D'angelo راسل نشان می دهد که چرا او امضا شده با رزمندگان بیش از T-گرگ

D'angelo راسل می تواند امضا کرده اند با تیمبرولوز مینه سوتا در تابستان گذشته. اما او تصمیم به ثبت نام با رزمند

توسط PATRIS-MUSIC در 26 اردیبهشت 1399

D'angelo راسل می تواند امضا کرده اند با تیمبرولوز مینه سوتا در تابستان گذشته. اما او تصمیم به ثبت نام با رزمندگان به جای (او از لحاظ فنی امضا شده با بروکلین نتز و پس از آن معامله شد به حالت طلایی).

همانطور که شما آگاه هستند D-Lo به پایان رسید تا در مینه سوتا پس از تمام زمانی که Dubs حمل او را به T-گرگ ها در ازای اندرو ویگینز قبل از NBA مهلت تجارت در اوایل فوریه.

پس چرا او پیوستن به T-گرگ ابتدا ؟

"من به یاد داشته باشید رفتن را از طریق فرایند و گفتم اگر من رفتن به مینه سوتا من این بازی رو با کارل- (آنتونی شهرها) و همه بچه ها که خواهد شد وجود دارد," او گفت: Jon Krawczynski های ورزشی. "من به طور بالقوه می تواند حل و فصل کردن و استراحت و باز کردن کیسه های من.

"اما چیزی که به من گفتن شما باید بروید و هر بیت از پول شما ارزش در حال حاضر."

[RUNNIN' پخش پادکست: گوش دادن به آخرین قسمت]
 

رزمندگان به راسل حداکثر مقدار مجاز -- کمی بیش از $117.3 میلیون بیش از چهار سال است.

مینه سوتا ممکن است قادر به رسیدن به حداکثر اما آن را بسیار سخت بوده است. به عنوان Krawczynski نوشت در ماه جولای:

گرگ تا به حال به انجام برخی از حقوق و دستمزد-کلاه ژیمناستیک و احتمال مهندس یک تجارت و یا دو به ایجاد فضا برای جذب راسل و چهار سال $117 میلیون قرارداد - یا از طریق ثبت نام-و-تجارت است که نیاز به حدود 22 میلیون نفر در کاهش و یا با کلاه فضای بسیار دلهره آور است که نیاز 33 میلیون دلار در چربی-پیرایش از زمان فهرست.

بنابراین شما نمی توانید سرزنش D-Lo آنچه برای تامین امنیت بزرگترین پرداخت ممکن است به خصوص زمانی که او می دانست که وجود دارد یک شانس او خواهد بود معامله به T-گرگ پایین خط.

[مرتبط: گزارش: D-Lo انتخاب Dubs قبل از سوار هلیکوپتر با گرگ ها]

به علاوه, او واقعا می خواهم به تیم با Steph کاری Draymond سبز و کلی تامپسون جذب دانش از مربی استیو کر و احتمالا عمیق حذفی اجرا.

"تمام چیزی که من میخوام فقط یاد بگیرند که از این بچه ها" راسل گفت. "حتی اگر من نمی تواند به بازی با آنها (بسیار بلند), من قصد دارم به مغز خود را انتخاب کنید تا آنجا که من می توانم."

Follow @DrewShiller در Twitter و Instagram

D'angelo راسل نشان می دهد که چرا او امضا شده با رزمندگان بیش از T-گرگ ها در ابتدا در ظاهر ورزشی NBC Bay Areatinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن