Cam Newton یک کلمه پاسخ به جولیان ادلمن را Instagram پست جدید پرستان QB

مخفی نیوتن مورد نیاز فقط یک کلمه و یک شکلک برای نشان دادن قدردانی خود را برای میهن پرستان جدید انگلستان گیرنده

توسط PATRIS-MUSIC در 11 تیر 1399

مخفی نیوتن مورد نیاز فقط یک کلمه و یک شکلک برای نشان دادن قدردانی خود را برای میهن پرستان جدید انگلستان گیرنده گسترده جولیان ادلمن آخرین Instagram post.

Edelman ارسال شده در فتوشاپ عکس از او و کهنه کارفرمایی به Instagram روز سه شنبه با یک عنوان است که شامل هشتگ #LetsWork. نیوتن و میهن پرستان بنا به گزارش ها توافق کرده اند که برای یک قرارداد یک ساله به ارزش تا $7.5 میلیون.

مشاهده این پست در Instagram

📍•néwtôn, MASSACHUSÊTTS• 📍#LetsWork

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط جولیان ادلمن (@edelman11) در Jun 30, 2020 در 8:42am PDT

نیوتن در پاسخ به Edelman پست بعد در روز. آن را چک کنید در زیر -- به عنوان شما می توانید ببینید سابق پرستان کارفرمایی تام بردی نیز پاسخ داد.

Edelman هیجان بیش از نیوتن ورود به نظر می رسد به اشتراک گذاشته شده توسط هم تیمی های خود بیش از حد بسیاری از آنها واکنش نشان داد و در رسانه های اجتماعی یکشنبه شب زمانی که گزارش نیوتن عقد قرارداد منتشر شده است. و وجود دارد مقدار زیادی از دلایل آنها را هیجان زده است.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

نیوتن سابق MVP لیگ و رهبری Carolina Panthers به پلی آف چهار بار در نه فصل از جمله سوپر باول 50 ، او یکی از بالا 15 quarterbacks در لیگ برای بسیاری از تصدی خود در کارولینای و شما می توانید شرط می بندم او خواهید بود بسیار با انگیزه برای اثبات شک اشتباه پس از چند تیم بنا به گزارش ها حاکی از علاقه او در طول آژانس رایگان.

اگر نیوتن می تواند سالم بماند و برنده کارفرمایی شروع کار پرستان باید قادر به خود را گسترش حذفی ظاهر خط به 12 فصل است. Oddsmakers در حال حاضر بهبود یافته پرستان' شانس برای برنده شدن در شرق آسیا (انگلستان جدید جایگزین لوایح بوفالو به عنوان مورد علاقه) در مسابقات قهرمانی آسیا و سوپر باول پس از نیوتن اخبار شکست یکشنبه شب.

  • پری: سالم نیوتن را باید Pats شرق آسیا مورد علاقه

Cam Newton یک کلمه پاسخ به جولیان ادلمن را Instagram پست جدید پرستان QB در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن