درو Bledsoe در نهایت به فروش می رساند سفارشی اورگان ترکیب برای 5.6 میلیون

ساخته شده توسط Drew Bledsoe در سال 2008 10 هکتار ترکیب مراکز در حدود 15,000 فوت مربع عمارت با منظره آبشار. (Re

توسط PATRIS-MUSIC در 23 خرداد 1399
Built by Drew Bledsoe in 2008, the 10-acre compound centers on a nearly 15,000-square-foot mansion with views of the Cascades. <span class="copyright">(Realtor.com)</span>
ساخته شده توسط Drew Bledsoe در سال 2008 10 هکتار ترکیب مراکز در حدود 15,000 فوت مربع عمارت با منظره آبشار. (Realtor.com)

هفت سال و پنج relists بعد دیرین NFL quarterback جلب Blesdoe در نهایت به فروش می رسد خود را اورگان صفحه اصلی. دیدنی و مستغلات در شهرستان از خم شدن و فقط به فروش می رسد برای $5.6 میلیون افت قابل ملاحظه ای از $9.95 میلیون او در اصل به دنبال.

Bledsoe — واشنگتن مادری که برنده سوپر جام با Patriots در سال 2002 — برداشت زمین برای $750,000 در سال 2004 ساخته شده و سفارشی ترکیب چهار سال بعد.

ملک را پوشش می دهد بیش از 10 هکتار در یک جامعه دردار و مراکز بر روی یک سنگ چادری عمارت نزدیک به 15000 فوت مربع. که نه تنها قرعه کشی; نیز وجود دارد یک استخر شنا ، دو چشمه یک چمن ورزشی, دادگاه, قرار دادن, سبز, متصل, چهار-گاراژ ماشین و جدا سه-گاراژ ماشین.

یک پارک مانند حیاط نزدیک خانه که امکانات گسترده فضاهای زندگی تحت چشمگیر تیرهای چوبی. اتاق های بزرگ افزایش می یابد به یک پنجره به صف سالن با منظره آبشار و دیگر نکات برجسته شامل یک ساختمان مدور-سبک صبحانه قطعه زمین پیش امده و فرش اتاق ناهار خوری.

هفت اتاق خواب و 14 حمام و سرویس بهداشتی و امکانات رفاهی از قبیل سنگ شراب دخمه سینما و داخل سالن بسکتبال کامل داخلی. یک سری از patios سالن و ناهارخوری نقطه سرگرم حیاط خلوت.

Bledsoe صرف 14 سال در NFL رسیدن به دو سوپر کاسه و چهار Pro کاسه: سه نفر با پرستان و یکی با صورتحساب. این پرستان تبدیل شده حق رای دادن خود در اطراف با او در راس و تیم منتخب او را به آن سالن از شهرت در سال 2011.

جاستین Lavik و Betsey کمی از آبشار Sotheby بین المللی دارایی غیر منقول برگزار می شود مثال.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de