جرثقیل هنری Offseason آموزش شامل این سر بالایی تمرین

عکس های اعتباری: Maddie مایر - Getty Imagesاز سلامت مردانTennessee Titans در حال اجرا پشت جرثقیل "پادشاه" هنری

توسط PATRIS-MUSIC در 9 تیر 1399
Photo credit: Maddie Meyer - Getty Images
عکس های اعتباری: Maddie مایر - Getty Images

از سلامت مردان

Tennessee Titans در حال اجرا پشت جرثقیل "پادشاه" هنری خود را به پایان رسید 2019 فصل را با داشتن مجموعه ای از سوابق شخصی برای عجله touchdowns (16), عجله متری (1,540) و حمل (303). آن می ایستد به همین دلیل است که تیتان طرفداران بسیار مشتاق به دیدن چگونه 26 ساله بازیکن انجام می دهد در طول فصل NFL هنگامی که آن را (امیدوارم) آغاز و در ماه سپتامبر.

هنری فقط یک نگاه در offseason آموزش در یک فیلم کوتاه در توییتر. در حالی که همکار خود را NFL در حال اجرا پشت Saquon Barkley آثار خود را در کاهش قدرت بدن با شمال اروپا همسترینگ فر و افسانه ردیف جعبه جهش هنری شده است اتخاذ یک رویکرد متفاوت با در نظر گرفتن آموزش های خود را در خارج — و دشوار.

در 27-ویدئو دوم متشکل از سه کلیپ (که ترک خواهد کرد شما احساس از نفس حتی پس از تماشای آن) هنری نشان می دهد خود را سریع رفت و آمد در برخی از نردبان دریل و سپس sprints تا یک شیب پوشیده از چمن. کلیپ دوم می بیند او پرتاب یک توپ پزشکی اجرا تا تپه و گرفتن یک فوتبال قبل از ساخت آن را به بالا. و در سومین هنری می کند برخی از وزن بدن کار با استفاده از یک توپ پزشکی به میل لنگ از تکرار کمک یک مسلح pushup (گاهی اوقات به نام "کماندار" pushup) دوباره به سمت بالا شیب.

"تپه تمرینات برای sprints و اجرا می شود و قطعا کمک به تقویت نیاز به درایو زانو بسیار مهم است که به سرعت" توضیح می دهد که مردان را, سلامت, تناسب اندام مدیر Ebenezer Samuel C. S. C. S.

هنری به نظر می رسد نشان می دهد هیچ نشانه ای از خسته کننده در طول شدید سربالایی آموزش — و حد عالی رساندن روش خود را در چنین زاویه تخت زمین فوتبال باید به نظر می رسد مانند یک تکه از کیک.

شما همچنین ممکن است مانندtinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب