Deshaun Watson & DeAndre هاپکینز می خواهید Clemson برای حذف برده صاحب نام از دانشگاه

Deshaun واتسون و DeAndre هاپکینز که به نام برای کلمسون به حذف نام برده سابق مالک از دانشگاه افتخارات دانشگاه ا

توسط PATRIS-MUSIC در 20 خرداد 1399

Deshaun واتسون و DeAndre هاپکینز که به نام برای کلمسون به حذف نام برده سابق مالک از دانشگاه افتخارات دانشگاه است.

Houston Texans کارفرمایی واتسون و سابق تیم هاپکینز که معامله شد به آریزونا کاردینالز این offseason مشترک دادخواست خواستار حذف John C. Calhoun نام از دانشگاه هاپکینز با این ادعا آن است که به این دلیل او نمی گوید کلمسون در طول بازیکن قبل از معرفی بازی های NFL.

واتسون led کلمسون به دو قهرمانی ملی ظاهر پیروز در حال ظهور در سال 2017, بازی, برابر, Alabama. هاپکینز صرف سه فصل در Clemson از سال 2010 تا 2012.

Calhoun, معاون رئیس جمهور, تحت, جان کوئینسی آدامز از سال 1825 به سال 1829 شد, مدافع برده داری. توصیف آن به عنوان یک "مثبت خوب," او گفت: به بردگی گرفته 70-80 آمریکایی های آفریقایی تبار در قلعه تپه کشت و زرع در آن Clemson پردیس ساخته شده است.

به اشتراک گذاشتن یک لینک به طومار در Instagram هاپکینز نوشت: "ما به عنوان سازمان دیده بان همه چیز اتفاق می افتد در جهان, من می خواهم برای آوردن چیزی است که باعث ناراحتی من برای یک مدت زمان طولانی در جامعه است. دانشگاه کلمسون هنوز افتخارات این نام شناخته شده و صاحب برده و طرفدار برده داری سیاستمدار John C. Calhoun در ساختمان آن نشانه و نام آن افتخارات برنامه.

"احساس من این ظالمانه شکل در طول زمان و در کلمسون و عمد نیست ذکر این دانشگاه نام قبل از NFL بازی به دلیل آن است.

"من از پیوستن به صدای دانشجویان و استادان که دوباره این درخواست برای تغییر نام Calhoun افتخارات دانشگاه است. من مصرانه از همه Clemson, دانش آموزان, بازیکنان فوتبال و فارغ التحصیلان به ما بپیوندید تا در آینده نسل جوان رهبران سیاه و سفید می تواند افتخار از این موسسه فارغ التحصیل می شوند از. در حال حاضر زمان برای تغییر است."

واتسون در حساب توییتر خود نوشت: "دانشگاه کلمسون باید افتخار برده صاحب John C. Calhoun در هر راه.

"نام او باید از تمام اموال دانشگاه و برنامه نویسی. من از پیوستن به دانشجویان و اعضای هیئت علمی و DeAndre به راه اندازی مجدد این درخواست برای تغییر نام Calhoun افتخارات دانشگاه است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب