کریس پترسون: کالج مربی فوتبال که رفت

سابق دانشگاه واشنگتن سر مربی کریس پترسون, حیرت زده, دانشکده فوتبال, زمانی که او راه می رفت دور از کار

توسط PATRIS-MUSIC در 20 تیر 1399

سابق دانشگاه واشنگتن سر مربی کریس پترسون, حیرت زده, دانشکده فوتبال, زمانی که او راه می رفت دور از کار.

عکس: دیوید بکر/گتی ایماژ

OK پس من اولین کسی می گویند به کریس پترسون: دوستان شما برداشت زمان مناسب به گام به دور از فوتبال کالج است.

"آره من که چند بار" پترسون می گوید. "مانند "چه در جهان آیا می دانید؟' و گفتم: "اوه آره. من می دانستم که. من فقط نیاز به نشستن این در حالی که برای.' ما یک خنده خوب است."

اخیرا رفتگان دانشگاه واشنگتن سر مربی خنده. در این زمینه من می توانم بشنوم غوغای پرندگان. پترسن تماس از خانه خود در کنار دریاچه شهر McCall, آیداهو—محل او پس از فرار به روز خود را مربیگری که روشن و آبی نیروی عظیم منهدم کننده در بویزی امور خارجه.

"یک جای خوب برای فقط باز کردن در طبیعت و آب و همه چیزهای خوب است," او می گوید.

آن را برای تلفن های موبایل شاعرانه.

پترسن سابق محیط زیست, دانشکده فوتبال, در ضمن در آشفته دولت است. در میان مداوم و همه گیر دانشگاه ها در حال تلاش برای تنظیم برنامه ای برای بازگشت از دانش آموزان و ورزش. آموزش در جریان است اما ورزشکاران در ادامه به تست مثبت برای Covid-19. پاییز سال 2020 فصل باقی مانده در شار; آیوی لیگ فقط به تعویق افتاد کل آن سقوط ورزش های نجومی. در حال حاضر وجود دارد بحث از حرکت کل معامله به بهار ایده Petersen می یابد و جذاب است.

"اگر شما قادر به خرید شش ماه بیشتر از زمان وجود دارد برای رفتن به برخی از مشکلات که با فوتبال در زمستان, اما آن را فقط به نظر می رسد مانند آن خواهد بود بسیار بیشتر شدنی با اطلاعاتی که ما یاد بگیرند که از هم اکنون تا پس از آن," او می گوید.

آن نیست تماس خود را به. برای اولین بار در دهه آماده شدن برای یک فصل فوتبال است پترسن مستقیم نگرانی است. در ماه دسامبر 55 ساله UW مربی که دارای یک استرلینگ طول عمر رکورد 147-38—که نزدیک به 80% درصد برنده—حیرت زده ورزش با راه رفتن به دور از آن را با استناد به یک طرح به "استراحت دریافت شارژ و دریافت هدایت می شوید."

در حال حاضر او می داند آنچه که او انجام شده است—و بعد از آن نیست و فوتبال است.

کریس پترسون حرفه ای ضبط از 147-38 به عنوان سر مربی.

عکس: اتو Kitsinger/آسوشیتد پرس

این سقوط پترسن خواهد بود در دانشگاه واشنگتن فاستر دانشکده کسب و کار های نصب شده به عنوان Fritzky صندلی رهبری و به عنوان استاد کمکی. پرورش B-مدرسه در نظر دارد برای باز کردن در اواخر ماه سپتامبر با یک ترکیب در دانشگاه و آموزش مجازی و پترسن وظیفه خواهد بود و به توصیه و مربی دانش آموزان و کارکنان و اعضای هیات علمی در مدیریت روش ساخته شده است که او یکی از موفق ترین مربیان کالج از نسل او.

واشنگتن دیدم طبیعی مناسب است.

"کریس او فقط متفاوت—و منظورم این است که در یک راه بسیار مثبت می گوید:" فرانک هاج فاستر دانشکده کسب و کار دین. "او فکر می کند از کارهای متفاوت بیشتر از حد نگر بیشتر در مورد توسعه از مردان و زنان نه فقط در مورد دو و میدانی و عملکرد خود در دو و میدانی."

برای پترسون آن را یک خوش آمدید تنظیم است. این روزها او اغلب می رود به رختخواب بدون تنظیم زنگ هشدار ، او تنها یک تقویم به حرکت—و نه چهار جداگانه تقویم او می گوید که پژوهشگر در حالی که کار به عنوان یک سر مربی است. در حالی که او نتواند نیرومند و درشت هیکل بازیکنان و مربیان—برخی از دومی او را با کار می کرد پس از بویزی امور خارجه از جمله جدید Huskies از سر مربی جیمی دریاچه—او برای تلفن های موبایل از اعتماد به نفس او درست است.

طرفداران ورزش هستند اشتیاق به بازگشت به ایستد اما کارشناسان بهداشت می گویند استادیوم یکی از بالاترین خطر برای coronavirus انتقال است. دکتر پیتر چانه-هنگ, یک متخصص بیماری های عفونی پیاده روی ما را از طریق چگونه به راحتی این ویروس می تواند در میان جمعیت. عکس: آسوشیتد پرس

"در این زمان که من تا به حال به دور و انجام بسیاری از مطالعه و تحقیق و نوشتن و صحبت کردن به یک دسته از افراد متفاوت بوده است به طوری سالم," او می گوید. "شما می توانید تعداد زیادی از وضوح."

"من انجام شده است در این 30-به علاوه سال بدون هر گونه شکستن" پترسون می گوید. "است که می تواند ناسالم. حتی اگر آن را ناسالم, آن را سخت به ماندن در بالای بازی خود را به دلیل آتش سوزی های شما همواره در تلاش برای قرار دادن و شما در حال تلاش برای تکامل خود و همه آن نوع از همه چیز."

Petersen آهنگ خود را به عنوان یک سر مربی که فکر می کردم بزرگتر از پیروزی خود را-از دست دادن رکورد نصب فلسفه در اطراف تیم به نام "ساخته شده برای زندگی" که در آن او به دنبال آماده سازی بازیکنان خود را برای موفقیت فراتر از زمین. اما آن را هنوز هم بزرگ زمان توپ کالج که در آن هر W و L قابل توجه بود. او کاندید مورد خرد کردن از خود کار سابق که در میدان و خارج از میدان خواسته به نظر می رسید به شدت با گذشت هر فصل و از آن آسان بود برای تعادل کار و زندگی برای تبدیل شدن به اریب.

آن را به یک تعادل او می خواهم برای بازگرداندن به حرفه خود. در حالی که برخی از کسب و کار در حال گرفتن بهتر در کارکنان خود را با دادن طول و عرض جغرافیایی برای تنظیم مجدد خود را—شل شدن محدودیت زمان و sabbaticals—پترسون معتقد است فوتبال کالج و کالج ورزشی در کل عقب.

بیشتر توسط جیسون گی

  • کریس پترسون: کالج مربی فوتبال که رفت جولای 9, 2020
  • درود بر غم و اندوه, ماشین! ژوئیه 6 2020
  • بیس بال ، آن را خلاصه می شود. آن خواهد بود بهتر است ؟ 25 ژوئن 2020
  • او با صعود اورست بر روی یک دوچرخه. دو بار. در یک هفته. 22 ژوئن 2020
  • نسکار در حال تغییر است. آن را می توانید با تشکر از بابا والاس. 18 ژوئن 2020

"استخدام—این فقط یک کار هرگز به اندازه کافی. وجود دارد هرگز به اندازه کافی در زمان," او می گوید. "من می دانم که وجود دارد یک فشار بزرگ در فوتبال چند سال پیش واقعا به دنبال در تقویم و به زمان بیشتری برای تعادل. و آن را نمی رفته که در راه است.

"شاید با تمام چیزهایی که ما در حال رفتن را از طریق در اینجا وجود دارد رفتن به یک تنظیم مجدد در بسیاری از چیزهای مختلف در کالج های ورزشی. و من امیدوار هستم که آن را به طور بهتر است."

پترسن داستان می تواند یک B-درس مدرسه را نزد خود در مورد بالا-عملکرد اجرایی که به رسمیت شناخته شده کار خود را-چالش های زندگی و بود خود آگاه به اندازه کافی برای ضربه سخت قابل تامل است.

او می گوید: او به دور از تنهایی.

"من نمی توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از مربیان مدیران و مدیران ورزشی است که من در صحبت به" او گفت:. "داستان من و یا سفر من و چیزهایی که واقعا برایم ناراحت کننده است و نه منحصر به فرد برای من است. من فکر می کنم دنیای کسب و کار است که پیش از ورزش جهان در شرایط سالم راه زندگی است."

در سال های اخیر, کالج, ورزشی, چشم انداز شروع به تغییر در روش های دیگر—به ویژه در اطراف این موضوع اجازه می دهد بازیکن را به لحاظ مالی سود خود را از نام و تصویر و شباهت. پترسن صدا باز به مفهوم, تا زمانی که آن را بیش از حد مخل. "بخشی از بودن یک رهبر است بدانند, 'OK بهترین راه برای انجام این کار این است که برای کمک به بچه ها؟'" او می گوید:. "این سوال و نمی ظروف سرباز یا مسافر تا همه چیز."

همانطور که برای خود آینده پترسن مراقب بود که به هر گونه اعلامیه. او آشنایی با تاریخچه مربیان قطعی گفت که آنها با آن انجام می شود—و سپس تکاپوی بازگشت نیست ،

"من هرگز نمی گویم هرگز" او می گوید. "اما من فقط فکر می کنم من می تواند مانند یک بزرگتر تاثیر پایین رفتن مسیر است که من دارم."

"من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از چیزهایی که من از طریق بوده است که من می تواند کمک به دیگران نه برای رفتن از این مسیر به یاد بگیرند که سخت درس...که واقعا مرا هیجان زده احتمالا خیلی بیشتر در حال حاضر از فکر کردن در مورد رفتن من به مربیگری و در حاشیه پایین جاده ها است."

البته پترسن شده است نگه داشتن در ورزش و در ادامه بحث از چگونگی و زمانی که فوتبال کالج با خیال راحت می توانید به عقب می آیند. اگر پترسن است هر حسرت مورد نیست که در خارج وجود دارد به عنوان فوتبال کالج در تلاش برای پیدا کردن راه خود را در طول بحران بهداشت عمومی او نیست آنها را نشان می دهد. "این کار خیلی سخت هر حال و در حال حاضر شما پرتاب این curveball به آن ؟ مرد."

مربی محتوا برای تلفن های موبایل به عنوان یک ناظر.

"من خیلی شیفته این که چگونه این است که به آشکار شدن" کریس پترسون می گوید.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه چیزی شما فکر می کنم کریس پترسون تصمیم به پیاده روی به دور از مربیگری فوتبال کالج? گفتگو بپیوندید.

نوشتن به جیسون گی در Jason.Gay@wsj.com

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن