پیچیده حباب: NBA گیر در دیزنی چهارراه

به عنوان اطلاعات بیشتر چکه کردن در مورد NBA بازگشت ماه آینده برخی از بازیکنان برجسته را آغاز کرده اند ابراز نگ

توسط PATRIS-MUSIC در 27 خرداد 1399

به عنوان اطلاعات بیشتر چکه کردن در مورد NBA بازگشت ماه آینده برخی از بازیکنان برجسته را آغاز کرده اند ابراز نگرانی.

آنها تمایلی به قرار دادن خود در معرض خطر بیشتری از ابتلا COVID-19 به تحمل هفته از نیمه انزوا و به سیفون توجه به دور از سیاه زندگی مهم جنبش است.

NBA نشده نشان داد که چگونه آن را در نظر دارد برای ایجاد یک حباب مانند محیط زیست در دنیای دیزنی اما عناصر کلیدی از لیگ برنامه در حال حاضر منتشر شده است. حدود 1500 نفر از بازیکنان و مربیان و کارکنان که تست منفی قبل از ورود به اورلاندو حباب خواهد شد که عملا هیچ تماس یا تعامل با هر کس دیگری به مدت سه ماه در حالی که در NBA پس از اتمام فصل به طور منظم و تاج یک قهرمان.

چگونه امن است, NBA بی پروا اورلاندو طرح ؟ یاهو ورزشی خواسته کارشناسان بیماری های عفونی Ali Khan, ویلیام Schaffner و Stephen J. Morrison. آنها در مورد اینکه آیا دیزنی کارگران باید موضوع را به همان قوانین به عنوان بازیکنان NBA که بیشتر در معرض خطر اگر شیوع اتفاق می افتد و چگونه نگران کننده افزایش فلوریدا نرخ ابتلا به عفونت هستند.

Workers at Walt Disney World paint Cinderella Castle in the Magic Kingdom, in Lake Buena Vista, Fla., on March 12, 2020. (Joe Burbank/Orlando Sentinel/Tribune News Service via Getty Images)
کارگران در والت دیزنی جهانی رنگ سیندرلا قلعه در پادشاهی سحر و جادو, در, دریاچه Buena Vista, Fla., در روز 12 مارس سال 2020 است. (جو Burbank/اورلاندو سنتینل/تریبون خبری سرویس از طریق گتی ایماژ)

می توانید حباب کار می کند ؟

در تئوری بله. کارشناسان می گویند NBA حباب می تواند نگه داشتن ساکنان امن اگر آنها را نه ویروس و نه هر گونه تماس با خارج از. آن دسته از کارشناسان نقطه به ویروس رایگان هواپیما حامل یا جزیره ملل با دقیق محدودیت های مسافرتی را به عنوان مدرک.

در واقعیت, آن را خیلی ساده نیست. برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض NBA بازیکنان باید مطابق با قوانین منع آنها را از ترک دیزنی جهان پیچیده است. لیگ نیز باید بفهمند که چگونه برای مدیریت مرزهای بین حباب و جهان خارج برای جلوگیری از ویروس تراوش در.

"اگر درست انجام شود — و این بدان معناست که حق — NBA می تواند به جلوگیری از بازیکنان از این که در معرض گفت:" خان سابق CDC مدیر و رئیس دانشگاه نبراسکا دانشکده بهداشت عمومی. "اگر وجود دارد یک اشتباه ساخته شده آنها در معرض خطر از مواد منفجره با شیوع بسیاری از مردم با آلوده شدن."

برای NBA برنامه را به یک شانس واقعی برای موفقیت بازیکنان باید مایل به زندگی در انزوا. این بدان معناست که هیچ رخنه دور برای به دست آوردن یک وعده غذایی به رفتن به باشگاه و یا به بازدید از دوستان در خارج از حباب. حتی همسران و بچه ها از حد به بازیکنان تا 31 ماه اوت تاریخ NBA را گزارش اجازه می دهد مهمان به حباب.

البته نه مثل بازیکنان NBA خواهد بود محدود به سلول های زندان است. دیزنی اقامتگاههای تفریحی را ارائه فراوان گزینه های سرگرمی. لیگ می تواند انتخاب کنید برای به بازیکنان دسترسی به رستوران مجلل و وسیع استخر کاملا آراسته گلف و حتی گاه به گاه یک ساعت بعد سوار بر ترن هوایی.

معلوم نیست چه NBA قصد دارد به پلیس player جنبش اما لیگ می کند و باید از این قدرت برای پیاده سازی عامل بازدارنده برای عدم رعایت. با توجه به ورزشی, بازیکنان NBA که ترک اورلاندو حباب می توانید انتظار به قرنطینه می شود و برای حداقل 10 روز و به تولید دو تست منفی به بازگشت به زمین.

"بر روی کاغذ این برای تلفن های موبایل مانند یک راه فوق العاده را به تلاش برای منزوی کردن یک گروه از مردم, اما من نمی دانم که چگونه به خوبی شما می توانید محدود است که بسیاری از مردم در داخل دیزنی جهان برای 2-3 ماه" گفت: Schaffner, یک دانشگاه واندربیلت متخصص بیماری های عفونی. "آنها در حال رفتن به یک نیروی پلیس راه رفتن در اطراف لبه های حباب نگه داشتن هر کس در. بنابراین من فکر می کنم نسبتا کوتاه سفارش شما را پیدا خواهد کرد برخی از نقض پروتکل."

قوانین چه خواهد دیزنی کارکنان باید به دنبال?

آن را نمی خواهد تنها بود, بازیکنان, مربیان و تیم کارکنان در NBA اورلاندو حباب. لیگ نیز نیاز به کمک دیزنی کارکنان برای آماده سازی و خدمت به مواد غذایی تمیز کردن اتاق های هتل ها و حفظ عملیات گسترده.

حضور کارکنان دیزنی در داخل حباب را افزایش می دهد چند سوال. خواهد دیزنی کارکنان منوط به روزانه COVID-19 آزمون مانند NBA کارکنان? آنها می آیند و به عنوان آنها لطفا یک بار تغییرات خود را بیش از ؟ برای قرار دادن آن را موجز چه نقطه از محدودیت های شدید قرار داده شده بر روی بازیکنان NBA اگر دیگران در درون حباب نمی خواهد که به انجام همان?

حداقل دیزنی کارکنان مورد نیاز خواهد بود به دنبال تازه اجرا پروتکل های ایمنی. آنها را می پوشند پوشش صورت در تمام اوقات حفظ اجتماعی فاصله تمیز مشترک مناطق و سطوح بیشتر و رعایت بهداشت روزانه قراضه و متوسط چک.

دیزنی کارکنان خواهد شد که کار در NBA حباب هنوز نزدیک شده است در مورد مجموعه ای متفاوت از انتظارات با توجه به اریک کلینتون رئیس جمهور دیزنی labor union, United, اینجا محلی 362. کلینتون خواهد خوش آمدید روزانه تست شد دیزنی برای آن ارائه دهد اما انتظار ندارد دیزنی کارمندان را منوط به همان قرنطینه اقدامات به عنوان بازیکنان NBA و کارکنان.

"من فکر می کنم آن را بسیار غیر واقعی به فکر می کنم که در حین بازداشت کارگر است که باعث می شود 15 دلار در ساعت و دارای سه فرزند در خانه و انتظار می رود به قرنطینه در Disneyworld بنابراین بازیکنان NBA احساس امن تر" کلینتون گفت. "من نمی دانم چگونه شما را توجیه کند که. که بسیار شدید انتظار است."

حتی اگر دیزنی کارکنان در NBA حباب هیچ شرایط ویژه کارشناسان بهداشت عمومی می گویند دیزنی companywide پروتکل ممکن است کافی است.

"به نظر می رسد که برابر به شرایط است که اعمال می شود به جوامع بازنشستگی است که تلاش می شود حباب و عملی سازش با کارمندان خود گفت:" موریسون مدیر بهداشت جهانی سیاست برنامه در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی.

چگونه نگران کننده هستند اورلاندو منطقه را افزایش عفونت نرخ ؟

به عنوان NBA توطئه های خود را جهانی دیزنی بازگشت فلوریدا coronavirus اعداد روند در جهت اشتباه است.

دولت گزارش 2,016 فتح موارد جدید و شش جدید مرگ و میر در یکشنبه ادامه موج آغاز شد که تقریبا دو هفته پیش. روز 2,581 جدید موارد مشخص شده اولین بار از زمان شیوع آغاز شد که در فلوریدا گزارش شده بیش از 2000 مورد جدید در یک روز.

در حالی که جنوب فلوریدا بوده است دولت سخت ترین ضربه منطقه ميزان عفونت در منطقه اورلاندو شده است بالا رفتن سریع. وجود دارد 169 تایید موارد جدیدی از کروناویروس در اورنج کانتی در شنبه چهارم مستقیم روز تعدادی را تحت الشعاع 100. در تاریخ 1 ژوئن شهرستان گزارش شده فقط 15 مورد جدید.

"ما در راه ما ، هیچ راه دیگری برای توصیف آن" اورنج کانتی سلامت افسر دکتر رائول پینو گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه.

کارشناسان بیماری های عفونی گفت: منطقه اورلاندو اخیر افزایش موارد باید نگران NBA به خصوص با توجه به حالت چهره اتهامات fudging شماره آن در تلاش برای جذب کسب و کارهای بزرگ. بیشتر شایع ویروس است که در اطراف آن جامعه بیشتر شبیه به آن است که نفوذ به حباب از طریق دیزنی کارمند که به خانه برگشت و reenters حباب به صورت روزانه.

"NBA داشتن باید بسیار جدی گفتگو با شهردار اورلاندو و شهرستان کمیسر" خان گفت. "آنها باید گفت: 'ما خواهد بود خوشحالم که به این چند میلیارد دلاری ورزش به شهرستان خود را برای سه ماه اما آنچه شما باید انجام دهید این است که موارد پایین در جامعه و کمک به محافظت از ما.

"بله حباب ارائه می دهد برخی از حفاظت را برای ورزشکاران ما اما هیچ چیز درایوهای پایین خطر بیش از موارد در جامعه اطراف است. به اندازه کافی وجود ندارد ماسک صابون و اجتماعی فاصله در جهان برای محافظت از ما از یک جامعه است که گسترده افزایش انتقال است. که صادقانه حقیقت است."

که در بیشترین خطر در شیوع?

اگر شیوع داخل حباب, برخی از مربیان NBA ممکن است بیشتر به دلیل نگرانی از بازیکنان خود را خواهد.

کارشناسان بیماری های عفونی در ادامه می گویند که در بسیاری از خطر ابتلا به موارد شدید مردم بیش از سن 65 یا با زمینه نگرانی های بهداشتی.

در اوایل این ماه, NBA کمیسر آدم نقره گفت: TNT که "برخی از مربیان" ممکن است اجازه داده شود بر روی نیمکت زمانی که فصل رزومه "به منظور حفاظت از آنها." که باعث فوری اعتراض از NBA مربیان که اشاره کرد که ممکن است آنها را سالمتر و در نتیجه در معرض خطر کمتری نسبت به برخی از همتایان جوان تر.

از 22 تیم NBA انتظار می رود در اورلاندو سه سر مربیان 65 ساله یا مسن تر: Gregg Popovich, 71, Mike D'Antoni, 69 و آلوین اصالت 65. یک تعداد انگشت شماری از دستیار مربیان همچنین می گیرند که محدوده سنی.

بازیکنان NBA که به طور معمول در معرض خطر کمتری نسبت به جمعیت عمومی از ابتلا به یک بیماری شدید از COVID-19 اما کارشناسان بیماری های عفونی سریع به اشاره است که کم خطر به این معنا نیست بدون خطر است. این ویروس نیست خوش خیم حتی برای بزرگسالان سالم در 20s و 30s.

"بزرگسالان جوان را آلوده آنها به بستری و آنها می میرند" خان گفت. "کمتر اما آنها انجام دهد."

وجود بالقوه در دراز مدت عواقب اگر یک بازیکن قرارداد COVID-19?

کارشناسان بیماری های عفونی تن آنها هنوز نمی دانید که بسیار در مورد دراز مدت عواقب پیمانکاری COVID-19 اما نشانه های اولیه نشان می دهد که کسانی که غلبه بر موارد شدید ممکن است هنوز هم در سمت چپ با آسیب پایدار است. که می تواند زندگی حرفه ای و تهدید برای بازیکنان NBA که باید در اوج شرایط فیزیکی برای موفقیت است.

"این است که به سادگی یک بیماری تنفسی" موریسون گفت. "این یک بیماری است که حملات به سیستم عروقی این حملات کلیه این حملات مغز آن را پرت کردن لخته در راه ما درک نمی کنند که منجر به سکته مغزی است.

"هر کس بدون در نظر گرفتن سن و وضعیت نیاز به این را جدی بگیرد. هیچ کس نباید cavalier در مورد خطرات. بیست و هفت ساله کاملا سالم به طور کامل جا مردم در حال گرفتن به این و مرگ و یا زنده ماندن شديد پس از اثر. آن است که با خراب نمی شود. در همه."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن