Khezri محکوم چهارم جولای به عنوان یک جشن " سفید برتری در یک پیام توییتر

Khezri #7 و اریک رید #35 سان فرانسیسکو 49ers زانو زدن در اعتراض به طول سرود ملی قبل از بازی با لس آنجلس قوچ خو

توسط PATRIS-MUSIC در 15 تیر 1399
Colin Kaepernick #7 and Eric Reid #35 of the San Francisco 49ers kneel in protest during the national anthem prior to playing the Los Angeles Rams in their NFL game at Levi's Stadium on September 12, 2016 in Santa Clara, California.
Khezri #7 و اریک رید #35 سان فرانسیسکو 49ers زانو زدن در اعتراض به طول سرود ملی قبل از بازی با لس آنجلس قوچ خود را در NFL بازی در ورزشگاه لیوایز در سپتامبر 12, 2016 در سانتا کلارا, کالیفرنیا.

Thearon W. هندرسون/گتی ایماژ

  • سابق فوتبالیست khezri در یک پیام ارسال شده در توییتر را محکوم جولای چهارم به عنوان یک جشن "سفید برتری."

  • سابق فوتبالیست khezri در یک پیام ارسال شده در توییتر را محکوم جولای چهارم به عنوان یک جشن "سفید برتری."

  • "سیاه ppl شده اند dehumanized, نایلون جرم + ترس و وحشت توسط امریکا برای قرن ها & انتظار می رود برای پیوستن به خود را بزرگداشت 'استقلال'," او نوشت.

  • Kaepernick به مبارزه طلبیده NFL مقامات برای راه اندازی یک موج تظاهرات علیه خشونت پلیس در سال 2016 زانو در حالی که سرود ملی قبل از بازی بازی.

  • NFL ممنوع اعتراضات اما در پی جورج فلوید تظاهرات عقب نشینی کرده است.

  • 'گرفتن زانو' در حال حاضر تبدیل به یک جهانی ژست اعتراض نژادی و بی عدالتی است.

  • بازدید خودی صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

Khezri سابق بازیکن فوتبال که NFL ضد نژادپرستی زانو زدن تظاهرات تبدیل به یک پدیده جهانی است محکوم چهارم جولای تعطیلات به عنوان یک "جشن سفید برتری."

در یک پیام ارسال شده در توییتر Kapernick نوشت: "سیاه ppl شده اند dehumanized, نایلون جرم + ترس و وحشت توسط امریکا برای قرن ها & انتظار می رود برای پیوستن به خود را بزرگداشت 'استقلال' در حالی که شما به بردگی گرفته اجداد ما. ما رد خود را جشن سفید برتری و نگاه به جلو به آزادی برای همه است."

او تا یک تصویری از بازیگر جیمز ارل جونز قرائت فردریک داگلاس را 1852 سخنرانی "آنچه به چهارم ژوئیه" بیش از تصاویر در امریکا سابقه نژادی و خشونت از جمله تصاویر از بردگان و KKK اعضای.

سخنرانی سابق, برده, طرفدار الغای برده داری و سخنران سوالات نفاق آمریکایی ها در جشن استقلال در حالی که میلیون ها نفر برده بودند در مزارع.

"همکار-شهروندان عفو من به من اجازه می دهد به درخواست, چرا من خواسته به صحبت می کنند و در اینجا به روز ؟ آنچه را که من و یا کسانی که من نماینده برای انجام این کار را با ملی استقلال؟" جونز می خواند.

"بزرگ اصول آزادی های سیاسی و طبیعی عدالت مندرج در آن اعلامیه استقلال تمدید به ما؟" جونز ادامه می دهد. "... این چهارم جولای شماست و نه من."

Kaepernick بازتاب در معنای جشن روز استقلال بیشتر به دنبال گسترده در آمریکا در اعتراض به نژادپرستی برای نسل های. در سراسر کشور مردم به خیابان در اعتراض به کشتار جورج فلوید در دست یک افسر پلیس و تقاضا اقدام علیه نژادپرستی نظاممند.

Taking the knee has become a global phenomenon to express opposition to racial injustice. Canadian Prime Minister Justin Trudeau takes a knee during in a Black Lives Matter protest on Parliament Hill June 5, 2020 in Ottawa, Canada
مصرف زانو تبدیل به یک پدیده جهانی برای ابراز مخالفت نژادی و بی عدالتی است. نخست وزیر کانادا جاستین ترودو طول زانو طول در زندگی مهم اعتراض در پارلمان هیل 5 ژوئن 2020 در اتاوا کانادا

دیو چان/خبرگزاری گتی ایماژ

سابق San Francisco 49ers بازیکن موجب موجی از اعتراضات در NFL در سال 2016. او در زمان یک زانو طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس پس از چندین حوادث که در آن سفید افسران پلیس کشته مردان سیاه و سفید.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نام برای لیگ به آتش بازیکنان که در زمان شرکت در تظاهرات و در سال 2018 در لیگ ممنوع در زمینه زانو زدن تظاهرات.

Kaepernick را به زانو زدن در اعتراض شده است به تصویب رسید و توسط بسیاری از جورج فلوید تظاهر کنندگان در سراسر جهان به عنوان یک حرکت همبستگی با ضد نژادپرستی سیاه زندگی مهم جنبش است. در ماه جولای NFL عقب نشینی و بستری اشتباه بوده است به ممنوعیت تظاهرات.

Kaepernick خیریه که حقوق خود را بدانید اردوگاه استخدام وکلا برای افراد دستگیر شده در جریان تظاهرات گزارش ورزش نشان داده شده است.

خواندن مقاله اصلی در خودیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب