Dennis Rodman: اگر LeBron در '90s, Scottie Pippen خواهد بود شماره 2 بازیکن تا کنون

تعجب: Dennis Rodman کردم کاملا آتشین را برای ما لذت مشاهده."اگر LeBron در حال بازی در '90s, من می خواهم هنوز ه

توسط PATRIS-MUSIC در 20 اردیبهشت 1399

تعجب: Dennis Rodman کردم کاملا آتشین را برای ما لذت مشاهده.

"اگر LeBron در حال بازی در '90s, من می خواهم هنوز هم می گویند Scottie Pippen دوم-بهترین بازیکن پشت مایکل" Rodman گفت: ESPN جکی MacMullan در اخیر طولانی ،

انگیزه پشت این مصاحبه به عنوان یک کل بود برای Rodman به دفاع از Pippen در برابر انتقاد است که ظاهرا پدید آمده در پی "آخرین رقص." با توجه به MacMullan, "کسانی که نزدیک به [Pippen] بگو: او را زخمی و نا امید خود را تجسم" در docuseries.

اما Rodman به نام Pippen به شدت underpaid و دستکمگرفتهشده به MacMullan و پیشگام در به جلو نقطه.

"در آن زمان مردم خواستار شدند لری پرنده ناب رو به جلو" Rodman گفت MacMullan. "او عالی بود اما او نمی تواند بازی موقعیت های متعدد مانند Scottie می تواند. او چالاک به اندازه کافی. من فقط فکر نمی کنم مردم متوجه آنچه Scottie انجام شد در سال 1991.

"او (Pippen) انقلابی در نقطه موقعیت رو به جلو. همه این بازیکنان امروز باید تشکر Scottie Pippen. بچه ها مثل کوین دورنت باید بگو: وای نگاه چه چیزی شما را برای ما. Scottie می تواند اداره کند او می تواند شلیک توپ او می تواند در دفاع از او می تواند دوباره بجای اول برگشتن."

نمایشگاه به اندازه کافی. در جالب وحی Rodman همچنین گفت MacMullan که او مورد مطالعه قرار Pippen و تولیدات خود بازی بعد از خریداران رو به جلو پس از آنها با هم بازی. در واقع این دو پیوند با آغاز فروتن بعید است افزایش می یابد به تحسین و در دادگاه هویت است که مراکز در تطبیق پذیری و انرژی و جنبهی مهارت است.

در حال حاضر تمام است که Pippen بیشتر از LeBron James که تمجید سرپیچی حس ؟ Eh. که به می گویند ، واقعی غذای آماده این است که هرگز Scottie Pippen مسلم - بدون توجه به آنچه unflattering نور این مستند ممکن است درخشش او را از زمان به زمان (مثلا میگرن بازی 1.8 ثانیه بازی آینده در مارس 10, و غیره).

دو تا از بزرگترین takeaways از هر Pippen بحث: مانند کسی او را به حال خود یو پی اس و فراز زندگی. اما بر خلاف بسیاری از او را در بازی بسکتبال برای همیشه racking تا تمام وقت در سطح شکوه در طول راه.

اینجا کلیک کنید برای دانلود جدید MyTeams برنامه توسط NBC Sports! دریافت پوشش جامع از تیم خود و جریان خریداران به راحتی بر روی دستگاه شما.

Dennis Rodman: اگر LeBron در 90s, Scottie Pippen خواهد بود شماره 2 بازیکن تا کنون در ابتدا در ظاهر NBC Sports شیکاگوtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
مقالات مشابه
نظرات کاربرن