ستاد' ستاره خریدهای اتفاق می افتد یک بار در هر ماه آبی

در سال 1993 پس از او می خواهم به پایان رسید مربیگری یاد Showtime لیکرز بزرگ پت رایلی آمد تا با یکی از بهترین و

توسط PATRIS-MUSIC در 1 مرداد 1399

در سال 1993 پس از او می خواهم به پایان رسید مربیگری یاد Showtime لیکرز بزرگ پت رایلی آمد تا با یکی از بهترین ورزش نظریه تا کنون — "این بیماری از من" گاهی شناخته شده به عنوان "بیماری بیشتر".

تالار مشاهیر بسکتبال مربی استدلال که وقتی تیم های ورزشی پیروزی بزرگ بازیکنان در این تیم خواهد به نوبه خود توجه خود را به واقع خود را به دنبال. ذاتا که بد نیست ولی در یک تیم ورزشی است که نیاز به قربانی کردن خود برای خوب بیشتر از این تیم می تواند منجر به گسترده آمار-تعقیب و توجه به دنبال اين دو مرگ knells به تیم امید قهرمانی.

در NBA مرگ Shaq و کوبه لیکرز یک مثال عالی از این است. نبوغ نظریه متورم از آن عبور متعدد ورزشی است. فکر می کنم از سال 2018 Jacksonville Jaguars که رفت از مسابقات قهرمانی آسیا بازی را به یکی از لیگ افسرده ترین شرایط در عرض دو سال.

شما می توانید شرط می بندم بسیاری از سراسر NFL این offseason امیدوار بودند برای دیدن سایه از همان حاکم قهرمان سوپر باول Kansas City Chiefs. رهبری بازی را بهترین بازیکن 24 ساله پاتریک Mahomes بالقوه برای سران سلسله شد قابل لمس لحظه Mahomes خونسردی رهبری آنها را به عقب از یک 20-10 سه ماهه چهارم کسری در هیجان کاسه فوق العاده برنده شوید.

با توجه به Mahomes جوانان و زیرساخت اطراف او اشراف آماده به سوپر باول تهدید برای دهه آینده. تنها امید برای بقیه لیگ — فراتر از صدمات البته بود جلو دفتر سوء مدیریت. و وجود دارد هیچ کمبود فرصت های که برای این offseason.

در یک نقطه این offseason, کانزاس, شهرستان بود $177 در حقوق و دستمزد-کلاه فضا. با وجود این آنها موفق به حفظ 20 از 22 شروع از فصل گذشته سوپر باول تیم ملی. آنها همچنین امضا Mahomes به تاریخی قرارداد به ارزش بیش از یک و نیم میلیارد دلار در حالی که هنوز داشتن کلاه به اندازه کافی اتاق برای re-sign star دفاعی مقابله با کریس جونز به اسراف قرارداد به عنوان به خوبی.

Kansas City Chiefs quarterback Patrick Mahomes greets defensive end Chris Jones before a 2019 against the Baltimore Ravens at Arrowhead Stadium in Kansas City, Missouri. (Photo by Jamie Squire/Getty Images)
Kansas City Chiefs کارفرمایی پاتریک Mahomes استقبال دفاعی پایان کریس جونز قبل از 2019 در برابر Baltimore Ravens در نوک پیکان ورزشگاه در کانزاس سیتی ، (عکس از جیمی اسکوایر/گتی ایماژ)

یک دلیل بزرگ اشراف کشیده این بود که تمایل Mahomes و جونز به خم شدن کمی در ساختار خود می پردازد. Mahomes خاص تا به حال تمام اهرم های فشار برای هر آنچه که او می خواست می شود آن را به طور کامل تضمین قرارداد و یا یک درصد از معامله به کلاه.

مطمئن شوید که او امضا بیس بال-سبک مقابله خواهد شد که اساسا او را تضمین کل تولید ناخالص داخلی یک کشور کوچک در دهه آینده, اما این معامله نیز اضافه شده بسیار کمی پول جدید به ستاد' کلاه بعد از دو فصل و مهم تر از آن اجازه می دهد تا اشراف به برنامه ریزی برای آینده حقوق و دستمزد کلاه با قفل شده است-در آمار و ارقام برای او مهم پیروزی است.

و چون Mahomes اذعان بر کسانی که دو نقطه آن را به ستاد فرصتی برای بازگرداندن جونز حق رای دادن-برچسب pass, متهور بود که خیلی خسته از رفتن هیچ جا قرارداد مذاکرات که او را تهدید به نشستن این فصل است. که همه تغییر او می گوید: زمانی که Mahomes' پرسود اما تیم دوستانه فرمت کردم انجام می شود.

"زمانی که پت معامله رو انجام پت پیامک من و گفت:" بیایید این چیزی که انجام می شود — من سمت چپ برخی از روی میز بیایید این چیزی که انجام می شود' " جونز به خبرنگاران گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی در روز دوشنبه. "و این زمانی است که من تا به حال امنیتی که من و اشراف بودند رفتن به محل کار چیزی."

زمانی که جونز گفت که شما می توانید عملا احساس عوامل سراسر لیگ بحال خود برگشتن.

برخی از سمت چپ در جدول ؟ چی ؟ ؟ ؟ چرا ؟ ؟ ؟

پاسخ ساده است: چون Mahomes واقعا در مورد مراقبت از خود فوتبال میراث. او می خواهد برای رفتن به یک زمان بزرگ درست مثل تام بردی یا جو مونتانا و شاید حتی به عنوان بزرگترین.

و درست مثل بردی که قطعا "در سمت چپ مقداری پول روی میز" در طول کار خود را در انگلستان جدید Mahomes اولویت بندی که بیش سرما پول نقد.

مطمئن Mahomes پرداخت شدن یک تن اما به عنوان بزرگترین دارایی در فوتبال حرفه ای او می تواند تحت فشار قرار دادند آن را به محدود کردن مطلق. او انجام داده است که مذاکرات — که نگه داشته بودند بسیار آرام — ممکن است بدست ستیز. شاید احساسات سخت شروع به توسعه. و توسط فرمانده و حتی بیشتر از آن می شده اند و حتی سخت تر برای اشراف به قرار دادن یک تیم در اطراف او مانند یکی که فقط موفق به کسب یک سوپر باول.

در عین حال که یک no-go برای Mahomes که شرط بندی است که او همه چیز را در جای خود به اجرا در حلقه های متعدد. سالن از شهرت مربی ؟ بررسی کنید. به خوبی اجرا سازمان ؟ بررسی کنید. کلاه انعطاف پذیری در آینده به انجام این کار? شما شرط می بندم. بردی و میهن پرستان تا به حال بسیاری از چیزهایی که رفتن برای آنها و در حالی که بردی است که در حال حاضر یک دزد دریایی خلیج تمپا او برنده شش حلقه در انگلستان برای اولین بار.

Mahomes نیست فقط یکی deeming قربانی ارزش آن به تعقیب چند عنوان یا. در طول یک مصاحبه رادیویی بعد از ظهر دوشنبه در KCSP 610 Sports Radio جونز گفت که او قصد دارد در برنده شدن "پنج به علاوه حلقه" در کانزاس سیتی.

آن را جسورانه اعتقاد به این نوع بهتر است شما را اگر شما یک بازیکن در یک بسیار خشونت آمیز بازی که انتخاب را کمتر پس از نه واقعا هل دادن پاکت در مذاکرات است.

"برای من آن را درک است که من و پت را" جونز گفت که در زمان مقابله با صفر امضای پول جایزه را به ماندن با ستاد. "ما می خواهیم به ایجاد یک سلسله در کانزاس سیتی. ما هم باید همان هدف ایجاد یک سلسله و ایجاد چیزی خاص است.

"در کانزاس سیتی, بازی برای مربی [Andy] رید و همه از استعداد است که ما همه ما باید همان طرز فکر. ما می خواهیم به نگه داشتن این تیم تا هر آنچه که ما باید انجام دهید تا مطمئن شوید که ما با هم ماندن پس ما باید گرد هم آمده و انجام آن است."

و بله, سازمان های دیگر سعی خواهد کرد برای متقاعد کردن بازیکنان خود را به انجام همان. اما بسیاری از کسانی که درخواست خواهد شد در تمسخر چون بازیکنان NFL تقریبا همیشه می خواهم به انجام آنچه آنها می توانند برای بیشتر پول آنها می تواند در مشاغل است که نمی بسیار طولانی گذشته. استثنا آمده با همیشه برنده سازمان — که وجود دارد مانند پنج — و حتی پس از آن, این بیماری در من واقعی است مردمی. شما حتی می توانید استدلال می کنند که پس از 20 سال در انگلستان و حتی آن را به میهن پرستان این offseason زمانی که بردی احساس مجبور به ترک محل او احساس بیشتر مورد نظر است. و بله احتمالش هست که روزی آن را خراب کردن هر چه سلسله سران در حال تلاش برای ساخت.

در ضمن به عنوان پرستان نشان داد می توان آن را staved برای سال ها و حتی دهه ها ارائه شده یک تیم از نادرترین ترکیبات — یک فداکارانه نسل کارفرمایی زوج با یک خوبی اجرا سازمان و یک سالن از شهرت مربی.

بدون این چیزها شانس رفتن به این بز به طور قابل توجهی کاهش دهد. و بدون فرصتی برای انجام این کار — به پایین به عنوان legend of legends — اکثر بازیکنان NFL نمی خواهد به دنبال انجام مدیریت هر نعمت به خصوص در زمان COVID مهم نیست که چقدر تیم سعی کنید به استناد "جامد" Mahomes و بردی ممکن است انجام داده اند و تیم خود را در خود راسخ دارم پیگیری تمام وقت وضعیت افسانه.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب