کالج فصل فوتبال حرکت نزدیک به تعویق، در بهترین حالت

MAC اولین دومینو بود. و ممکنه به اندازه کافي بزرگ بشه که بقيه رو بزنمگزارش های متعدد نشان می دهد که فصل فوتبال

توسط PATRIS-MUSIC در 19 مرداد 1399

MAC اولین دومینو بود. و ممکنه به اندازه کافي بزرگ بشه که بقيه رو بزنم

گزارش های متعدد نشان می دهد که فصل فوتبال کالج در عرض هفته خراش. و سپس تمرکز به بازی بازی در بهار تبدیل خواهد شد.

اگر این اتفاق بیافتد، بسیاری از بازیکنان واجد شرایط پیش نویس از شیر خارج، مگر اینکه NFL نظر خود را در مورد تاخیر در روند انتخاب سالانه از اواخر آوریل تغییر می کند.

گزارش دیترویت رایگان پرس که بزرگ ده کمیسر کوین وارن ترجیح می دهد بازی در بهار. اين چيزيه که مک ميخواد انجام بده کنفرانس های بزرگ دیگر می تواند در پایان انجام همان چیزی است. يا حداقل سعي کن اين کارو بکني

البته، پس از آن این سوال می شود که آیا همه گیر بهبود خواهد یافت تا جایی که در آن فوتبال کالج می تواند با خیال راحت در بهار بازی. به ناچار، سوالاتی در مورد اینکه آیا امن است برای ورزشکاران کالج به بازی 20 یا بیشتر در یک سال تقویم، اگر 2020 حرکت به بهار و 2021 در محل باقی می ماند.

با این وجود، به نظر می رسد برای هفته ها اجتناب ناپذیر است که فوتبال کالج دارای برنامه های بیش از حد بسیاری، بازیکنان بیش از حد، عوارض بیش از حد، موانع بیش از حد بسیاری، و در نهایت خطر بیش از حد برای بازیکنان، مربیان، دانشجویان، و جوامع ی که دانشگاه ها در آن قرار دارند. هر که درگیر است تا زمانی که می تواند لگد می تواند، و آن را به نقطه ای که می تواند به لگد تمام راه از سال 2020 نیست.

کالج فصل فوتبال حرکت نزدیک تر به تعویق، در بهترین حالت در اصل در فوتبال حرفه ای صحبت ظاهر شد

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب