اد نی در Drew Brees' نظرات به زانو در طول سرود: 'تو راست پمپاژ'

تعداد اد نی در میان Drew Brees' بسیاری از منتقدان پس از یاهو امور مالی مشترک یک کلیپ از مصاحبه با جانباز رهگذر

توسط PATRIS-MUSIC در 15 خرداد 1399

تعداد اد نی در میان Drew Brees' بسیاری از منتقدان پس از یاهو امور مالی مشترک یک کلیپ از مصاحبه با جانباز رهگذر است که در آن او اظهار داشت که او هرگز در حمایت از یک بازیکن زانو زدن برای سرود ملی.

"من هرگز موافق با کسی بی احترامی به پرچم ایالات متحده آمریکا و یا کشور ما" Brees گفت.

نی مانند بسیاری از دیگران بود خوشحال به شنیدن یک شکل اصلی در NFL حمل است که طرز فکر در طول این زمان مهمی از ناآرامی های مدنی در امریکا است. در پاسخ به Brees' نظرات به Hall of Famer اجازه کارفرمایی می دانم که دقیقا چگونه او احساس می شود.

"Imma فقط مستقیم به آن. من Drew Brees انجام بخشی خود را در تلاش برای حفظ سیاه عامیانه پایین" نی گفت. "شما مستقیم مکنده که برای [expletive] Drew Brees...Drew Brees شما مستقیم پمپاژ ، شما یک مکنده برای آن فرض است."

نی گفت: سرخوردگی ناشی از Brees درک آنچه زانو زدن برای سرود ملی واقعا در مورد این واقعیت است که در یک تظاهرات مسالمت آمیز. این قانون که سابق NFL quarterback khezri شروع شد به معنای توجه به نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس در این کشور نه عمدا بی احترامی به پرچم.

عصبانی بودن مورد غارت رفتن در سراسر کشور یکی از چیزهایی که به نی اما صحبت کردن در برابر بازیکنان در اعتراض به شیوه ای صلح آمیز چیزی است که او نمی تواند قرار دادن سر خود را در اطراف.

"چرا شما فکر می کنید همه این افراد جوان را در اینجا اعتراض ؟ چرا شما فکر می کنید آنها را در اینجا اعتراض؟" نی گفت. "غارت? من می توانم شما صحبت کردن در غارت و گفت که بد شما را پشتیبانی نمی کند که. اما چرا شما فکر می کنید همه این افراد جوان هستند و در اینجا اعتراض؟"

نی به پایان رسید سخنان خود با پرداختن به کسانی که ممکن است دفاع از Brees یا هنوز هم حمایت از او در آینده با توجه به بازی او در این زمینه است. به سابق کلاغ برنده هستند نه بهانه ای برای توجیه یک عمل است.

"برای تمام پرستاران, طرفداران, برای, تمام, New Orleans, افرادی که هنوز هم مانند شما [expletive] فقط به دلیل آنها می خواهند به نفع خود بازی. همتون حق با او شما را در درک؟" رید گفت: "Drew Brees شما یک مکنده, شما در حال رفتن به یک مکنده. شما را در درک ؟ پانک مرد."

اقامت متصل به پایتخت و جادوگران با MyTeams برنامه. برای دانلود اینجا کلیک کنید برای پوشش جامع از تیم خود را.

بیشتر RAVENS NEWS:

اد نی در Drew Brees' نظرات به زانو در طول سرود: 'Youre مستقیم پمپاژ' در ابتدا در ظاهر NBC Sports واشنگتنtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن