بریستول 101: تلویزیون بار, کلید آمار تجدید نظر در روش ها و بیشتر

این جام نسکار سری سر به تنسی تپه برای اولین بار کوتاه-مسیر مسابقه از COVID-19 shutdown. Bristol Motor Speedway

توسط PATRIS-MUSIC در 10 خرداد 1399

این جام نسکار سری سر به تنسی تپه برای اولین بار کوتاه-مسیر مسابقه از COVID-19 shutdown. Bristol Motor Speedway بازی میزبان را به روز یکشنبه مواد غذایی شهرستان ارائه سوپر مارکت قهرمانان 500 (3:30 p. m. ET FS1, PRN, SiriusXM) یک رویداد در اصل برنامه ریزی شده در مارس 5 قبل از آن به تعویق افتادن.

به عنوان با دیگر رویدادهای برگزار شد پس از نسکار به عمل بازگشت پس از شیوع کروناویروس 500 دامان مسابقه برگزار خواهد شد و بدون طرفداران در حضور و غیاب و تنها یک مقدار محدود از ضروری پرسنل مجاز خواهد بود در مسیر این زمینه. آن را علامت گذاری به عنوان پنجم جام سری مسابقه در نسکار بازگشت و نهم مسابقه به طور کلی در این فصل است.

با مقدار زیادی برای مرتب کردن جلوتر از نسکار سفر برای اولین بار از سال به "آخرین کولوسئوم" در اینجا یک پرایمر با اطلاعات مفید برای جمعه مرحله نهایی مسابقات در آخرین روز ممکن است.

مرتبط: چگونه به دنبال رقابت | برنامه برای بریستول

جزئیات آهنگ

RacingOne
RacingOne

Bristol Motor Speedway است .533-بیضی مایل است که خود را برگزار کرد اولین سری جام رویداد در تاریخ 30 ژوئیه 1961. جک اسمیت اعتبار شد به عنوان برنده آن روز داوطلب 500 اما جانی آلن در زمان پرچم شطرنجی به عنوان یک کمک راننده پس از اسمیت خارج شد او شماره 46 پونتیاک با خستگی گرما و سوختگی روی پای خود را. هر دو راننده در جشن پیروزی Lane اما اسمیت نام چوب در کتاب رکورد. آلن راند نهایی 209 دور.

شماره سطح بتن اقدامات 650 فوت در straightaways و متغیر بانکی در نوبت محدوده 24 تا 28 درجه است. این frontstretch است banked از 5 تا 9 درجه و backstraight است زاویه در یک 4 - تا 8-درجه شیب.

روز یکشنبه 500-lapper خواهد بود 119 مسابقه نسکار بخش بالا در تنسی آهنگ.

مرتبط: لحظات به یاد ماندنی در بریستول

مرحله طول

مرحله 1 تنظیم شده است برای پایان دادن به در دامان 125 مرحله 2 در دامان 250 و مرحله نهایی است که میله میله به نتیجه گیری در دامان 500.

شروع صف

روز یکشنبه سوپرمارکت قهرمانان 500 برگزار خواهد شد و بدون تمرین و واجد شرایط به عنوان NASCAR تلاش برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض برای سایت پرسنل برای کنترل گسترش coronavirus. شنبه صف مشخص شد یک قرعه کشی تصادفی در میان گروه مالک تیم جدول رده بندی:

  • موقعیت 1-12: قرعه کشی تصادفی از منشور تیم در آن موقعیت صاحب امتیاز

  • موقعیت 13-24: قرعه کشی تصادفی از منشور تیم در آن موقعیت صاحب امتیاز

  • موقعیت 25-36: قرعه کشی تصادفی از منشور تیم در آن موقعیت صاحب امتیاز

  • موقعیت 37-40: باز تیم در منظور از صاحبان امتیاز

بیشتر: شروع صف

گودال-غرفه انتخاب نژاد روز یکشنبه خواهد بود بر اساس اتمام سفارش از شنبه جام سری رویداد در شارلوت موتور جاده سریع السیر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شروع-ترکیب روش برای ملی-سری مسابقات برنامه ریزی شده و بدون مقدماتی اینجا را کلیک کنید.

قوانین بسته

2020 نسکار قوانین بسته برای آهنگ های کوتاه را در اثر با یک مخروطی spacer استفاده می شود برای تنظیم یک هدف از 750 اسب بخار. اتومبیل را با استفاده از کاهش downforce بسته کوتاه مدت با اسپویلر کوتاه شکاف برآمدگی و دیگر تغییرات آیرودینامیکی.

گودیر لاستیک

بریستول به طور متوسط شما نیست مسیر کوتاه: وجود سه عامل است که ایستادگی کردن وقتی که می آید به مسابقه در Bristol Motor Speedway. اولین بانکی ایجاد سرعت بیشتر و بار از "تملق" Martinsville Speedway یا ریچموند Raceway. این باعث می شود بریستول مسابقه بیشتر شبیه یک جاده سریع السیر از یک مسیر کوتاه در برخی از راه. دوم بریستول کامل سطح بتن که می پوشد لاستیک نسبتا به شدت زمانی که آهنگ "سبز" با لاستیک ساخته شده است تا در آن است. گودیر طرح آن آج ترکیبات بریستول را به مقدار مناسب از لاستیک و نه "کیک" در سطح خروج خودروهای با سطح خوبی از ادراک است. سوم این واقعیت است که گودیر نسکار و پیگیری عملیات کارکنان با هم کار خواهد کرد برای اعمال PJ1 گرفتن ترکیب به کاهش چهار پا از هر دو مجموعه از گوشه و کنار برای آخر این هفته مسابقات. در حالی که این اتفاق تاثیر سایش تایر آن هدف اصلی این است که به رانندگان رقابتی جایگزین خط در اواخر مسابقه پس از بسیاری از اتومبیل کار و راه خود را تا آهنگ و بالای خط سریع ترین راه را در اطراف.

"بریستول فراهم می کند چندین چالش های منحصر به فرد برای هر دو گودیر و مسابقه تیم گفت:" گرگ Stucker گودیر مدیر مسابقه است. "ما سخت کار کرده اند در سال های اخیر به اصلاح آج ترکیبات است که ما وجود دارد به عنوان به خوبی به عنوان دیگر بتن آهنگ در مدار است. کلید با بتن است که برای دریافت آن به لاستیک اما تنها مقدار مناسبی از لاستیک. از آن آسان است برای دیدن که روند پس از مسابقه شروع می شود به عنوان آهنگ از سفید به سیاه و سفید و روشن کردن دوباره به عنوان ماشین انتخاب کنید تا برخی از لاستیکی که زمانی که آنها نه در سرعت تحت اخطار می دهد. همچنین تایر ساخت و ساز ما را به اهمیت بیشتر شبیه به چیزی است که اجرا در speedways به دلیل سرعت بالا-banked گوشه و سطح بار قرار داده شده بر روی لاستیک. شما همچنین باید در نظر بگیرید که PJ1 به بازی می آید در بریستول. در حالی که آهنگ پیشرو بانکی اضافه گرفتن ترکیب به پایین خط در گوشه و کنار به رانندگان قابل دوام دوم شیار. تیم احتمال ماندن پایین پایین در اوایل مسابقه اما به عنوان اتومبیل های بیشتر حرکت بالا و کار است که سوم شیار به سریعترین خط پایین باقی خواهد ماند و قابل مقایسه می شود و یک محل که در آن رانندگان می تواند به عبور می کند."

جدید سمت راست تایر برای جام, Xfinity در بریستول: تیم در هر دو جام نسکار و Xfinity سری اجرا خواهد شد همان تایر تنظیم در بریستول این هفته است . . . این تیم زد این همان سمت چپ تایر کد در هر دو مسابقه در بریستول در سال گذشته اما این یک نام تجاری جدید سمت راست تایر کد . . . نسبت به آنچه در جام حذفی و Xfinity تیم زد در بریستول در سال 2019 این سمت راست ویژگی های ساخت و ساز به روز رسانی است که گودیر شده است نورد به اکثر speedways . . . این تنها مسیر که در آن این تیم بعد از اجرای هر کدام از این دو تایر کدهای در سال 2020 است . . . بر خلاف اکثر نسکار بیضی 1 مایل یا کمتر در طول که در آن تیم به طور کلی اجرا نمی آستر درونی در خود لاستیک تیم ملزم به اجرای آستر در سمت راست لاستیک تنها در بریستول . . . فشار هوا در آن درونی آستر باید 12-25 psi بیشتر از بیرونی تایر.

آمار بدانید

— برادران کایل و Kurt Busch گرفتن شرکت در بالا می رسد از Bristol Motor Speedway پیروزی لیست فعال در میان رانندگان است. برادر کوچکتر Kyle منجر راه با هشت بریستول برنده فقط جلوتر از کورت شش. مت Kenseth که به تازگی دوباره به جام سری کامل-زمان بعدی در لیست با چهار حرفه برنده در تنسی آهنگ. دارل Waltrip 12 بریستول برنده سر رکورد کلی کتاب است.

— Bristol Motor Speedway شناخته شده است به صورت کامل-تماس با مسابقه و مقدار احتیاط دوره به طور معمول در پشت آن مفهوم. آخرین 15 فنجان سری مسابقات هر حال حداقل هشت پرچم های زرد. بریستول نژادها آمار 20 هشدار در سه نوبت (1989, 1997, 2003). تنها یک بار در مسیر تاریخ است بریستول نژاد رفته سبز از سیم به سیم: "Chargin' " چارلی Glotzbach برنده بود که احتیاط-رویداد رایگان در جولای 1971 منجر 411 500 دور به بهترین runner-up Bobby, آلیسون سه دامان حاشیه پیروزی در این داوطلب 500.

— کوین Hoffman خود را نگه داشته گرفتن در جام سری نقاط منجر شود پس از 10-محل نتیجه پنج شنبه شب در شارلوت موتور جاده سریع السیر اما او نیز خود را نگه داشته خط از بالا به 10 پس از اتمام به شروع فصل دست نخورده است. استوارت-هاس مسابقه کهنه تنها راننده به ادعای 10s بالا در هر مسابقه در این سال خود را به طور کلی خط قدمت 2019 امتداد به 13 مستقیم 10s بالا. Hoffman نیز انباشته بیشترین امتیاز را از هر راننده در نسکار چهار مسابقه بازگشت از شیوع همه گیر. او همچنین led ترین دور (391) در این فصل است.

— مارتین Truex جونیور برنده سه جام سری چهار مسابقه در آهنگ های کوتاه از جمله یک فصل رفت و برگشت سال گذشته در ریچموند Raceway و postseason پیروزی در Martinsville Speedway. تنها شکست در آن کشش: 13th-محل نتیجه در بریستول شب مسابقه در ماه اوت گذشته زمانی که او بازمی گردد با یک تخت سمت راست-جلو تایر در مرحله نهایی است. به طور کلی Joe Gibbs Racing برنده جام سری " آخرین پنج کوتاه-پیگیری حوادث — سه برنده از Truex به علاوه هر یک از Kyle Busch و دنی Hamlin.

— Hendrick Motorsports' افزایش سرعت در این فصل تحت فشار قرار دادند تا این سازمان به بالای چندین آماری دسته بندی. Hendrick Motorsports منجر شده ترین دور از هر تیم در این فصل قدم زدن 692 دور در هشت مسابقه تا کنون. آن را قابل لبه بیش از تیم Penske (512) و استوارت-هاس مسابقه (478) در اوایل رفتن. Hendrick رانندگان نیز برنده هشت از 17 مرحله در سال 2020 است. HMS راننده الکس بومن آگهی های این مجموعه با چهار مرحله برنده داشتن انباشته سه نفر از کسانی که در دوران اخیر دو رویداد در شارلوت موتور جاده سریع السیر.

منبع: نسکار, آمار, مسابقه بینش

پوشش زنده

اتصال به تلویزیون پوشش از Bristol Motor Speedway در FS1 (پنج شنبه, 3:30 p. m. ET) و FOX Sports App. به صورت کامل تحت پوشش رادیو, گوش دادن به PRN و SiriusXM نسکار رادیویی در هوا.

مرتبط: راه های به دنبال رقابت

برای یک تجربه تعاملی به NASCAR.com یا نسکار برنامه به اتمام پیشرفته نژاد, مرکز زنده دامان توسط دامان پوشش قابل تنظیم زندگی رهبران با اسکنر (که رایگان است برای هر دو مسابقه) و بازگشت از درایو (ویژگی در دوربین های اتومبیل).

مطمئن باشید که به مجموعه خود را در صف فانتزی زندگی می کنند و خود را بر میدارد در نسکار خط پایان برنامه!

مرتبط: فانتزی مشاوره

2019 مسابقه برنده

Kyle Busch سوار به دور از یک تصادف ماشین در دامان 2 گرفتن dinged شماره 18 تویوتا به پیروزی در مواد غذایی شهرستان 500. او خود را برادر کورت به ثبت نام خود هشتم Bristol Motor Speedway پیروزی و 54 خود را در جام سری.

مرتبط با: 2019 غذایی شهرستان 500 روکش

فعال بریستول برندگان

Kyle Busch (هشت); Kurt Busch (شش); مت Kenseth (چهار); دنی Hamlin, Kevin Hoffman, Jimmie Johnson, Brad Keselowski جوی afton wagner (هر دو).tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن