بروکس Koepka برجسته روز کاری خیریه زمینه باز; تایگر وودز نشسته دوباره

هفت نفر از 15 بازیکن در جهان هستند مجموعه ای برای شروع آن تا هفته آینده در روز کاری خیریه باز کردن back-to-bac

توسط PATRIS-MUSIC در 23 تیر 1399

هفت نفر از 15 بازیکن در جهان هستند مجموعه ای برای شروع آن تا هفته آینده در روز کاری خیریه باز کردن back-to-back PGA Tour حوادث در Muirfield روستا در دوبلین, Ohio.

تایگر وودز است که در میان آنها نیست.

جنگل در حال حاضر 14th رسمی گلف جهان رتبه بندی نشده شروع ساخته شده در تور پس از پیدایش دعوتی در اواسط ماه فوریه اما او شرکت در مسابقه: لیگ قهرمانان برای امور خیریه در ماه مه و به تازگی نشان داده شد striping عکس در یک GolfTV اجتماعی ارسال.

هر چند جنگل هنوز به طور رسمی اعلام برنامه های آینده بسیاری از انتظار او برای بازگشت به رقابت در یادبود مسابقات یک رویداد است که جنگل موفق به کسب پنج بار. یادبود میله میله برای هفته بعد از روز کاری رویداد که به جای لغو جان دیر کلاسیک در برنامه.

حتی بدون جنگل مقدار زیادی از دیگر نام های بزرگ که توسط 5 p. m. ET مهلت جمعه از جمله جهان شماره 2 Jon رحم, No. 4 جاستین توماس و شماره 5 بروکس Koepka که انصراف از هفته گذشته قهرمانی مسافران پس از caddie, ریکی الیوت تشخیص داده شد با COVID-19.

"من آزمایش مثبت برای COVID-19 اما همانطور که گفتم همه همراه من در نظر گرفتن این بسیار جدی" Koepka گفت: در هفته گذشته در بیانیه ای. "من نمی خواهم به انجام هر کاری که ممکن است به خطر اندازد سلامت هر بازیکن در این زمینه و یا توانایی های خود را به رقابت بپردازند. درست انجام دهید در حال حاضر به خانه پشتیبانی ریکی و احساس اعتماد به نفس است که من انجام آنچه من می توانم حفاظت از همکار من تور, اعضای, من PGA Tour دوستان و هر کس در ارتباط با مسافران قهرمانی این هفته است."

همچنین در این روز کاری زمینه Xander Schauffele پاتریک Cantlay پاتریک رید, جاستین رز فیل مایکلسون, Jordan Spieth و ریکی Fowler.

تعقیب Koepka بروکس' برادر کوچکتر خواهد شد بازی در یک حامی دعوت پس از دوشنبه مقدماتی برای مسافران اما پس از انتخاب به عقب نشینی به دلیل coronavirus نگرانی های پس از الیوت تست مثبت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن