کالج, فوتبال برتر 25 quarterbacks ورود 2020 فصل

با ستاره مانند جو نقب زدن, Tua Tagovailoa جاستین هربرت و Jalen لطمه می زند و حرکت به NFL که بهترین quarterback

توسط PATRIS-MUSIC در 17 تیر 1399

با ستاره مانند جو نقب زدن, Tua Tagovailoa جاستین هربرت و Jalen لطمه می زند و حرکت به NFL که بهترین quarterbacks در کالج فوتبال بازگشت برای سال 2020 فصل ؟

در زیر ما با برخی از برجسته نام خانواده شما در حال حاضر آشنا با, بلکه فرو رفتن در برخی کمتر شناخته شده quarterbacks آماده برای ایجاد یک تاثیر بزرگ. در مونتاژ این رتبه بندی ما حسابداری در گذشته برای تولید و همچنین به عنوان انجام یک بیت از طرح به آنچه که در آینده ممکن است نگه دارید.

اجازه دهید بحث آغاز خواهد شد.

1. ترور لارنس کلمسون (جونیور)

ترور لارنس زندگی می کردند تا خود پنج ستاره شماره 1 استخدام حسابداری. 6-پا-6 لارنس led کلمسون به فوتبال کالج حذفی در دو فصل اول از جمله یک قهرمانی ملی به عنوان یک درست دانشجوی سال اول. لارنس همواره برداشت از هم جدا ACC دفاع ساخت انتقال به توپ نگاه گردیده است. بیش از دو فصل با ببر لارنس انداخته است برای 6,945 متری 66 touchdowns و فقط 12 interceptions در حالی که تکمیل 65.5 درصد از خود عبور می کند. لارنس زد به LSU buzzsaw در سال گذشته عنوان بازی و در نتیجه خود را برای اولین بار کالج از دست دادن. او نگاه خواهد کرد برای دریافت ببر بازگشت به بالای قله کوه به عنوان یک کاربر قبل از حرکت به NFL ستارگی.

2. جاستین زمینه های ایالتی اوهایو (جونیور)

پس از بسیار شایع انتقال از گرجستان به Ohio State, جاستین زمینه های ظهور به عنوان یک Heisman جایزه فینالیست و رهبری Buckeyes به فوتبال کالج حذفی در سال اول خود را در کلمبوس. زمینه قرار دادن تمام مهارت های بسته بر روی صفحه نمایش تحت تاثیر قرار دادن بازوی خود را با قدرت و همچنین ویرانگر دفاع با تصمیم گیری در منطقه خوانده شده ، او آماری خروجی بود چشم ظاهر: 3,272 متری و 41 touchdowns فقط با سه interceptions. او همچنین با عجله برای 484 متری و 10 نمره. با زمینه های پیشرو در راه, ایالت اوهایو است مورد علاقه را به نفع خود بزرگ ده هنوز دوباره.

سام Ehlinger مشغول به کار راه خود را به یک شروع نقش در تگزاس به عنوان یک درست دانشجوی سال اول در سال 2017 نیست و به عقب نگاه کرد. تام هرمان به او کلید UT جرم به عنوان برنامه سعی شده است که به حرکت به عقب تا فوتبال کالج سلسله مراتب و Ehlinger منجر شده Longhorns به راست برنده فصل و سه کاسه برنده است. در این روند Ehlinger انداخته است برای 8,870 متری 68 touchdowns و 22 interceptions در حالی که نشان دادن مهارت خود را در یک سراشیبی در حال اجرا در حمله به لحن 1,526 متری و 25 نمره. کاسه شکر پیروزی بر گرجستان شد نقطه بالا اما Ehlinger می خواهد به رهبری تگزاس به 12 عنوان به عنوان یک ارشد.

4. سام Howell, کارولینای شمالی (Chamberlain.)

زمانی که مک های قهوه ای آورده بود به کارولینای شمالی او swooped در نگه داشته و سام هاول یک بار در ایالت فلوریدا تعهد در خانه خود دولت است. هاول بلافاصله به دست آورده و شروع به نقش واقعی دانشجوی سال اول — و دلیل خوب است. پس از ترکیب پنج برنده قبلی دو فصل هاول led UNC به postseason و انداخت برای 3,641 متری و 38 touchdowns (فقط با هفت نوع داده int) در این فرآیند است. که touchdown کل سوم-بهترین تک-علامت نجومی در ACC سابقه در پشت تنها Deshaun واتسون (41 در سال 2016) و Jameis وینستون (40 در سال 2013). آسمان محدود برای هاول به عنوان او خود را وارد سال دوم.

North Carolina quarterback Sam Howell threw 38 touchdown passes as a true freshman. (AP Photo/Julio Cortez)
کارولینای شمالی کارفرمایی سام هاول انداخت 38 touchdown عبور می کند به عنوان یک درست دانشجوی سال اول. (AP Photo/Julio کورتز)

5. تنر مورگان مینه سوتا (RS جونیور)

تنر مورگان یکی از کالج فوتبال را کارآمد ترین quarterbacks در سال 2019 به عنوان مینه سوتا تا به حال یکی از بهترین فصل در تاریخ برنامه. Gophers رفت 11-2 و خود را در کالج فوتبال حذفی مکالمه در ماه نوامبر به پایان رسید و تا ناراحت کننده Auburn در جای دور افتاده کاسه. در طول راه مورگان به عنوان یکی از بهترین quarterbacks در ده و باید ظهور را به یکی از کشور در سال 2020 است. مورگان انداخت برای 3,253 متری 30 touchdowns و هفت interceptions در حالی که تکمیل 66 درصد از خود می اندازد. بهترین بازی آمد در برابر پن استیت که او به اتمام 18 از 20 می اندازد برای 339 متری و سه نمره در یک 31-26 برنده شوید.

6. کایل Trask فلوریدا (Sr)

اگر شما به تماشای یک فلوریدا بازی سال گذشته شنیده اید Kyle Trask داستان. 2019 فصل مشخص شده اولین بار Trask یک استارت برای تیم خود را از سال اول دبیرستان. او در زمان بیش از کمر برای دن مولن جرم که Feleipe فرانکها مجروح شد و بازی خوبی را پرتاب برای 2,941 متری و 25 touchdowns در حالی که تکمیل 67 درصد از خود می اندازد. Trask رونق در این بازی سریع و قادر به گسترش توپ ماهرانه به مجموعه ای از اهداف است. در حال حاضر یک ارشد Trask می تواند در خط برای یک جهش بزرگ رو به جلو در سال 2020 است.

7. ایان کتاب نوتردام (RS Sr.)

ایان کتاب بازگشت به South Bend برای فصل سوم خود را به عنوان شروع کارفرمایی. پس از جایگزینی براندون Wimbush در اوایل سال 2018 فصل کتاب دارای یک 21-3 به عنوان نوتردام استارت. کتاب را دیدم خود را تکمیل درصد افت قابل ملاحظه ای از 68.2 درصد در سال 2018 زمانی که او به رهبری ایرلندی به CFP نیمه نهایی به 60.2 درصد در سال 2019. از سوی دیگر خود را در زمین شروع به پریدن کرد از مجموع 19 در سال 2018 به 34 در سال 2019. کتاب صدمه دیده می تواند دفاع خود را با در حال اجرا توانایی بیش از حد. کتاب یکی از دو FBS quarterbacks به حساب 2500 برای عبور متری 500 متری عجله دارند و 30 TD عبور می کند در سال 2019 پیوستن به Jalen لطمه می زند.

8. براک Purdy, Iowa State (جونیور)

مت کمپبل به سرعت مطرح رقابتی در سطح ایالتی آیووا در 12 و براک Purdy شده در مرکز ISU را صعود تا رده بندی دو فصل گذشته. Purdy از هیچ جا آمد به عنوان یک دانشجوی سال اول در سال 2018 کمک ISU پیروزی در هشت بازی. به عنوان یک دانشجوی سال دوم Purdy انداخت برای تقریبا 4000 متری با 27 touchdowns و فقط نه interceptions. او yardage و touchdown مجموع هر دو تک-فصل برنامه ثبت به عنوان او بودند 312 تکمیل شش 300-حیاط بازی و 4,321 متری از مجموع جرم.

9. Jayden Daniels ایالتی آریزونا (Chamberlain.)

آن را در طولانی برای Jayden دانیلز برای به دست گرفتن شروع نقش در تمپه. دانیلز اول شد درست اول برای شروع فصل بازکن برای خورشید شیاطین و رفت و در حال حاضر دانشجوی سال اول فصل است. دانیلز رهبری آمده-از-پشت پیروزی بر Michigan State کال و واشنگتن خواهد بود و بعد از درخشش در بیش از ناراحت No. 6, اورگان. در یک 31-28 پیروزی پشت انداخت برای 408 متری و سه touchdowns و نشان داد او بسته کامل از مهارت ها — به خصوص وقار خود را. دانیلز انداخت برای 2,943 متری و 17 touchdowns فقط با دو interceptions در سال است. او این شانس را به ویژه.

Arizona State quarterback Jayden Daniels could end up being the best quarterback in the Pac-12. (AP Photo/Ross D. Franklin)
آریزونا دولت کارفرمایی Jayden دانیلز می تواند در نهایت بهترین کارفرمایی در Pac-12. (AP Photo/Ross D. فرانکلین)

10. D'Eriq پادشاه میامی (RS Sr.)

D'Eriq پادشاه است که نادر توانایی را به بازی هر زمان او را لمس توپ. پادشاه خود را دو تهدید مهارت های بر روی صفحه نمایش در هوستون در سال 2018 وقتی او انداخت برای 2,982 متری زد برای 674 متری و ترکیب برای عظیم 50 touchdowns (36 عبور, 14 عجله). پس از چهار بازی در آه در 2019 پادشاه تصمیم گرفت به یک اشتباه یک حرکت است که اجازه داده او را به فارغ التحصیل و پس از انتقال این فصل است. شاه که در آغاز بخش از سه فصل در هوستون و سپس فرود در میامی یک برنامه است که نیاز مبرم به قوی کارفرمایی بازی. او این شانس را به رشد در ACC.

11. کدن Slovis USC (Chamberlain.)

یکی دیگر از دانشجوی سال اول که رونق در سال 2019 شد کدن Slovis. یک unheralded سه ستاره و جذب Slovis در آغاز سال به عنوان USC های پشتیبان در پشت JT دانیلز. اما Daniels رفت با پایان فصل آسیب در هفته 1 باز کردن درب برای Slovis برای موفقیت در گریم Harrell را در حمله هوایی جرم. Slovis که حاکی از دقت قابل توجه کمک USC بازگشت به احترام و به حال برخی از بازی هیولا در طول راه از جمله چهار 400-حیاط تلاش. در همه Slovis انداخت برای 3,502 متری 30 touchdowns و نه بر میدارد. او این شانس را به شکوفه به نخبگان کالج کارفرمایی.

12. جیمی نیومن گرجستان (RS Sr.)

جیمی نیومن کشف و ضبط فرصت خود را در اواخر سال 2018 فصل زمانی که از خواب بیدار جنگل استارت سام هارتمن رفت با یک پا آسیب. نیومن کمک پی تجمع به یک کاسه بازی پایین کشش و انجام است که به بیش از شروع در نقش 2019. نیومن سرآمد در پی را RPO-سنگین طرح و با استفاده از پرش توپ گیرنده مانند مریم گلی Surratt به نفع خود در downfield بازی عبور. او همچنین ضعیف پایین کشش در سال گذشته به عنوان Wake از دست داده و چهار نفر از آن تیم پنج بازی. در حال حاضر در گرجستان برای نهایی فصل طرفداران در آتن انتظار چیزهای بزرگ. نیومن بیشتری داشته باشند استعداد در اطراف او نیز روبرو خواهد شد رقابت سخت تر و انتظارات بزرگ.

13. شین Buechele, SMU (RS Sr.)

شین Buechele در بر داشت عالی فرود نقطه زمانی که به او منتقل به SMU. Buechele اولیه بود کارفرمایی در تگزاس در سال 2016 اما زمان بازی کاهش یافته است زمانی که سام Ehlinger وارد در آستین. زمانی که Buechele نقل مکان کرد به SMU به عنوان یک فارغ التحصیل انتقال او متناسب به خوبی در سانی دایک' سیستم و کمک Mustangs فوق العاده ای 2019 فصل است. با Buechele پیشرو راه SMU رسیده 10-برنده علامت برای اولین بار از سال 1984. Buechele انداخت برای 3,929 متری و 34 TDs.

14. Kellen موند Texas A&M (Sr)

Kellen موند وارد 2020 با 34 شروع می شود در زیر کمربند خود را, اما نه زیادی برای نشان دادن آن. Texas A&M بوده است میانه-of-the-road تیم به عنوان Jimbo فیشر مونتاژ یک برنامه به شهوت و میل خود در کالج استیشن. موند نشان داده چشمک می زند از برتری او در طول زندگی حرفه ای اما گاهی اوقات در تلاش برای ایجاد روال بازی می کند. او فقط یک 57.8 درصد حرفه ای رهگذر و بازی ضعیف در برابر خیمه مخالفان. 2020 برنامه یک مطلوب برای Aggies, اگر چه, و موند برای قوی ارشد نجومی.

Texas A&M quarterback Kellen Mond has 34 career starts entering his senior season. (AP Photo/Michael Wyke)
Texas A&M کارفرمایی Kellen موند 34 حرفه ای شروع می شود ورود ارشد خود را در فصل. (AP Photo/مایکل Wyke)

15. اسپنسر Sanders, Oklahoma State (RS Soph.)

از همه quarterbacks در این لیست اسپنسر ساندرز می توانید از این فرصت به بزرگترین گام رو به جلو است. ساندرز به حال بالا و پایین اشتباه اول فصل پرتاب برای 2,065 متری با 16 touchdowns و 11 interceptions در 11 بازی. او همچنین با عجله برای 628 متری دوم-ترین در میان تمام دانشجویان سال اول quarterbacks. مجهز با سرعت عالی و escapability Sanders نیز به شدت هل توپ downfield در این بازی عبور — هر دو در داخل و خارج از جیب. هنگامی که او در سواحل خود توپ امنیت ساندرز می تواند تبدیل به یکی از بزرگ ترین ترس گالری در فوتبال کالج است.

16. مک جونز, آلاباما (RS جونیور)

مک جونز آشنا خود را به خوبی زمانی که او پا در مصدومين توا Tagovailoa نسبت به پایان سال 2019 فصل است. در سه شروع جونز انداخت برای 937 متری 10 touchdowns و دو interceptions در حالی که تکمیل 68 درصد از خود عبور می کند. البته این کمک می کند تا هنگامی که شما به گیرنده مانند جری Jeudy و هنری Ruggs توسط سمت خود را, اما جونز نشان داد که او بیش از قادر به رهبری آلاباما جرم. این امر می تواند غیر منصفانه به انتظار جونز به تکرار Tagovailoa نخبگان سطح از بازی, اما او باید حتی بهتر از او در اواخر سال گذشته برای دریافت Crimson Tide بازگشت به فوتبال کالج حذفی. و برای دفع یک ستاره پنج سال اول به دنبال شروع کار است.

17. بردی سفید ممفیس (RS Sr.)

پس از شروع کار خود در ایالت آریزونا بردی سفید شده قادر به اکسل در AAC در ممفیس. سفید کمک کرد ممفیس آن بهترین فصل تا کنون در 2019. ببر برنده AAC عنوان اول خود را آشکار کنفرانس قهرمانی از سال 1969 — و برنده یک مدرسه-رکورد 12 بازی در مسیر به یک سال جدید شش کاسه اسکله. در طول راه سفید انداخت برای 3,296 متری و 26 touchdowns در حالی که تکمیل 63 درصد از خود عبور می کند.

18. بو هیچ کس آبرن (Chamberlain.)

مانند Sanders, Auburn را بو هیچ کس در ابتدا به صورت یک گام بزرگ به جلو در فصل دوم. هیچ کس SEC را دانشجوی سال اول سال نشان داد که چرا او بسیار-استخدام در زمانهای مختلف در طول سال است. او یک بازوی قوی است که با تدبیر خود و توانایی بداهه نوازی زمانی که جیب معافیت های پایین. او نیز مانند نگاه یک دانشجوی سال اول بیش از حد اغلب برای Auburn به رقابت برای یک ثانیه عنوان شده است. او به خصوص تلاش خصمانه در جاده محیط. در همه Nix انداخت برای 2,542 فتح کرد گرفته شد متری 16 TDs و شش interceptions در حالی که تکمیل فقط 57.6 درصد از خود می اندازد. او همچنین با عجله برای 313 متری و هفت نمرات.

Auburn quarterback Bo Nix was the SEC's Freshman of the Year in 2019. (AP Photo/Chris O'Meara)
Auburn کارفرمایی بو Nix بود SEC دانشجوی سال اول از سال 2019. (AP Photo/کریس o'meara)

19. چارلی آبجو بیلور (Sr)

در حال حاضر ارشد, Charlie آبجو آغاز شده است 30 بازی در طول دوره خود را بیلور حرفه ای و کمک راهنمای برنامه به ربط تحت مت Rhule. آبجو به عنوان یک نقطه روشن در طول خرس' یک پیروزی 2017 کمپین و تبدیل به یکی از بهتر quarterbacks در 12 در سال های پس از. آبجو انداخته است برای 7,742 متری و 51 touchdowns در حالی که تکمیل 64 درصد از خود را می اندازد در یک بیلور ، او همچنین تلاش کرد با ضربات مغزی است. باید آبجو سالم ماندن او به کمک خرس بازگشت به کاسه دیگری بازی خود را در فصل اول با دیو ارندا به عنوان سر مربی.

20. K. J. کاستلو ایالتی می سی سی پی (RS Sr.)

پس از یک آسیب گرفتار junior سال در دانشگاه استنفورد, K. J. Costello تصمیم به حرکت در سال آخر خود را در بر داشت و یک فرود نرم نقطه در استارکویل که در آن مایک صافی تا به حال فقط در زمان بیش در می سی سی پی امور خارجه. کاستلو یک برک آوت مجری در سال 2018 وقتی او انداخت برای 3,540 متری و 29 touchdowns. در حال حاضر او را وادار به عمل صافی عبور خوشحال جرم است که تبدیل گاردنر Minshew و آنتونی گوردون به NCAA عبور رهبران در واشنگتن طی دو فصل است.

21. اسپنسر چیزی که تغ تغ اوکلاهما (RS Fr.)

پس از پر رونق با انتقال بیکر Mayfield, Kyler موری و Jalen لطمه می زند و آن زمان برای لینکلن رایلی برای شکستن در یک وطنی استخدام. اسپنسر چیزی که تغ تغ پنج ستاره چشم انداز دیدم مختصری در عمل و در زمان اشتباه در پاییز گذشته است اما در خط شروع برای Sooners برای چند سال آینده. ما تنها محدود به یک نگاه اجمالی از زنگی در blowouts و دبیرستان برجسته نوار بنابراین ما خواسته رقبای ملی استخدام تحلیلگر آدم sam webb انتظار چه چیزی را از چیزی که تغ تغ.

"چیزی که تغ تغ فشرده آن را فوق العاده خوب او می شود آن را سریع و دقت همواره یکی از قوی خود را مناسب. تماشای او در اقدام محدود در اوکلاهما او فصل گذشته به نوعی مرا به یاد بلندتر Kyler موری با مهارت های در حال اجرا از بیکر Mayfield, فقط بدون, لهستانی, هنوز," sam webb گفته ورزشی یاهو.

"او می تواند واقعا به ویژه در لینکلن رایلی جرم چرا که او را مناسب برای آن است. زنگی است که راحت ترین نشسته در جیب و پرتاب اما او تقریبا فقط به عنوان به خوبی در خارج شدن و در حال اجرا به صورت متری به عنوان به خوبی. برای Rattler را دو تهدید توانایی ها و بازیسازی سبک او نمی توانست برداشت بهتری جرم."

Spencer Rattler saw brief action in mop-up duty for Oklahoma in 2019. Now he is primed to take the starting role for the Sooners. (Photo by John Adams/Icon Sportswire via Getty Images)
اسپنسر زنگی دیدم مختصری در mop-وظیفه برای اوکلاهما در سال 2019. در حال حاضر او ابتدا به شروع نقش برای Sooners. (عکس توسط John Adams/آیکون Sportswire از طریق گتی ایماژ)

22. Sean کلیفورد, Penn State (RS جونیور)

Sean کلیفورد یکی از معدود علامت سوال در عمیق Penn State تیم. کلیفورد باید قادر به بهره مندی از استخدام کرک Ciarrocca از مینه سوتا است. تنر مورگان رونق در Ciarrocca را RPO طرح و کلیفورد — قوی-مسلح رهگذر است که می تواند دفاع پرداخت با کبودی فیزیکی در حال اجرا style — فرصتی برای انجام همان. کلیفورد بزرگترین مسئله در 2019, سال اول خود را به عنوان یک نویسنده بود و دقت خود را. او به پایان فقط 59.2 درصد از خود می اندازد و کامل نیست بیش از 60 درصد از پرتاب در یک بازی بیش از PSU گذشته هفت گردش. جیمز فرانکلین به نظر می رسد اعتماد به نفس هر چند که کلیفورد است که مرد برای Nittany Lions.

23. دیلون گابریل UCF (Chamberlain.)

با مکنزی میلتون مجروح بسیاری از فکر آن خواهد بود نوتردام انتقال براندون Wimbush گرفتن کمر برای UCF. آن را یکی دیگر از تماس گیرنده سیگنال از هاوایی (مانند میلتون) که کردم با سر اشاره کردن. دیلون گابریل 6-پای چپ شد و در اواسط سه ستاره جذب, اما او به سرعت افزایش یافت تا عمق نمودار در کمپ پیش فصل. او قرار داده تا اعداد بزرگ در جاش Heupel را جرم به عنوان یک درست دانشجوی سال اول. او انداخت برای 3,653 متری — 12-بیشتر در FBS — همراه با 29 touchdowns و تنها هفت interceptions. او می تواند یکی از AAC را بهترین در سال 2020 است.

24. برایس جوان, آلاباما (Fr.)

مک جونز ممکن است مورد علاقه برای شروع در هفته 1 برابر USC اما برایس جوان پنج ستاره اول از کالیفرنیا خواهد بود گزنده در جونز' ، برخی فکر می کنند آلاباما وضعیت می تواند بازی مانند کلی برایانت-ترور لارنس وضعیت در Clemson چند سال پیش. چه چیزی باعث می شود جوان پس فریبنده? با توجه به رقبای ملی استخدام تحلیلگر آدم sam webb آن هوش خود را.

"جوان است به طوری هوشمند در این زمینه خیلی صبور و آرام و پس از آن محاسبه زمانی که آن زمان برای تصمیم گیری است که او فقط نا امید bejeezus از هر دفاع. به غیر از اندازه او جوان است و به هیچ وجه نقاط ضعف" sam webb گفته ورزشی یاهو.

"او را دقیق او در زمان او می تواند تشریح دفاع او را آرام رهبر و زمان و دوباره او فقط می شود کار انجام می شود. مک جونز است که تثبیت شده است و منتظر نوبت خود برای شروع کار اما اگر مربی نیک Saban می خواهد برای قرار دادن ترین استعداد های کارفرمایی در این زمینه با بیشترین پتانسیل را برای سه سال آینده جوان شروع می شود از روز 1."

25. تعقیب Garbers کال (RS جونیور)

تعقیب Garbers وارد فصل سوم خود را به عنوان کال شروع کارفرمایی پس از آسیب و قطع آنچه تا به حال شانس به ویژه 2019 کمپین برای خرس طلایی. Garbers بود کال به یک 4-0 شروع قبل از آسیب در برابر ایالتی آریزونا. او در اواخر سال و کمک به تیم خود را برنده نهایی آن سه بازی. در واقع کال شد 7-0 زمانی که Garbers برای بیش از نیمی از بازی. او یکی از بیشتر جنبهی بازیکنان در کشور است.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب