توضیحات: NBA باید سهم COVID-19 طرح با مغلوب ساختن پیشی جستن

Doc Rivers است که همیشه خوب برای یک روح کنایه و خنده.لس آنجلس کلیپرز مربی نمی تواند اجازه خندیدن شایسته نظر بر

توسط PATRIS-MUSIC در 2 مرداد 1399

Doc Rivers است که همیشه خوب برای یک روح کنایه و خنده.

لس آنجلس کلیپرز مربی نمی تواند اجازه خندیدن شایسته نظر بروید در حالی که افتخار NBA پروتکل برای حفظ COVID-19 از وارد شدن به حباب در دیزنی جهان در اورلاندو است. لیگ گزارش روز دوشنبه آخرین دور از آزمایش تولید صفر موارد مثبت.

که بزرگ برای لیگ برنامه ریزی شده است که به راه اندازی مجدد آن فصل در 30 جولای. و آن را تعجب آور به تمام naysayers بودند که قضاوت از یک حباب طرح در دولت نگه می دارد که تجربه خوشه در آن تعداد کل موارد. فلوریدا به حال خود دومین ثبت افزایش روز سه شنبه با 9,440 موارد جدید است که به ارمغان می آورد کل به 369,834. دولت کشته شدگان است 5,206.

رودخانه ها که در یک واکسن در NBA نوک خط هفته گذشته اعتبار نتایج به لیگ برتر را تست پروتکل های اجباری ماسک مورد نیاز و ثابت علامت چک.

"شاید ما باید ارسال برنامه بازی ما به کاخ سفید" او با لبخند گفت:.

او ممکن است آن را گفته اند اما بسیاری از مردم فکر آن است.

اولیه دسته ای از آزمایشات در داخل حباب منجر به دو مثبت از 322 بازیکنان و آنها هر دو را به یک سخت قرنطینه خارج از مجتمع. ESPN ملکه اندروز گفت: "دریافت کردن" است که او تا به حال سه پزشکان در بررسی بر روی او پس از گزارش یک سردرد نشانه آن است که همه چیز است که جدی گرفته شود.

این NWSL چالش مسابقات جام نیز با تجربه صفر مثبت COVID-19 آزمون هنگامی که بازیکنان رو به یوتا سایت و مسابقات بودند و در جریان با تیم ماندن در انزوا.

در همین حال ایالات متحده به عنوان یک کل همچنان به مبارزه حاوی ویروس است. این کشور تا به حال 59,966 جدید موارد مثبت در دوشنبه ایجاد 32 درصد افزایش در موارد بیش از دو هفته گذشته در نیویورک تایمز. وجود دارد بیش از 3.8 میلیون مجموع موارد و 140,904 مرگ و میر به عنوان تعداد موارد جدید رو به افزايش بوده است از اواسط ماه ژوئن.

L.A. Clippers head coach Doc Rivers is ready to send the NBA's plan to contain COVID-19 to the White House. (AP Photo/Jack Dempsey)
L. A. Clippers سر مربی Doc Rivers آماده است به ارسال NBA طرح شامل COVID-19 به کاخ سفید است. (AP Photo/جک دمپسی)

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب