Evander Holyfield کمک از طرف Wladimir Klitschko در آموزش برای سنگین وزن باز گشت

Evander Holyfield شده از طرف Wladimir Klitschko کمک برای باز گشت به بوکس سنگین وزن صفوف.چهار بار سنگین وزن جها

توسط PATRIS-MUSIC در 4 خرداد 1399

Evander Holyfield شده از طرف Wladimir Klitschko کمک برای باز گشت به بوکس سنگین وزن صفوف.

چهار بار سنگین وزن جهان قهرمان Holyfield است برنامه ریزی برای بازگشت به حلقه در 57 برای نمایشگاه حملات با مطرح سوم مبارزه مایک تایسون در آثار.

تایسون که از دست رفته دو بار به Holyfield در 1990s برای بار دوم با توجه به رد صلاحیت زمانی که او کمی حریف خود را گوش نمایشگاه مهارت های خود را در رسانه های اجتماعی ویدئوها جلوتر از خود باز گشت.

در حال حاضر Holyfield چهار سال تایسون ارشد آپلود کرده است مشابه آموزش کلیپ با عنوان "تیم Holyfield آماده شدن برای نبرد".

در آن Holyfield دیده می شود پرش در مقابل Klitschko قبل از دست دادن با اوکراین بود که دو بار قهرمان جهان قبل از بازنشستگی در سال 2017, داشتن شده است مورد ضرب و شتم توسط آنتونی جاشوا در اوایل سال.

در یک نقطه در این ویدئو Holyfield دیده می شود اجرای سه سر نرخهای پایین در حالی که وزن آویزان از زنجیره ای در اطراف گردن خود را.

Antonio Tarver خود را یک قهرمان سابق جهان در نور-سنگین وزن نیز می تواند دیده می شود قرار دادن Holyfield خود را از طریق paces قبل از تبدیل به دوربین و گفت: "این معامله واقعی است عزیزم!"tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن