لغو شده: ده قطره بزرگ چکش در ورزش پاییز

بزرگ ده رئیس جمهور رای دادند در روز سه شنبه به لغو فصل فوتبال پاییز ، منابع به ورزش یاهو گفت. در فصل بهار، منا

توسط PATRIS-MUSIC در 21 مرداد 1399

بزرگ ده رئیس جمهور رای دادند در روز سه شنبه به لغو فصل فوتبال پاییز ، منابع به ورزش یاهو گفت. در فصل بهار، منابع آگاه گفتند که لیگ در فصل بهار تلاش خواهد کرد.

تصمیم ده بزرگ نشان می دهد یکی از مهم در چشم انداز فوتبال کالج، آن را به عنوان نشانه اولین کنفرانس بزرگ برای تصمیم به لغو فوتبال پاییز. ده بزرگ به کنفرانس MAC و Mountain West در لغو فصل فوتبال پاییز می پیوندد.

تصمیم ده بزرگ در حالی اتخاذ شد که رئیس جمهور Pac-12 در تماس بودند تا در مورد سرنوشت فصل خود را مورد بحث قرار گرفت. با ویروس مهار تعداد زیادی از Pac-12 مدارس توانایی برای تمرین، انتظار می رود که Pac-12 خواهد شد سرب ده بزرگ را دنبال کنید.

این همه چشم بر روی بزرگ 12، که یک تماس بعد از سه شنبه. سوال در اطراف فوتبال کالج خواهد بود اگر بزرگ 12 همتراز با ACC و SEC به تلاش برای بازی و یا به دنبال رهبری ده بزرگ.

ده بزرگ به این تصمیم دوشنبه شب اشاره کرد. در تماس با مربیان، مدیران لیگ برای اولین بار با مربیان درگیر در تنظیمات خود را از چگونه سقوط بدون فوتبال نگاه کنید.

تصمیم گیری پس از یک روز پر از پیام های مخلوط و عدم اطمینان، به عنوان مربیان به طور عمومی خرچنگ به بازی فصل این پاییز است. جیم هارباوگ و اسکات فراست نبراسکا ی میشیگان هر دو در مورد تمایل به بازی در پاییز به طور عمومی صحبت می کنند. آن افکار توسط روز رایان ایالت اوهایو و پن استيت جيمز فرانکلين پژواک پيدا کرد. هر دو فراست و روز ذکر شده به دنبال جایگزین های دیگر.

کوین وارن، کمیسر بزرگ ده در بیانیه ای که در روز سه شنبه منتشر شد، گفت: «سلامت روانی و جسمی و رفاه دانشجویان- ورزشکاران ما در مرکز هر تصمیمی که ما در مورد توانایی پیش روی گرفته بودیم، قرار داشته است» در حاليکه زمان پيشرفت کرده و پس از ساعتها بحث و گفتگو با نيروي بزرگ ده ما براي بيماريهاي عفوني و کميته بزرگ ده ورزشي پزشکي، به وثيق شد که عدم اطمينان زيادي در مورد خطرات بالقوه پزشکي وجود دارد تا به دانشجويان و ورزشکاران ما اجازه دهد تا در پاييز سال آينده رقابت کنند.

تصمیم گیری برای بازی در فصل بهار به این معنی است که انتظار می رود بسیاری از بازیکنان برتر لیگ به پیش نویس NFL نقص. در حال حاضر، راشد بايتمن، پوردو، رونديل مور و ميکا پارسونز پن استيت از فصل خارج شده اند تا آماده ي تهيه پيش نويس شوند. تیم های مانند ایالت اوهایو، میشیگان و پن استیتی که چشم اندازهای متعدد یرای آن ها را در نظر می گیریم، برای آنچه که می تواند به فهرست آنها اتفاق بیافتد، مسابقه می دهد.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب