داگ ویلیامز توضیح می دهد که چرا واشنگتن هرگز امضا khezri

واشنگتن معاون ارشد رئيس جمهور از بازیکن توسعه داگ ویلیامز می گوید که این تیم واقعا هرگز در نظر گرفته khezri در

توسط PATRIS-MUSIC در 27 خرداد 1399

واشنگتن معاون ارشد رئيس جمهور از بازیکن توسعه داگ ویلیامز می گوید که این تیم واقعا هرگز در نظر گرفته khezri در سال 2017. به عنوان ویلیامز توضیح داد: در "دن پاتریک نمایش" روز جمعه تعدادی از عوامل رفت و به این تصمیم از جمله رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ،

ویلیامز 64 همچنین با اشاره به حضور گسترده اعضای نظامی در منطقه به عنوان یک دلیل این تیم را نمی سرگرم امضای Kaepernick.

مربوط به بخشی از گفتگو آغاز می شود در اطراف 1:47:48 خوانده شده را علامت.

ویلیامز به معنی مغلوب ساختن پیشی جستن نظر در Kaepernick اعتراضی در انجام امور کمک نمی کند.

"من فکر می کنم آنچه اتفاق افتاده است در اینجا ما به شدت به شدت نظامی منطقه است. و من فکر می کنم آن مرد که نشسته در خیابان پنسیلوانیا, 1600 خیابان پنسیلوانیا ساخته شده چنین تعفن از آن است. طرفداران در این منطقه ممکن است یک وضعیت دشوار برای هر دو تیم و [Kaepernick]. گاهی اوقات شما نمی خواهید مردم را به یک وضعیت که در آن هیچ کس در حال رفتن به خوشحال می شود. و من فکر می کنم که احتمالا آنچه اتفاق افتاده است به همین دلیل او نمی آمد تا در آن زمان."

واشنگتن نبود از جان گذشته برای کارفرمایی کمک در سال 2017 به عنوان تیم هنوز کرک عموزاده. Kaepernick می تواند کمک کرده اند سال بعد به عنوان عموزاده چپ به امضای سه سال مبلغ 84 میلیون مقابله با مینه سوتا پس از 2017 فصل است.

Kaepernick نام آمده است تا بیشتر در هفته های اخیر پس از NFL اظهار داشت: این امر حمایت بازیکنان خود را " حق صحبت کردن خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی پس از مرگ جورج فلوید. لیگ نیز تشویق بازیکنان به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند. با این لیگ در نهایت در آغوش آن اعتراضات برخی از آنها به نام برای یک تیم به ثبت نام Kaepernick رفت unsigned به عنوان یک نتیجه از مصرف زانو.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن