آیا خواب بر این مدعی عنوان NBA

لس آنجلس لیکرز و میلواکی دیگران و لس آنجلس کلیپرز سنگین علاقه به نفع 2020 قهرمانی NBA. شانس خود را از محدوده +

توسط PATRIS-MUSIC در 22 تیر 1399

لس آنجلس لیکرز و میلواکی دیگران و لس آنجلس کلیپرز سنگین علاقه به نفع 2020 قهرمانی NBA. شانس خود را از محدوده +250 +325 هر BetMGM. آینده نزدیک ترین تیم به سه heavyweights است Houston Rockets در +1200. روشن است که oddsmakers فکر می کنم را ترک خواهد کرد در این فصل از سرگیری در والت دیزنی جهانی با یک بنر.

این است که غیر قابل پیش بینی ترین پلی آف NBA در تاریخ است. نه تنها زمینه نسبتا عمیق (11 تیم باید حداقل 30 به 1 شانس) اما هیچ صفحه اصلی-دادگاه مزیت است. که حذف یک لبه برای میلواکی و دو L. A. تیم است. آن کسی حدس می زنم که چگونه بازی هر بازی در یک زمین بی طرف دادگاه بازی خواهد کرد.

به همین دلیل ما می توانیم یک شوت (22 به 1 شانس یا بیشتر) کشش غیر منتظره قهرمانی را اجرا کند. در اینجا چهار شکست شما باید نگه داشتن چشم در.

گرما ضربه شروع مجدد در جایگاه چهارم در کنفرانس شرق. آنها سه بازی پشت بوستون سلتیکز که به معنی آن را بعید میامی حرکت خواهد کرد تا در جدول رده بندی. آنها دو بازی در ایندیانا پیسرز (چه کسی خواهد بود بدون ویکتور Oladipo) و فیلادلفیا 76ers. به نظر می رسد به احتمال زیاد گرما را به Nos. 4-5 matchup که به معنی دور دوم نشست با Milwaukee Bucks.

بازی دیگران نبوده است مانع برای گرما به آن شده است برای برخی از تیم های دیگر. میامی برگزار اواخر رالی را به نفع خود در وقت اضافه در میلواکی در طول دیگران' خانه بازکن. زمانی که تیم ملاقات یک هفته قبل از فصل متوقف شد گرمای لعنتی دیگران در میامی 105-89.

چه می دهد میامی اعتماد به نفس در برابر میلواکی? دفاع است که در آن شروع می شود. به دلیل گرما باز بازی بزرگ با یک سنتی مرکز (معمولا Meyers لئونارد) در کنار Bam Adebayo آنها می توانید بهترین خود را مدافع (Adebayo) در Giannis Antetokounmpo از سمت راست پرش. که در مارس matchup Adebayo کمک نگه Antetokounmpo فقط 13 امتیاز 6-of-18 تیر اندازی.

گرما همچنین باید اعتماد به نفس در جیمی باتلر را — و به میزان کمتر Goran Dragic را — کاوش سبک زندگی را دشوار بر دیگران' NBA-بهترین دفاع است. میلواکی ساخته شده است که دفاع با بازی افراطی رها سبک پوشش که در آن بروک لوپز به طور منظم به عقب می افتد برای محافظت از لبه در همه هزینه ها. میامی است که محتوای بازی به ساعت شات و اواسط محدوده عکس در برابر آن دفاع.

در نهایت دیگران به طور منظم پایمال تیم با عمق خود را. میلواکی می رود 11 به 12 بازیکن ، گرما یکی از معدود تیم هایی است که همچنین می توانید با اطمینان پلاگین هر یک از آنها بالای 12 بازیکن و به آنها اعتماد. مهم تر از همه میامی دارای هفت بازیکن های مختلف آنها می تواند در پرتاب Antetokounmpo دفاعی فراتر از Adebayo. که مقدار زیادی از عمق و بسیاری از خطا را به زندگی را دشوار برای به احتمال زیاد MVP.

اگر گرما می توانید گذشته میلواکی آنها باید حذف شود خود بزرگترین مانع برای نهایی NBA. موفقیت خود را در برابر دیگران در این فصل باعث می شود آنها را یک شوت با توجه به ارزش.

Can Joel Embiid and Ben Simmons have an impact in the playoffs? (AP Photo/Matt Slocum)
می Joel Embiid و بن سیمونز تاثیر در پلی آف? (AP Photo/مت Slocum)

Philadelphia 76ers: +2500

وجود دارد مقدار زیادی از "بر این باورند هنگامی که شما آن را ببینید" با Sixers. در طول سال 2019 offseason به بقیه NBA تبدیل شد کوچکتر و بیشتر قابل تغییر فیلادلفیا دو برابر کردن اندازه. تقریبا هر نگرانی ما در مورد 76ers به تصویب رسید در طول فصل به طور منظم. مناسب Joel Embiid و آل Horford جلو بود clunky. آنها به اندازه کافی ندارند تیراندازی. و Embiid و بن سیمونز هیچگاه تسلط مشارکت همه برای امید.

در عین حال جنرال موتورز التون برند و مربی برت براون اصرار داشت که تیم خود را ساخته شده بود به پیروزی در پلی آف. و آنها برنده شدن در 60% کلیپ قبل از فصل متوقف شد. بنابراین آنها نیست کل یک فاجعه در فصل به طور منظم.

چه باید به شما اعتماد به نفس در فیلادلفیا برنده شدن در والت دیزنی جهانی ؟ آنها لازم نیست که به بازی هر یک جاده درست بازی. هیچ تیمی در NBA تا به حال بزرگتر تفاوت در عملکرد در خانه مقابل دور بازی. این Sixers بودند NBA-بهترین 29-2 در خانه. در جاده ها ؟ آنها شبیه یک قرعه کشی تیم در 10-24.

رقیب مربیان و پیشاهنگی در حال تقسیم در آنچه که به معنی برای 76ers در راه اندازی مجدد. برخی معتقدند این تیم تلاش در جاده ها به دلیل آن است که هنوز هم به شدت متکی نسبتا جوان Embiid و سیمونز. دیگران فکر می کنم که این تیم را ستاره ها به خصوص Embiid هستند برداشته با بازی در خانه.

Embiid است کاملا متفاوت بازیکن زمانی که او بازی در فیلادلفیا. در خانه او را تقریبا غیر قابل توقف به ثمر رساند 24.6 امتیاز در هر بازی در 50% تیراندازی. در جاده ها ؟ Embiid می شود یک عابر پیاده پرش تیرانداز که بازدید فقط 43.6% از این زمینه است.

Embiid احساسی که نقش به جمعیت آنجا که هر بازیکن در NBA. شاید او واقعا نیاز به حمایت طرفداران خانه او را بلند. یا شاید او wilts تحت بی پایان خانه اش خصمانه طرفداران در جاده ها ؟

بزرگترین دلیل برای ایمان در فیلادلفیا برنده شدن در طول راه اندازی مجدد همان چیزی است که به نظر می رسید به صدمه زدن به آن را در طول فصل به طور منظم: اندازه آن است. بسیاری بر این باورند آن را در حالی که برای تیم در ریتم با تیراندازی خود را. به دلیل سیمونز و Embiid این Sixers در بهترین خود را هنگامی که آنها در بازی و در اطراف رنگ.

اگر فیلادلفیا می توانید با استفاده از آن اندازه به نمره آن می توانید تکیه بر دفاع از آن به نفع خود کم به ثمر رساند بازی حذفی. شاید نام تجاری و قهوه ای شدند آينده بعد از همه. و از آنجا که از اندازه خود 76ers باید این پرسنل برای کارهای دشوار را برای دیگران نیز هست.

دنور ناگتس: +2200

قطعات بهتر از اکثر مردم متوجه است. آنها تنها یک زن و شوهر بازی پشت کلیپرز در کنفرانس غرب. آنها به احتمال زیاد همه-NBA مرکز نیکولا Jokic. و آنها رو خوب عمق.

وجود دارد نگرانی در مورد Jokic او پس از آزمایش مثبت برای coronavirus اما او انتظار می رود به بازی بدون هر گونه مسائل. اگر او قادر به بازی فرار از قطعات. آنها که متکی به Jokic به ایجاد جرم به هر تیم در یک منحصر به فرد بازیکن.

این حضور Jokic است که باعث می شود قطعات جذاب گزاره برای سال 2020 عنوان. نه لیکرز و کلیپرز باید جواب خوبی برای دفاع از او را. هر دو L. A. تیم های بزرگ مانند مردان به چسبیدن به اطراف سبد خرید. Jokic خوشحال است به ماندن در محیط و انتخاب خود را از هم جدا دفاع از خود تیراندازی و عبور.

در علاوه بر این به Jokic این قطعات می توانید به ثمر رساند از جمال موری و بارتون. اگر چهار ماه کافی بود برای شکستن گری هریس خروج از رکود خود را, او یکی دیگر گلزن در دنور صف. که چهار نفر از بچه ها که خوب کار کرد و می تواند برای 20 امتیاز در هر شب.

از سوی دیگر قطعات از دست دادن یکی از بهترین خانه-دادگاه مزایا در NBA. ارتفاع در دنور شوخی نیست, اما آن نشده است حذفی سلاح که از آن شده است در طول فصل به طور منظم. این قطعات به طور منظم به رخ کشیدن یکی از بهترین صفحه اصلی سوابق هر فصل به طور منظم. اما زمانی که تیم به صرف چند روز در دنور در طول برگشتی ارتفاع نیست همان عامل است. که بخشی از دلیل که چرا این قطعات هرگز رسیده NBA Finals و تنها دو کنفرانس غرب نهایی در تاریخ حق رای دادن.

اگر Jokic سالم است به اندازه کافی به بازی این قطعات در حال رفتن به یک دشوار است. آنها باید به اندازه و عمق را به چالش لیکرز' در داخل بازیکنان. آنها فقط به اندازه کافی همه کاره برای تست کلیپرز' محیط دفاع. دنور یک ردیف زیر هر دو از L. A. تیم اما Jokic می تواند تفاوت ساز در یک سری حذفی.

Luka Doncic is a special talent. (AP Photo/Ron Jenkins, File)
لوکا Doncic یک استعداد ویژه. (AP Photo/Ron جنکینز فایل)

دالاس ماوریکس: +3000

Mavs در حال رفتن به پایین چند بازیکن کلیدی به عنوان فصل ری استارت. اما آنها لوکا Doncic و Kristaps Porzingis. که به اندازه کافی به آنها را به یک نگاه به یک شات شرط می بندم.

Doncic در حال بازی در نزدیکی MVP سطح در سن 20 فصل به طور متوسط 28.7 امتیاز 9.3 ریباند و 8.7 کمک می کند. او را بالا برده و زمینه خود را-هدف درصد به بیش از 46 درصد. بیشتر از آن آمده است با بهبود اتمام اطراف لبه به 75.4 درصد نسبت به 63.7% به عنوان یک تازه کار.

چه به شما می دهد ایمان Doncic توانایی خود را به همه چیز اتفاق می افتد در پلی آف زمانی که دفاع را تنگ تر می شود این است که او را به خط پرتاب آزاد بیش از نه بار یک بازی است. در چنین سن او در حال حاضر تسلط هنر ایجاد چیزی از هیچ چیز.

فراتر از Doncic با بسته بندی کردن حباب به طور کامل خاموش Porzingis. منجر به توقف Porzingis بازی بهترین بازی بسکتبال حرفه ای خود را. او به ثمر رساند rebounding و مسدود کردن عکس در نرخ بالا. او همچنین تبدیل شدن به یک فوق العاده شریک برای Doncic در روی صفحه نمایش بازی. Porzingis و Doncic خواندن شد دفاع و بدانند نورد در مقابل ظاهر برای جامپر در سطح بالا. و آنها تا به حال حتی یک بازی سرگرم کننده give-and-go بازی که در آن Porzingis می توانید توپ را به Doncic.

فراتر از این دو ستاره Mavs خوب عمق وجود از دست رفته برخی از چرخش بازیکنان. پیراهن زنانه دامن بلند Kleber است Porzingis نور اجازه می دهد دالاس برای اجرای تقریبا تمام چیزهای مشابه آن چه که Porzingis است در این بازی. دوریان فینی-اسمیت شد 3-و-D سلاح در جلو نقطه ضربه زدن 37.4% از پشت قوس. گارد خط پر از بازیکنان خوب مثل شیث کاری است دلون رایت نا محدود J. J. Barea و به تازگی اضافه شده Trey برک.

کسی که باعث شکستن و یا دالاس در پلی آف است Tim Hardaway جونیور اگر او می تواند شلیک بیش از 40 درصد از عمیق مانند او در این فصل به طور منظم Mavs باید سه سر حمله هیولا. Hardaway نیز دالاس دوم-بهترین تهاجمی خالق پشت Doncic.

ماوریکس در حال سختی matchup برای حتی بهترین تیم به عنوان Doncic و Porzingis یک تعداد انگشت شماری برای دفاع از. اگر دالاس بازدید عکس های آن می تواند نهایی نهایی dark horse.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب