کال Ripken جونیور در خود منعکس بازی متوالی خط 38-سال بعد

در این تاریخ در سال 1982 Baltimore Orioles' "مرد آهنین" کال Ripken جونیور خود را آغاز کرد متوالی-بازی خط به طو

توسط PATRIS-MUSIC در 11 خرداد 1399

در این تاریخ در سال 1982 Baltimore Orioles' "مرد آهنین" کال Ripken جونیور خود را آغاز کرد متوالی-بازی خط به طول انجامید که در 16 سال و 2,632 بازی.

آن را به طور گسترده ای در نظر گرفته ترین نشکن رکورد در لیگ اصلی بیس بال و در تمام رشته های ورزشی است.

"اسب آهن" (به شکل) لو گریگ قبلی بود متوالی-بازی رکورد در 2,130. نور کار برای Ripken.

"من مجموعه ای را برای شکستن این رکورد" Ripken جونیور گفت در توییتر بعد از ظهر شنبه. "من همیشه کسی که می خواستم به بیرون بروید و بازی در هر روز است."

Ripken جونیور در ادامه به گفتن یک داستان جذاب در مورد بازی یکی از خط که در برابر فیلادلفیا فیلیز -- یکی که درگیر 14-سال کهنه و در حال حاضر فیلیز اغل گاو یا حشم مربی جیم Gott.

"همانطور که معلوم است, آوریل 30th, 1982 بود جیم Gott اول لیگ برتر پیروزی" Ripken Jr توضیح داد. "او تن به تن واقعا به خوبی در برابر ما بود و همیشه سختی پارچ من شخصا. او اولین پیروزی خود را که سال به طوری که آنها ارائه او یک توپ از این بازی است."

"زمانی که من شکست رکورد او آمد و من ارائه داد که توپ" Ripken جونیور ادامه داد. "من فکر کردم آن را به بهترین حرکات است که او از من خواست که آن را به عنوان "اولین بازی از خط' توپ به عنوان مخالف اول لیگ برتر پیروز شود."

38 سال بعد Ripken باور نکردنی feat است و حتی بیشتر قابل توجه نسبت به زمانی که او برای اولین بار آن را به دست آورد.

اقامت متصل به پایتخت و جادوگران با MyTeams برنامه. برای دانلود اینجا کلیک کنید برای پوشش جامع از تیم خود را.

بیشتر ORIOLES NEWS:

کال Ripken جونیور در خود منعکس بازی متوالی خط 38-سال بعد در ابتدا در ظاهر NBC Sports واشنگتنtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن