Bryson DeChambeau شکست ShotLink در طول موشک وام مسکن کلاسیک برنده

دیترویت وجود دارد مقدار زیادی از چشم ظاهر آمار از Bryson DeChambeau سه شات پیروزی در موشک وام مسکن کلاسیک اما

توسط PATRIS-MUSIC در 16 تیر 1399

دیترویت وجود دارد مقدار زیادی از چشم ظاهر آمار از Bryson DeChambeau سه شات پیروزی در موشک وام مسکن کلاسیک اما یکی به طور خاص به نظر می رسید به خصوص چپ چپ. در حالی که پیشرو در این زمینه در فاصله رانندگی و چندین سکته مغزی-دسته بندی به دست آورد او در رتبه 70هفتم از 70 بازیکنان که ساخته شده از برش در نزدیکی به سوراخ.

به عنوان آن معلوم شد که در بخشی به دلیل DeChambeau اساسا شکست PGA Tour ShotLink اندازه گیری با طول خود توپ را روی گوه.

DeChambeau به طور متوسط 329.8 متری در توپ را روی گوه شات این هفته در دیترویت باشگاه گلف و او به 350.6 میانگین در دو سوراخ تور استفاده می شود به طور رسمی اندازه گیری فاصله رانندگی. دومی مجموع طولانی ترین زمانی توسط یک برنده مسابقات پس از ShotLink شروع ردیابی در سال 2003 بیش از تایگر وودز' علامت 341.5 متری در 2005 باز در سنت اندروز. در موارد متعدد او اقدام به رانندگی سبز در یک par-4 از جمله پنج شنبه زمانی که او تصمیم به اجازه بازی شریک Troy مریت ضربه برای اولین بار در 399-حیاط 13th سوراخ به عنوان او منتظر سبز روشن.

"من نمی توانستم باور من تا به حال به انجام است که امروز در 13. من واقعا می تواند بدست وجود دارد, من فقط آن را کشیده و متاسفانه" DeChambeau گفت. "من که نمی اغلب. امیدوارم که من می تواند داشته باشد که رفتن خیلی بیشتر پایین جاده. که می تواند بسیاری از سرگرم کننده است."

DeChambeau: هیجان انگیز را به نفع خود با 'کاملا متفاوت بدن'

موشک وام مسکن کلاسیک: تمام زمینه نمرات | پوشش کامل

اما این سفر تایید کرد که ShotLink داده ها در نظر هر شات در عرض 30 متری سبز به عنوان یک رویکرد شات معنی که چند تا از DeChambeau را به درایو این هفته که کردم در عرض چند باشگاه طول سبز در واقع شمارش آماری به عنوان یک رویکرد – نتیجه حملات خود را در نزدیکی آمار.

اما آمار فروع نبود بالای ذهن DeChambeau به عنوان او برگزار شد جایزه پس از اولین پیروزی خود را پس از سال 2018 است. رو به با یک نیزه که رهبری در این زمینه و تکمیل خود فاصله نفع او به پایان رسید هفته خود را به عنوان او شروع به آن: با عذرخواهی به اشاره کرد البته معمار دونالد راس خود را برای تهاجمی (و موفق) رویکرد است.

"من متاسفم آقای راس. من معنی نیست که به آن ضربه بیش از کسانی که پناهگاه تمام وقت" DeChambeau گفت. "اما آن را فقط اتفاق افتاده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن