما می توانید به نوبه خود در یک VPN هنگامی که شما در مورد به پست آنلاین. وجود دارد تن از VPN برنامه های خارج وجود دارد از جمله CyberGhost, ExpressVPN, NordVPN و VyperVPN — که همه پول هزینه برای استفاده — اما توصیه ما به این دلیل اکثر free VPN services اغلب جمع آوری اطلاعات. هر یک از این خدمات VPN بدون ورود به سیاست که بدان معنی است که آنها نمی جمع آوری آدرس IP خود را و یا ترافیک.

تصاویر توسط Jon شوالیه/ابزار هک

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک (مگر اینکه در غیر این صورت اشاره کرد)


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب