کالج فوتبال خودنمایی تنوع مشکل

هنگامی که دامون Evans اعمال شد برای تبدیل شدن به دانشگاه گرجستان مدیر ورزشی در سال 2004 او در ملاقات با تعداد

توسط PATRIS-MUSIC در 12 تیر 1399

هنگامی که دامون Evans اعمال شد برای تبدیل شدن به دانشگاه گرجستان مدیر ورزشی در سال 2004 او در ملاقات با تعداد زیادی از یاس.

"شما نباید با استفاده از این کار در این زمان" او را به یاد مردم می گفت. خود تن بود افزود: با احساسات است که SEC آماده نیست برای اولین آمریکایی آفریقایی تبار مدیر ورزشی. سپس بعد از بدست آوردن شغل او موفق به دریافت تعداد زیادی از ایمیل نفرت نژادی با تهمت.

ایوانز در حال حاضر در دانشگاه مریلند به عنوان یکی از 14 آفریقایی مدیران ورزشی سراسر FBS انتظار می رود برای دیدن پیشرفت بیشتر در اقلیت استخدام سراسر دانشگاهی دو و میدانی این همه سال بعد.

هر چند دنیای فوتبال مهم دانشگاه است اکثریت سفید, رهبری, مریلند در زمان مترقی گام یکشنبه با قسط از رئیس جمهور Darryll سنبه دکتری تبدیل شدن به اولین و تنها FBS مدرسه با یک آمریکایی آفریقایی تبار جمهور, ورزشی, مدیر و سر مربی تیم فوتبال (مایک Locksley).

"همه ما می دانیم که مسئولیت ما به عنوان مردان سیاه و سفید در این موقعیت های رهبری" ایوانز گفت Yahoo Sports. "نه تنها مسئولیت این موسسه به عنوان یک کل در انجام شغل ما و مسئولیت به جوامع ما, اما ما همچنین یک مسئولیت برای کمک به رشد استخر از اقلیت نامزدها و برای کمک به دیگران افزایش از طریق صفوف قادر به رسیدن به آنچه که ما توانسته ایم."

کالج فوتبال خودنمایی تنوع مشکل

با وجود این واقعیت است که 48.5 درصد از FBS بازیکنان بودند آفریقایی آمریکایی در سال 2019 تنها 10.8 درصد از مربیان سر (14) بودند از همان نژاد در حالی که 86.2% (112) که با توجه به 2019 نژادی و جنسیتی کارت گزارش منتشر شده در اوایل ماه ژوئن توسط موسسه تنوع و اخلاق در ورزش (جزر و مد).

از نظر من بخش فوتبال به عنوان یک کل (به استثنای تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها) تنها 7.3 درصد از سر مربیان آمریکایی آفریقایی تبار بودند یک بهبود جزئی از 5.6 درصد در سال 1995 در همان گزارش.

درصد دارای نوسان بیش از سال, اما آن را تنها گذشت 10% دو بار اخیرا هشت سال پیش. متوسط درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار سر مربیان در هر فصل از سال 2014 دور به 7.3% بیشتر نشان از عدم بهبود است.

Maryland is first and only FBS school with an African American president, athletic director and head football coach.
مریلند اولین و تنها FBS مدرسه با یک آمریکایی آفریقایی تبار جمهور, ورزشی, مدیر و سر مربی تیم فوتبال.

"هنگامی که مردم می گویند که وجود ندارد سیستمیک نژادپرستی — آن است که وجود دارد" گفت: استن Johnson, مدیر اجرایی اقلیت فرصت های ورزشی انجمن. "اعداد فقط تحمل کردن است که ما در حال رشد است. افراد استخدام افراد است که نگاه مانند آنها."

که با نژادپرستی نظاممند عمدی یا غیر عمدی می آید هزاران بهانه که چرا اقلیت نیست استخدام برای رهبری. مشترک روایت است که وجود ندارد به اندازه کافی واجد شرایط آفریقایی نامزدها با این حال بسیار از این موضوع نهفته است در این فقدان فرصت برای آنها برای دریافت نیاز به تجربه و همچنین به عنوان فرآیند استخدام.

از آن 14 آفریقایی سر مربیان و هشت تا به حال قبل از تجربه به عنوان یک هماهنگ کننده توهین آمیز در کالج یا NFL در حالی که چهار برگزار شد و همان موقعیت دفاعی سمت توپ. نه از 14 همچنین صرف زمان به عنوان یک سر مربی در یک برنامه دیگر یا در کالج یا NFL.

اما کسانی که اعتبار یک شاهکار خود را با یک اختلاف در استخدام اعداد در هماهنگ کننده سطح به عنوان به خوبی. در سراسر FBS در 2019, آمریکایی های آفریقایی تبار ساخته شده تا فقط 15.3 درصد از حملات هماهنگ و همکاری هماهنگ کننده. اعداد کمی بالاتر دفاعی هماهنگ و همکاری هماهنگ در 18.4%.

"هنگامی که نابرابری نژادی وجود دارد بیش از حد بدیهی است که رفتن به مانع حرکت از تعداد قابل توجهی از آمریکایی های آفریقایی تبار به سر مربیگری موقعیت" جزر و مد, مدیر, دکتر ریچارد Lapchick گفته ورزشی یاهو. "ما به دنبال به خصوص در مدارس دیگر که لازم نیست رهبری در جامعه آمریکا در این موقعیت های, در این خط لوله است."

مایک Locksley نادر شانس دوم

آفریقایی آمریکایی مربیان نیز معمولا با توجه به زمان کمتر به نوبه خود در اطراف یک برنامه و سپس تلاش برای پیدا کردن شغل پس از اخراج شدن. تایرون Willingham تنها مربی اخراج می شود و پس از آن به استخدام در یک برنامه از همان کالیبر مصرف بیش از نوتردام پس از روی لئامت دادن در دانشگاه استنفورد.

"عدم موفقیت است که در بیشتر قسمت ها بسیاری از ما تا به حال به عنوان سیاه و سر مربیان [مربوط به] این بازه زمانی که در آن ما را وادار به سعی کنید به نوبه خود یک برنامه در اطراف" Locksley گفت. "ما شده اند فراهم کسانی که فرصت از پنج سال در یک موقعیت به واقعا آن را ساخت و رشد آن را در راه است که شما نیاز به زمانی که کارهایی که بعضی از ما یا باید به باز کردن. پس بدون شک وجود دارد, وجود دارد برخی از چیزهایی که مانع توانایی ما برای موفقیت ما نیاز به نگه داشتن که درب باز برای دیگران."

پس از شش سال در مریلند به عنوان یک در حال اجرا پشت مربی و استخدام هماهنگ کننده و همچنین به عنوان سه فصل به عنوان ایلینوی "توهین آمیز" هماهنگ کننده Locksley به دست آورده خود را برای اولین بار سر مربیگری فرفره با جدید مکزیک در سال 2008. او از کار اخراج شد چهار بازی به فصل سوم خود را پس از ارسال یک 2-26 رکورد.

به دنبال بازگشت در حال حاضر او می گوید: او "شکست مفتضحانه" با Lobos اما تجربه به او اجازه تشخیص نقاط ضعف خود. او می دانست که او تا به حال به نام تجاری جدید خود را و اضافه کردن بیشتر به رزومه کاری خود را برای کسب شانس دیگری به عنوان یک سر مربی تیم فوتبال, به خصوص با این کارت در حال حاضر انباشته در برابر او.

از آنجا او به مدت چهار سال به عنوان یک هماهنگ کننده توهین آمیز و quarterbacks مربی در مریلند است. او امیدوار بود برای تبدیل شدن به این برنامه سر مربی اما در عوض در زمان عمده کاهش پرداخت برای پیوستن به آلاباما کارکنان به عنوان توهین آمیز تحلیلگر در سال 2016.

او صرف دو فصل تحت نیک سابان به عنوان گسترده ای از گیرنده های مربی و سپس حمله هماهنگ در سال 2018 است. Locksley برنده Broyles جایزه برای بهترین دستیار در فوتبال کالج در همان روز او را استخدام کرد تا به بیش از یک مبارزه Terrapin برنامه.

"این نشان می دهد خود را با عقل خود تمایل به یادگیری" گفت: Madieu ویلیامز که شناخته شده Locksley پس از روز بازی خود را در مریلند از 2001-03 و قبل از ویلیامز بود به نام والتر Payton NFL مرد سال در سال 2010. "او یک رشد طرز فکر و این چیزی است که مردمی که در اطراف بوده است Locksley همیشه می توانید می گویند."

یکی دیگر از Terrapin بازیکن از آن دوران در حال اجرا بازگشت بروس پری نشسته بود در Locksley را با ایوانز در آغاز این سال زمانی که یک مکالمه زده در مورد چگونه منحصر به فرد از یک موقعیت جفت شد در دو آفریقایی رهبران آمریکایی در یک بخش برنامه است.

Head coach Mike Locksley spent six years at Maryland as a running backs coach and recruiting coordinator before returning to the program in 2018. (Joe Robbins/Getty Images)
سر مربی مایک Locksley صرف شش سال در مریلند به عنوان یک در حال اجرا پشت مربی و استخدام هماهنگ کننده قبل از بازگشت به برنامه در سال 2018 است. (جو رابینز/گتی ایماژ)

مریلند به تازگی به پایان رسید 3-9 در Locksley اول فصل به این تیم ادامه داد: برای مقابله با خرید اینترنتی از offensive lineman اردن McNair مرگ در سال 2018 است. ایوانز مطمئن باشید سر او مربی است که او می تواند به اندازه کافی داده شده هم به نوبه خود این برنامه را — چیزی سیاه ترین مربیان نیستند فراهم است. ایوانز می دانستند چگونه از تاثیر آنها می تواند در نسل جوان اگر آنها موفقیت با هم.

"من مورد احترام است که دیمون به حال به اندازه کافی یکپارچگی برای درک وخامت اوضاع و درک دقیقا همان جایی که جای خود را در تاریخ" پری گفت. "... ما اذعان به این واقعیت است که آن را به یاد ماندنی. ما اذعان به این واقعیت است که آن را بزرگ برای فرهنگ و آن را بزرگ برای آمریکایی های آفریقایی تبار و نژادی و نابرابری در این موقعیت. اما تنها چیزی که از چپ به کار است بیرون رفتن وجود دارد و ثابت کند که این تصمیم درست را."

ایوانز می تواند مربوط به Locksley موقعیت به عنوان خط لوله برای مدیران ورزشی به دنبال یک الگوی مشابه است.

جزر و مد گزارش نشان داد که از همه غیر HBCU من بخش برنامه های ورزشی در سال 2019 تنها 8.8 درصد به رهبری آمریکایی های آفریقایی تبار. دو تا از رایج ترین پیش شرط مواضع کاردانی ورزشی مدیر و معاون ورزشی مدیر نیست خیلی بالاتر از 9.5 درصد و 9.3 درصد بود.

بسیاری از مدیران ورزشی دیده می شود کمی بیش از شش درصد از بهبود پس از نشستن در 2.4% در نوبه خود از قرن. هر دو از نقش های دیگر به سختی بهبود یافته چهار درصد در دو دهه با دیپلم موقعیت در 5.9 درصد و دستیار در 5.1 درصد در سال 1999.

Darryll سنبه' مسیر به سمت رئيس دانشگاه

مسیر تبدیل شدن به یک دانشگاه رئیس جمهور بسیار کمتر روشنی هر چند عدم تنوع کاملا آشکار است. تا پایان 2019, 115 130 رئیس جمهور در FBS ، سنبه فقط ششم آفریقایی جمهور آمریکا در بخش.

سنبه مشغول به کار در دانشگاه برای 25 سال قبل از حرکت کردن صفوف از استادیار به دانشیار را به صندلی وزارت و در نهایت دین از A. James Clark, دانشکده فنی و مهندسی.

قبلی رئیس جمهور, Wallace لوح اعلام کرد او را از این موقعیت در اکتبر 2018 به عنوان دانشگاه در برخورد با خرید اینترنتی از مرگ McNair که سقوط در یک تیم عمل. لوح بعد از آن گفت: در ماه ژانویه 2019 که او می خواهم برای ماندن در 2020 سال تحصیلی برای نظارت بر پروژه های در حال انجام.

جستجو کمیته که هر دو را تشویق سنبه به درخواست منصوب و او را رئیس جمهور شامل دو مرد از رنگ و هشت زنان از نژادهای مختلف در میان آن 20 نفر از دانشگاه و جامعه ذینفعان.

"یکی از چیزهایی که همیشه مهم در فرایند جستجو است که اعضای این کمیته," سنبه گفت. "اگر کمیته متنوع آن اجازه می دهد که کمیته برای باز کردن خود را به شبکه های متنوع که در آن افراد دیگر در این کمیته ممکن است بدانید و آگاه از نامزدها که شاید دیگر اعضای کمیته خواهد بود آگاه است."

Darryll J. Pines, Ph.D., started his new role as president of the University of Maryland on July 1. (Photo by Marvin Joseph/The Washington Post via Getty Images)
Darryll J. سنبه دکتری, آغاز نقش جدید خود به عنوان رئیس جمهور از دانشگاه مریلند در ژوئیه 1. (عکس توسط Marvin یوسف/واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ)

او اطمینان می داد که همه کمیته های تحت رهبری خود را ادامه خواهد داد "مصاحبه با یک شبکه گسترده ای برای متنوع نامزد استخر در سراسر هر موقعیت."

اتفاقا در قبلی خود نقش به عنوان رئیس دانشکده مهندسی سنبه بود صندلی جستجو کمیته که استخدام Evans — هر چند او بود که به تصمیم نهایی. و ایوانز سپس به استخدام Locksley.

"زنجیره ای شما اشاره در اینجا آنقدر تاثیرگذار," Lapchick گفت. "اگر [رئیس جمهور و مدیر ورزشی] موقعیت های برگزار شده توسط اکثریت مردم سفید و سپس شانس هستند که آنها در حال رفتن به نوبه خود به مردم می دانند که همچنین ممکن است سفید و کمتر در تماس با مردم در جامعه است."

چگونه به رفع NCAA نژادی اختلاف

در حالی که سنبه و ایوانز استخدام در خانه کمیته های خارج از شرکت های جستجو نیز می تواند نقش مهمی در فرآیند استخدام. Lapchick به ذکر است که این شرکت ها اغلب فاقد تنوع و لازم نیست که یک رکورد بزرگ در شناسایی نامزدها از رنگ.

در تلاش برای رفع اختلاف Lapchick خواسته است NCAA برای بیش از یک دهه به اتخاذ آنچه که او خواستار ادی رابینسون قانون که نیاز دانشگاهها به بیش از یک اقلیت نامزد برای هر استخدام اعم از مربیان به مدیران و کارکنان اداری. رابینسون اولین NCAA سر مربی برای برنده شدن 400 بازی و شکست موانع در ورزش در ایجاد HBCU Grambling دولت به عنوان برجسته برنامه.

در طرف دیگر معادله MOAA که در سال 2000 تاسیس شد, کمک در توسعه حرفه ای افزایش و زمان اقلیت مدیران در دو و میدانی.

و اگر سیاه مربیان کانون منحل شده در سال 2015 به دلیل مسائل مالی Locksley است که در مذاکرات به سازماندهی یک گروه جدید با هدف توسعه, مشاوره و آماده سازی اقلیت مربیان فوتبال در جهت تولید بیشتر دوام نامزدها. در انجام این کار, او می گوید: یک لیست از واجد شرایط اقلیت های آماده خواهد شد هر زمان که یک موقعیت جدید باز می شود.

دکتر اسکات بروکس جهانی, ورزشی, موسسه معتقد است که متنوع تر رهبری به احتمال زیاد قیف به اقلیت های بیشتر استخدام, اما او را نمی بینم وجود دارد که دائمی تاثیر تا ریشه مشکل خطاب است.

"واقعی نبود [پیشرفت] است فقط به این دلیل که سیستم همان است" بروکس گفت Yahoo Sports. "شما می توانید در مورد اینکه رفتار اما نه احساسات."

هر چند بروکس است که کمی بیشتر تردید هر دو او و Lapchick امید اخیر توجه سیستمیک نژاد پرستی پس از مرگ جورج فلوید خواهد جرقه تغییر دهید.

بسیاری از ورزشکاران به رهبری راه را برای خود دانشگاه در این راستا با استفاده از سیستم عامل رسانه های اجتماعی به صحبت کردن در برابر نژادی و بی عدالتی و در برخی موارد مسائل مربوط به تبعیض در درون برنامه های خود را.

متعدد فعلی و سابق, آیووا, بازیکنان فوتبال توییتی در مورد نظرات نژادپرستانه از قدرت و تهویه مربی کریس دویل به عنوان به خوبی به عنوان فرهنگ عمومی در برنامه.

University of Maryland athletic director Damon Evans (left) is one of 14 African American athletic directors across the FBS. (Will Newton/Getty Images)
دانشگاه مریلند مدیر ورزشی دیمون ایوانز (سمت چپ) یکی از 14 آفریقایی مدیران ورزشی سراسر FBS. (خواهد نیوتن/گتی ایماژ)

Oklahoma State در حال اجرا پشت Chuba هوبارد و بسیاری از هم تیمی های خود تهدید به نشستن پس از سر مربی مایک Gundy عینک یک پیراهن با آرم یک امریکا, شبکه خبر, که به نام سیاه و سفید زندگی می کند ماده یک "سازمان جنایی."

"این تصمیم گیری ها برای آنها ساخته شده و سپس آنها در آمده و پس از شکایت در مورد آنها ممکن است مایل به خودداری از کار خود را به زور از دست, اما من فکر می کنم از همان ابتدا آنها نیاز به نوعی از قدرت و نفوذ" گفت: ESPN تحلیلگر Domonique Foxworth که بازی دفاعی در مریلند و در NFL. "این احساس ناعادلانه است که آنها می گویند در این سیستم است که آنها مجبور به عمل."

دو FBS همایش بزرگ ده و آمریکا, ورزشی, کنفرانس, نگاه به خود دانشجو-ورزشکاران بیش از یک صدا و با اجازه رهبری برای درک تجارب خود را در مورد مسائل نژادی و نابرابری و بی عدالتی است.

هر دو ده بزرگ ضد نفرت و ضد نژاد پرستی ائتلاف و آمریکا, ورزشی, کنفرانس برابری نژادی اقدام گروه شامل مدیران سر مربیان و ورزشکاران از هر یک از موسسات خود را با تمرکز بر ترجمه مکالمه به عمل در سراسر عضو آن مدارس است.

با اولین FBS سه نفر از یک آمریکایی آفریقایی تبار جمهور, ورزشی, مدیر و سر مربی تیم فوتبال فقط اتفاق می افتد در حال حاضر در سال 2020 روشن است بسیاری از تغییر مورد نیاز است.

"من فکر نمی کنم آن را یک پاسخ" بروکس گفت. "این رفتن به یک پایدار جنبش است که ما باید برای حفظ کار و مبارزه است. ما باید به داشتن این سازمان به آتش است."

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن