مقابله هشدار: دریافت 68 ساعت از درس در Hadoop, Elasticsearch Python و بیشتر برای زیر 40 دلار

اطلاعات بیشتر در دسترس است برای ما در حال حاضر از همیشه قبل از. ما به سادگی نمی تواند درک بهتری از داده بسیار

توسط PATRIS-MUSIC در 12 تیر 1399

اطلاعات بیشتر در دسترس است برای ما در حال حاضر از همیشه قبل از. ما به سادگی نمی تواند درک بهتری از داده بسیار خود ما. خوشبختانه در حال حاضر برنامه برای انجام بلند کردن اجسام سنگین برای ما بود.

Apache Spark و پایتون دو مهم منابع برای ساخت حس از داده های بزرگ. جرقه منبع باز خوشه-محاسبات چارچوب اجازه می دهد تا شما ترجمه پیچیده تجزیه و تحلیل مشکلات به چند مرحله اسکریپت. پایتون تاکید بر کد خوانایی کمک می کند تا برنامه نویسان نوشتن روشن و منطقی ، این ابزار به کمک داده های بزرگ مهندسین ترجمه بزرگ مجموعه داده به اطلاعات شرکت خود را درک کنند.

اینها فقط دو تا فن آوری های شما یاد بگیرند و با کامل 2020 داده های بزرگ و یادگیری ماشین بسته نرم افزاری. این 10 دوره بسته نرم افزاری در حال حاضر فروش فقط برای $39.90.

در طول این 68 ساعت از درس شما همچنین باید یاد بگیرند Elasticsearchیک ابزار با ارزش است که به شما اجازه می دهد تجزیه و تحلیل مجموعه داده های بزرگ در میلی ثانیه است. البته وجود دارد Hadoop به عنوان برتر مجموعه ای از نرم افزار منبع باز, نرم افزار است که شکسته شدن لوله مجموعه داده ها در هیچ زمان. 14 ساعت دوره را به شما آموزش اصول اولیه این فن آوری های قدرتمند.

هوش مصنوعی آینده صنعت بزرگ است که چگونه پایتون Tensorflow و Keras چارچوب به بازی می آیند. طی پنج ساعت شما به دست آوردن یک کار درک درستی از چگونه برای ایجاد شبکه های عصبی مصنوعی و یادگیری عمیق و سازه.

اگر شما به یادگیری ماشین شروع با دو ساعت البته به قلم مو رنگ کردن در اصول. خبر خوب این است که شما نمی نیاز به یک پس زمینه در پیچیده ریاضی و برنامه نویسی. به عنوان یک دانشجو می گوید: "البته با تمرکز بیشتر بر روی مفهوم است که خوب است به جای غواصی به حل بزرگ رگرسيون مبالغ و محاسبات دامنه خط حداقل مربعات."

کامل 2020 داده های بزرگ و یادگیری ماشین بسته نرم افزاری در حال حاضر فروش فقط برای $39.90, یک 96% تخفیف از لیست قیمت می باشد.

قیمت موضوع را تغییر دهید. نرم افزار شامل نمی شود.

آیا می خواهید به کارشناسی کارشناسی ارشد مایکروسافت اکسل و کار خود را-از-خانه کار چشم انداز را به سطح بعدی ؟ پرش به شروع کار خود را با ما Premium A-به-Z مایکروسافت اکسل آموزش بسته نرم افزاری از ابزار جدید هک فروشگاه و طول عمر دسترسی به بیش از 40 ساعت از پایه تا پیشرفته آموزش توابع و فرمول, ابزار, و بیشتر.

خرید در حال حاضر (97% off) >tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن