را انتخاب کنید که می شود برای پاسخ به توییت های خود را برای بهبود توییتر مکالمات

پاسخ توییتر به طور سنتی عمل مانند فضاهای عمومی. یک بار یک صدای جیر جیر است که در خارج وجود دارد تقریبا هر کسی

توسط PATRIS-MUSIC در 1 مرداد 1399

پاسخ توییتر به طور سنتی عمل مانند فضاهای عمومی. یک بار یک صدای جیر جیر است که در خارج وجود دارد تقریبا هر کسی می تواند پاسخ به آن است. در برخی از موارد است که باعث می شود برای بحث خوب. در دیگران می تواند منجر به فاجعه سوء استفاده و آزار و اذیت. توییتر به دنبال تغییر است که با دادن به شما کنترل بیشتر بر چه کسی می تواند پاسخ به توییت.

ویژگی اعلام کرد در ماه ژانویه سال 2020 است به نام "گفتگو شرکت کنندگان است." پس از آن کمی تغییر کرده است. در توییتر ترین پست های اخیر در مورد این موضوع و همچنین در مکالمات به کمک صفحه, شرکت نمی کند, نام گزینه, آشکار. از همه مهمتر این است که این اصل شامل چهار های مختلف پاسخ گزینه و در حال حاضر ما به دنبال در سه:

  • همه: هر کاربر توییتر پاسخ به صدای جیر جیر خود را. این گزینه به طور پیش فرض. اگر خود را حفاظتشده هستند تنها افرادی که به دنبال شما خواهد بود قادر به پاسخ به طور معمول به طوری که تغییر نمی کند.
  • مردم شما را دنبال کنید: تنها مردم شما به دنبال و یا ذکر در صدای جیر جیر می توانید پاسخ.
  • تنها افرادی که شما ذکر: تنها افرادی که شما مشخص در صدای جیر جیر می توانید پاسخ.

توییتر در اصل شامل یک "بیانیه" گزینه است که اجازه خواهد داد که هیچ کس برای پاسخ به صدای جیر جیر به عنوان شما را به ساخت یک بیانیه است و نه گفتگو. آن می تواند یک گشت, اما, به عنوان کل ویژگی هنوز در حال آزمایش است.

همانطور که برای تست, توییتر, تحت فشار قرار دادند تا شرکت کنندگان این ویژگی را به یک گروه کوچک از اندروید ، iOS و وب برنامه تنها کاربران. بنابراین اگر شما نمی بینید گزینه های زیر دیده می شود, شما نمی دریافت به روز رسانی نشده است. در حالی که برخی از "کاربران" در حال دیدن آن آنها ممکن است دیدن آن را در تمام دستگاه های خود را که در مرحله تست تصادفی حتی بیشتر. مثلا من باید از ویژگی های بر روی آی فون 8 به علاوه, اما نه بر روی آی فون XS و صفحه 4 وارد شده به همان حساب توییتر.

اگر شما از این ویژگی استفاده از آن است که یک قطعه از کیک. فقط شروع یک صدای جیر جیر جدید ضربه بزنید ، سپس روی "هر کس می تواند پاسخ" توسط جهان آیکون این گزینه به طور پیش فرض. بعدی ضربه بزنید یکی از سه گزینه همانطور که قبلا مورد بحث است.

هنگامی که شما انجام, شما خواهید دید "هر کس می تواند پاسخ" جایگزین نام و آیکون این گزینه را انتخاب کنید. در حال حاضر فقط شیر "صدای جیر جیر" و تنها افرادی که مطابقت گزینه را شرح خواهد بود قادر به پاسخ. شما نمی توانید ذهن خود را تغییر دهید پس از انتشار این توییت بنابراین مطمئن شوید که به انتخاب عاقلانه و یا دیگری شما نیاز به حذف صدای جیر جیر در دسترس نباشد.

هر کسی که می تواند پاسخ به صدای جیر جیر خود را قادر خواهد بود به انجام این کار بدون مشکل. اما اگر آنها نمی تواند آنها را ببینید دکمه پاسخ غیرفعال کردن به عنوان شما می توانید در زیر ببینید.

این مهم است به یاد داشته باشید که در حالی که شما می توانید محدود است که می تواند پاسخ به صدای جیر جیر خود این ویژگی را متوقف نمی کند مردم از retweeting آن retweeting آن را با یک نظر یا رای دادن در پای صندوقهای رای است. برای جلوگیری از مردم را از انجام این کار, شما نیاز به تنظیم حساب خود را خصوصی. هر گونه پاسخ در صدای جیر جیر و همچنین رسانهها را به ارث می برند این شرکت گزینه های شما را انتخاب کرد.

اگر شما نمی خواهید برای رفتن را از طریق مشکل از برش حساب خود را از بقیه توییتر جهان این ویژگی خوب است سازش.

نگه داشتن اتصال شما امن و بدون یک صورتحساب ماهانه. یک عمر برای به اشتراک VPN نامحدود برای تمام دستگاه های خود را با یک بار خرید از این ابزار جدید هک فروشگاه و تماشای Netflix, Hulu و یا بدون محدودیت های منطقه ای.

خرید در حال حاضر (80% off) >

تصویر جلد توسط جیک Peterson/ابزار هک


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب