تعقیب الیوت لرزش طرفداران با همه ستاره مسابقه برنده شدن در بریستول

تعقیب الیوت قادر به پرش بر Brad Keselowski در فینال راه اندازی مجدد و به راحتی ماند جلوتر از Kyle Busch بیش نه

توسط PATRIS-MUSIC در 26 تیر 1399

تعقیب الیوت قادر به پرش بر Brad Keselowski در فینال راه اندازی مجدد و به راحتی ماند جلوتر از Kyle Busch بیش نهایی 11 دور به پیروزی چهارشنبه شب نسکار همه ستاره مسابقه و ادعا کرد که 1 میلیون دلار برنده کیف پول.

"من می توانم آن را باور نمی کند. چه شب بهتر به طرفداران بازگشت از امشب - خانواده بسیار جذاب هستند" الیوت گفت. "وجود دارد هیچ چیز مانند بریستول. وجود دارد هیچ چیز مانند چراغ در اینجا. وجود دارد هیچ چیز مانند مسابقه اینجا. من هرگز برنده در اینجا – آنچه که یک مسابقه به آن را انجام دهد.

"فقط واقعا افتخار تیم ما امشب و بازگشت. ما تا به حال واقعا دشوار از چند هفته و فقط احساس می کردم که ما تا به حال نوع بدست کردن پایگاه و من احساس مثل من در تلاش بود. فقط سعی به ضربه زدن به دکمه تنظیم مجدد در این هفته و آمد کردن و قرار دادن در یک عملکرد عالی – ماشین بزرگ. فقط می توانم با تشکر از همه همکاران ما به اندازه کافی هر کسی که باعث این اتفاق می افتد. تمام کسانی که شماره 9 کلاه و تی شرت در غرفه – دوست دارم به آن را ببینید."

مورد قابل توجه جمعیت برای اولین بار پس از نسکار از سر مسابقه الیوت گفت: "هیچ احساس آن را دوست دارم. وجود دارد هیچ چیز مانند آن – این برای خود صحبت می کند. و من می خواهم گفت, بریستول برقی فضایی است که بر خلاف هر گونه دیگر است که ما به. نمی تواند بیشتر هیجان زده.

"ما در حال رفتن به جشن می گیرند این برای مطمئن. و ما را که میلیون دلار به گرجستان, چرا نمی توانیم!"

الیوت در حال حاضر قفل شده است و در یک نقطه در این سال سری جام حذفی با پیروزی خود را در 500k نژاد در شارلوت در ممکن است اما تا به حال به پایان رسید 23rd یا بدتر در سه از پنج مسابقه است.

این مسابقه برای اولین بار پس از نسکار از سر رقابت پس از دو ماه وقفه برای COVID-19 pandemic به ویژگی های تعداد قابل توجهی از طرفداران در حضور.

تنسی مقامات مجاز تا 30000 علاقه مندان به حضور در این رویداد و مقامات محلی برآورد جمعیت بیش از 22,000 -- بیشتر برای حضور در یک رویداد ورزشی در ایالات متحده از این بیماری همه گیر آغاز شد.

و توسط و بزرگ آنها بسیار خوشحال بودند با این نتیجه و با یک فن است و حتی بالا رفتن از catchfence قبل از حذف شدن توسط امنیت.

Busch به پایان رسید تا دوم 0.418 ثانیه پشت الیوت. کوین Hoffman بود سوم Keselowski چهارم بود و دنی Hamlin گرد کردن به بالا پنج.

پس از استراحت بین مراحل 3 و 4 بیشتر منجر دامان اتومبیل های باقی مانده در این مسیر اما چند انتخاب به گودال برای لاستیک جدید با Hoffman اول خاموش جاده گودال.

در راه اندازی مجدد برای نهایی 15-داش دامان این همه ستاره عنوان الیوت رهبری راه به دنبال Keselowski Hamlin, رایان Blaney و اریک جونز.

در دامان 129 140 Kyle Busch مجهز به دوم و تنظیم مناظر خود را در الیوت برای منجر شود.

با پنج دور مانده در بخش نهایی الیوت نگهداری مداوم استفاده بیش Kyle Busch به عنوان Keselowski زد سوم.

مرحله 3

الیوت همچنان قدرت خود را در مسابقه به راحتی از برگزاری Blaney به ادعای مرحله 3 win.

Keselowski شد, سوم, Kyle Busch چهارم و Hoffman گرد کردن به بالا پنج.

پس از استراحت بین مراحل 2 و 3 سرب-زانوی ماشین تمام گودال به جز Blaney که باقی مانده در مسیر و به ارث برده شود.

در راه اندازی مجدد در دامان 91, Blaney به دنبال داشت الیوت Keselowski و مت DiBenedetto.

در دامان 94, Keselowski, Hoffman و الیوت رفت و سه-گسترده مبارزه برای مقام دوم اجازه داده است که Blaney, در, مسن, لاستیک به درایو را به یک بزرگ منجر شود.

با 25 دور باقی مانده در مرحله Blaney نگهداری کوچک سرب بیش از Keselowski در حالی که الیوت به حل و فصل سوم.

در دامان 104, Elliott نقل مکان کرد و به دوم و در دامان 110 الیوت گذشت Blaney خاموش و روشن کردن 2 برای بازپس گیری منجر شود.

با 10 دور در مرحله الیوت باز کرد تا تقریبا 1 ثانیه سرب بیش از Blaney به عنوان Keselowski باقی مانده در سوم و Kyle Busch چهارم.

مرحله 2

پس از گرفتن سرب در یک راه اندازی مجدد الیوت به راحتی ادعا کرد که مرحله 2 پیروزی بیش از Hoffman, پاکسازی او 1.7 ثانیه در پایان برسد.

Blaney بود سوم Keselowski چهارم و الکس بومن گرد کردن به بالا پنج.

پس از استراحت بین مرحله 1 و 2 سرب-زانوی ماشین گودال با Hoffman اول خاموش جاده گودال. در راه اندازی مجدد در دامان 56, Hoffman به دنبال داشت Blaney جوی afton wagner و الیوت.

جونز مجبور به راه اندازی مجدد از عقب در این زمینه برای داشتن یک عضو خدمه در طول این دیوار بیش از حد به زودی خود را در طول توقف گودال.

Ryan Newman غرق در frontstretch در دامان 57 را به احتیاط ، مسابقه بازگشت و به رنگ سبز در دامان 62 با Hoffman هنوز در صدر است.

مدت کوتاهی پس از راه اندازی مجدد الیوت طراحی شده در اطراف Hoffman و به سرب برای اولین بار در مسابقه.

با 10 دور باقی مانده در مرحله دوم الیوت نگهداری کوچک اما مداوم سرب بیش از Hoffman با Blaney در سوم و بومن در چهارم.

مرحله 1

Blaney به راحتی برگزار کردن همکار فورد راننده Hoffman به پیروزی در اولین مرحله از این همه ستاره مسابقه.

الیوت بود سوم بومن چهارم و جونز گرد کردن به بالا پنج.

با مارتین Truex جونیور در حال حرکت به عقب در آغاز بومن برداشت اولیه منجر شود تنها به دیدن Blaney کار و راه خود را در اطراف و به نقطه بالا در دامان 3.

روی نوت 8, Kurt Busch چرخید به نوبه خود 2 پس از تماس از Keselowski را از اول احتیاط. Blaney باقی مانده در این منجر شود که در این مسابقه بازگشت و به رنگ سبز در دامان 15.

با 30 دور باقی مانده در مرحله اول Blaney نگهداری کوچک اما مداوم سرب بیش از Hoffman با بومن در حال اجرا در سوم.

در دامان 38, Elliott اطراف کردم بومن به بیش مقام سوم.

با 10 دور به رفتن Blaney نفع رشد کرده بود تقریبا به یک دوم بیش از Hoffman با الیوت بسته شدن سریع از سوم.

Truex مجبور شد برای شروع از عقب در این زمینه پس از شماره 19 تویوتا دو بار شکست خورده قبل از مسابقه بازرسی.

Aric Almirola ویلیام بایرون و DiBenedetto برنده سه مرحله نسکار باز برای انتقال به رویداد اصلی. Clint Bowyer موفق به کسب رای فن به کسب یک نقطه در این زمینه است.

دفعات بازدید:همچنین:

چهار رانندگان پیش از گیج کننده نسکار باز; والاس wreckstinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن