Buccaneers پرده اولین عکس از راب Gronkowski در تیم جدید کشباف

The Buccaneers نازل شده در روز سه شنبه اولین عکس از تام بردی در این تیم لباس های جدید برای سال 2020 NFL فصل و

توسط PATRIS-MUSIC در 31 خرداد 1399

The Buccaneers نازل شده در روز سه شنبه اولین عکس از تام بردی در این تیم لباس های جدید برای سال 2020 NFL فصل و در روز پنج شنبه ما رو عکسهای راب Gronkowski در خلیج تمپا موضوعات.

آن را برای رفتن به یک کمی عجیب و غریب برای میهن پرستان جدید انگلستان طرفداران برای دیدن هر دو بردی و Gronkowski بازی برای تیم های مختلف پس از گذراندن نه سال به عنوان هم تیمی و برنده سه سوپر باول عناوین با هم در فاکسبرو. اگر این وضعیت هنوز هم به نظر نمی رسد واقعی به میهن پرستان طرفداران از دیدن این بازیکنان در Bucs کشباف قطعا تغییر است.

دانلود MyTeams برنامه برای آخرین پرستان, اخبار و تحلیل های

در اینجا نگاهی به Gronkowski جدید-نگاه Buccaneers لباس.

Gronkowski صرف یک سال در بازنشستگی قبل از معامله از میهن پرستان به Buccaneers در ماه آوریل است. او می پیوندد شلوغ تنگ پایان نمودار عمق در خلیج تمپا است که همچنین شامل جانباز کامرون Brate و 2017 در دور اول پیش نویس انتخاب O. J. Howard.

آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه به خوبی Gronkowski بازی خواهد کرد پس از یک سال به علاوه این واقعیت است که عملکرد خود را در حال حاضر رو به کاهش و در فصل آخر با Patriots در سال 2018 است. شاید او را وارد 2020 فصل شادابی و طراوت. پس از همه, او را برای رفتن به بازی در یک جرم کاملا لود شده با استعداد در فقط در مورد هر موقعیت و در کنار کارفرمایی او ساخته شده است یک سالن از شهرت حرفه ای با.

Buccaneers پرده اولین عکس از راب Gronkowski در تیم جدید کشباف در ابتدا در ظاهر NBC Sports بوستونtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن