منتقدان Rip پن. مجلس پس از مشکوک COVID-19 ارسال

توییتر منتقدان انباشت اشیاء بدست آمده در پنسیلوانیا سخنگوی جمهوری خواه مجلس نمایندگان روز شنبه پس از او توییتی

توسط PATRIS-MUSIC در 21 اردیبهشت 1399

توییتر منتقدان انباشت اشیاء بدست آمده در پنسیلوانیا سخنگوی جمهوری خواه مجلس نمایندگان روز شنبه پس از او توییتی درصد از افرادی که پس از درگذشت پیمانکاری COVID-19 بود که زمینه مسائل مربوط به سلامت به عنوان بخشی از یک "بازگشایی پنسیلوانیا" کمپین.

آمار ارسال شده توسط Rep. مایک Turzai به پایان رسید با اصرار دولت برای بازگشت به کسب و کار "با خیال راحت مهربانانه" و "فوری."

مردم در توییتر به نظر می رسد به تفسیر جیر در بدترین راه ممکن است: افرادی که پس از درگذشت coronavirus شد و در حال حاضر بیمار پس از آن یک نگرانی بزرگ اگر بیشتر از آنها می میرند به عنوان دولت بازگشایی.

Turzai است رئیس ستاد نیل Vrybalko گفت HuffPost در یک ایمیل که صدای جیر جیر است "به گزارش سلامت عمومی داده است که در پنسیلوانیا وزارت بهداشت باید گزارش به اما است." داده ها "در معرض آسیب پذیری پنسیلوانیا آسیب پذیر ترین جمعیت در خانه های پرستاری مراقبت شخصی و امکانات, و امکانات زندگی کمک," او اضافه شده است.

"برای هر کسی که به نشان می دهد که گوینده نمی مراقبت در مورد ما جمعیت های آسیب پذیر است که یا سیاست یا نه با توجه به آنچه که در جریان" Vrybalko اصرار داشت.

پنسیلوانیا مرگ و میر در حال حاضر تا 582 شنبه از منسوخ چهارشنبه داده Turzai مورد استفاده در صدای جیر جیر.

Turzai پرده برداری از یک لایحه پنج شنبه با حمایت اضافی برای خانه های پرستاری پس از مرگ بیش از 2.300 ساکنان پنسیلوانیا پرستاری یا مراقبت شخصی امکانات.

اما او همچنین یک حامی سرسخت بازگشایی دولت به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و نه "ظالمانه" احتمال این که مدارس ممکن است باز در پاییز.

سلامت اساسی شرایط ذکر شده در توسط Turzai در بازگشایی پنسیلوانیا صدای نسبتا شایع در میان آمریکایی ها که چند نظر اشاره کرد. دیگر منتقدان آن را یک پیام عجیب و غریب از یک حزب در ارتباط با "طرفدار زندگی" جنبش است. "بیش از 65?" یک الگوی رفتاری خواسته slyly. "در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک MAGA شهید."

Turzai اعلام کرد در ماه ژانویه است که او به دنبال انتخاب مجدد در سال جاری خواهد شد و به جای دنبال نحوه کار در بخش خصوصی است.

یک HuffPost راهنمای Coronavirus

عشق HuffPost? تبدیل شدن به یک عضو موسس HuffPost به علاوه امروز.

همچنین در HuffPost

این مقاله در ابتدا در ظاهر HuffPost.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de