انجام این کار خواهد شد رایگان گیگابایت iCloud ذخیره سازی فورا

اگر شما با استفاده از iCloud شما ممکن است تجربه کرده اند هشدار مانند "نه به اندازه کافی ذخیره سازی" و "iCloud

توسط PATRIS-MUSIC در 2 خرداد 1399

اگر شما با استفاده از iCloud شما ممکن است تجربه کرده اند هشدار مانند "نه به اندازه کافی ذخیره سازی" و "iCloud ذخیره سازی کامل" به خصوص اگر شما در رایگان 5 گیگابایت طرح است. برای روشن کردن فضا در حساب iCloud شما می توانید حذف فایل های بزرگ در اینجا وجود دارد اما trashing یک چیز خاص می تواند روشن گیگابایت به ارزش فضا فورا.

بهترین از همه, شما حتی نمی نیاز به این فایل که در نظر گرفتن خیلی از iCloud خود را ذخیره بنابراین شما نمی خواهید به خلاص شدن از هر چیزی مهم است.

آنچه که ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا خود را به دستگاه پشتیبان گیری. اگر شما به روز رسانی از آیفون به iPad خود را و یا به فروش می رسد که بی فایده آی پاد لمسی شما می توانید پشتیبان گیری را برای آنها ذخیره شده در iCloud. شما حتی ممکن است پشتیبان گیری به صورت یک دستگاه و یا دو که بودند از دست داده و یا به سرقت رفته است. کسانی که پشتیبان گیری می تواند چندین گیگابایت فضای کوچک 5 GB طرح است که می تواند نیمی از خود سهم.

اولین گام این است که پیدا کردن اگر شما در واقع باید, پیر, بی فایده پشتیبان گیری. حتی اگر شما "iCloud پشتیبان گیری" غیر فعال در آی فون خود را, شما هنوز هم ممکن است دیگر پشتیبان گیری به شکار کردن و از بین بردن. باز کردن تنظیمات برنامه ضربه بزنید و نام خود را تا بالای خود را به نمایش اپل ID تنظیمات و سپس انتخاب "iCloud" را از لیست.

بروید به "مدیریت ذخیره سازی" و یافتن "پشتیبان گیری" در لیست از برنامه های کاربردی و خدمات بر روی دستگاه شما. همانطور که شما در زیر می توانید ببینید من پشتیبان گیری را تا 11 GB از ذخیره سازی بر روی من حساب آیکلاد بنابراین به نظر می رسد بالا در لیست. بسته به اندازه که برنامه های خود را تا پشتیبان گیری شما می تواند به نظر می رسد در هر نقطه بر روی لیست.

پس از انتخاب "پشتیبان گیری" پیدا کردن پشتیبان گیری یا پشتیبان گیری است که شما می خواهید به حذف. آخرین پشتیبان گیری برای دستگاه شما ظاهر خواهد شد با توضیحات "این آیفون" بنابراین مطمئن شوید که شما نمی خلاص شدن از آن یکی. هر چیز دیگری است که تقریبا برای grabs مگر اینکه آن را برای یکی دیگر از دستگاه شما خود را در آن سهام همان حساب آیکلاد. در این موارد شما می خواهید به مراقب باشید به حذف آخرین نسخه پشتیبان تهیه برای کسانی که دستگاه های.

برای دریافت جزئیات بیشتر در مورد پشتیبان گیری بر روی آن ضربه بزنید برای مشاهده اطلاعات مانند دستگاه آن متعلق به آخرین زمان آن بود تا حمایت و اندازه. برای حذف یک پشتیبان ضربه بزنید بر روی "حذف پشتیبان گیری."

سپس از شما خواسته می شود اگر شما می خواهید برای خاموش کردن پشتیبان گیری و حذف داده ها; شیر بر روی "خاموش کردن و حذف" حذف پشتیبان گیری به طور دائم. اگر آن را برای دستگاه های iOS شما دیگر تبدیل کردن نسخه پشتیبان تهیه فقط یک بخش ضروری از فرایند است. پس از چند ثانیه آن را باید ناپدید می شوند از لیست خود را از پشتیبان گیری ترک فقط یک فعلی خود دستگاه یا دستگاه های (امیدوارم).

در حال حاضر آن را به یک چند دقیقه برای ذخیره سازی به روشن کردن. شما می توانید ببینید من iCloud ذخیره سازی قبل از من حذف شده و قدیمی پشتیبان گیری (148 GB) و پس از (139.9 GB) دادن من فقط بیش از هشت گیگابایت است.

من برای پرداخت 200 GB طرح اما ممکن است شما 50 گیگابایت طرح پرداخت یا 5 گیگ رایگان. اگر شما 2 TB طرح من فکر نمی کنم شما هرگز نیاز به نگرانی در مورد حذف پشتیبان گیری به صداقت.

می خواهم به کمک ابزار هک و دریافت یک معامله بزرگ در برخی از شیرین جدید tech? بررسی تمام معاملات جدید ابزار هک فروشگاه.

پوشش عکس و تصاویر توسط نلسون اگویلار دو لا فرانترا/ابزار هک


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب