Bryson DeChambeau مواجه فیلمبرداری به صورت بالقوه مخرب خود را با نام تجاری

دیترویت – Bryson DeChambeau هنوز هم یک شانس برای برنده شدن موشک وام مسکن کلاسیک, اما این پیشنهاد تقریبا رو از

توسط PATRIS-MUSIC در 15 تیر 1399

دیترویت – Bryson DeChambeau هنوز هم یک شانس برای برنده شدن موشک وام مسکن کلاسیک, اما این پیشنهاد تقریبا رو از خط خارج را در میانه دور سوم زمانی که تور را bulkiest ستاره رد و بدل کلمات با یک دوره فیلمبرداری.

DeChambeau شات 5-تحت 67 در دور سوم و در 16 زیر او گره خورده است برای مقام دوم سه عکس پشت متی ولف. اما او دور کردم به یک شروع کند و همه چیز را نمی, به خصوص پس از بهبود بدون زرق و برق شن و ماسه شات از یک greenside پناهگاه در شماره 7.

DeChambeau اخراج باشگاه خود را با عصبانیت به شن و ماسه در مدت کوتاهی پس از تاثیر و او در نهایت ساخته شده دیو. در حالی که او در توصیف واکنش خود را به ضرب گلوله به عنوان "گنگ" او گرفت و موضوع را با تصویربردار پس از آن پس او را از نزدیک به او نزدیک شد و رنگ سبز مشخص شده توپ خود را.

"او به معنای واقعی کلمه به تماشای من کل کل راه تا پس از خارج شدن از پناهگاه پیاده روی در کنار سبز. و من فقط مثل این بود, " آقا چه نیاز است به تماشای من که طولانی است؟" DeChambeau گفت. "منظورم این است که من درک می کنم آن را شغل خود را به ویدیو من اما در همان نقطه من فکر می کنم ما نیاز به شروع به حفاظت از بازیکنان ما در اینجا در مقایسه با نشان دادن آسیب پذیری های بالقوه و صدمه زدن به کسی تصویر. من فقط فکر نمی کنم که لزوما درست انجام دهد."

DeChambeau holed برای دیو و سپس ماندند سبز به صحبت با فیلمبرداری در ظهر قبل از اقدام به نزدیکی هشتم توپ را روی گوه. او در نهایت خود را دور رفتن با 374-حیاط بمب خاموش 13th سه راهی بازی نهایی خود را شش سوراخ در 4 زیر به حرکت در فاصله قابل توجه از ولف.

موشک وام مسکن کلاسیک: تمام زمینه نمرات | پوشش کامل

اما چند ساعت بعد او هنوز هم تا به حال موضوع را با حادثه هفتم سبز که او به عنوان تلاش برای نشان دادن او را در یک نور ضعیف پس از یک قهر در دوره فوران است که او معتقد است نمایش شور و شوق خود را برای بازی.

"تا آنجا که ما در اینجا انجام, من فکر می کنم لازم است که ما بار از حریم خصوصی و همچنین زمانی که همه چیز در حال رفتن راه ما. منظورم این است که ما در کانون توجه اما اگر کسی دیگری است که در کانون توجه آنها نمی خواهند که یا" DeChambeau گفت. "من احساس می کنم زمانی که شما در حال بادوست شوهرم کسی و شما بگیر ببر (جنگل) در یک زمان بد شما او را نشان می دهد به طور تصادفی انجام چیزی یا کسی دیگر آنها فقط نا امید چون آنها واقعا در مورد مراقبت از بازی. آن را واقعا می تواند صدمه دیده است آنها را اگر آنها به شما گرفتن در یک برنامه به طور بالقوه آسیب پذیر زمان.

"ما به این معنی نیست که هر چیزی را با آن ما فقط مراقبت زیادی در مورد این بازی. که به ما آسیب تجاری مانند آن است که سرد نیست در این راه عمل کنیم چرا که اگر شما در واقع من ملاقات در فرد من نیستم حیف از یک شخص فکر نمی کنم."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن