Dennis Rodman شد بسیار آرام' با گاو می گوید: تاریخ و زمان آخرین رقص team-mate

"آخرین رقص" ممکن است باید تأکید Dennis Rodman را غیر عادی راه هنگامی که آن را به او نشان داد, مهمانی, با کارمن

توسط PATRIS-MUSIC در 16 اردیبهشت 1399

"آخرین رقص" ممکن است باید تأکید Dennis Rodman را غیر عادی راه هنگامی که آن را به او نشان داد, مهمانی, با کارمن الکترا در لاس وگاس و در عین حال یکی از شیکاگو بولز تیمی اصرار دارد او در واقع "بسیار آرام".

مستند پروفایل گاو' 1997-98 مبارزات انتخاباتی در هفته گذشته جزئیات بی قرار Rodman اواسط فصل سفر به لاس وگاس بود که تحریم توسط سر مربی فیل جکسون.

Rodman ماند در شهر گناه با مدل دختر کارمن الکترا طولانی تر از زمان مورد توافق و آن را در زمان مراجعه به اتاق هتل خود را از مایکل جردن برای سفر به پایان رسید.

پس از آن خاطراتی نشان داد که Rodman از دست نداد ضرب و شتم هنگامی که او بازگشت به تمرین و فرسوده, LaRue در نقش یک بازیکن در آن 1997-98 بولز تیم نشان داد که قدرت رو به جلو کاملا متفاوت بود هنگامی که آن زمان به کار می کنند.

"او احتمالا مخالف دقیق از شخصیت خود, در," LaRue گفت: آمار انجام است.

"او یک زرق و برق دار ، او بسیار آرام بود, واقعا سخت کارگر هرگز در زمان پخش در عمل است.

"زمانی که او وجود دارد او تمرین خود را دم و آن را در واقع ماندن و بلند کردن وزنه ،

"او واقعا نمی گویند زیادی نگه داشته و خود به نوعی خود را از چیزی بود اما واقعا یک کارگر سخت بود و بسیار بالا بسکتبال IQ.

"او قطعا یک دارایی به این تیم در بسیاری از راه های مختلف."

LaRue بود که NBA rookie که در 'تاریخ و زمان آخرین رقص' تیم پیشنهاد شد به فهرستی در طول فصل زمانی که همکار گارد نقطه Steve Kerr یک آسیب است.

در حالی که Rodman اردن و Scottie Pippen دیده می شد به عنوان چهره های کلیدی در یک تیم است که امن و دوم سه-سنگ Kerr بسکتبال فراست شده است آشکار از او رفت و به مربیگری.

طلایی رزمندگان امور خارجه مربی به رهبری استفان کاری کلی تامپسون و Draymond سبز به سه NBA در چهار سال به تازگی است که تحت تاثیر قرار قدیمی خود را همکار LaRue.

"استیو همیشه بود واقعا مغزی بازیکن بدیهی است و سختی بود رقیب" LaRue اضافه شده است.

"شما می توانید ببینید که چگونه است که ترجمه را به عنوان یک واقعا مربی عالی.

"احتمالا بزرگترین چیزی که من می بینم در آن رزمندگان تیم است که او را به یک وضعیت که در آن او تا به حال بسیاری از بازیکنان نخبه.

"او قادر به مدیریت آن دسته از بازیکنان و آنها را به بازی با هم و قربانی خود را کمی برای تیم است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب