براندن فضل مجبور به عقب نشینی از PGA Tour رویداد با توجه به مثبت coronavirus آزمون در حالی که در جایگاه دوم

براندن فضل نقش خود را به ضرب گلوله در طول دور اول از کوترماهیان قهرمانی مسابقات گلف در گرینوود. - ایالات متحده

توسط PATRIS-MUSIC در 12 مرداد 1399
Branden Grace plays his shot during the first round of the Barracuda Championship golf tournament at Old Greenwood. - USA TODAY Sports
براندن فضل نقش خود را به ضرب گلوله در طول دور اول از کوترماهیان قهرمانی مسابقات گلف در گرینوود. - ایالات متحده آمریکا امروز ورزشی

با اولین عمده از شروع فصل در پنج شنبه, نگرانی ناچار تشدید یکپارچگی رقابت پس از براندن فضل بود مجبور به عقب نشینی با مثبت coronavirus آزمون هنگام ایستادن در جایگاه دوم در PGA Tour رویداد.

وجود دارد آشکار امکان همان اتفاق می افتد در USPGA در سان فرانسیسکو در این هفته است که این بازی را بدترین ترس است.

فضل - که در Birkdale سه سال پیش اول شد و تا کنون تنها بازیکن در تاریخ به شلیک 62 در عمده - تشخیص داده شد قبل از او teed در دور سوم Baracuda قهرمانی در نوادا است. فضل حیرت زده شد.

"من احساس بزرگ تمام هفته اما شب گذشته من کمی خسته ام و فکر آن را تا به حال انجام با ارتفاع فضل گفت. "امروز صبح من اطلاع PGA Tour در مورد علائم قبل از رفتن به این دوره است.

"من می خواستم برای تست از احترام به همسالان من و همه درگیر با این مسابقات است. در حالی که این مایه تاسف است با توجه موقعیت من در رهبران مهم ترین چیز این است که سلامت ما است."

فضل ناچار مجبور شده اند از USPGA زمینه است. با توجه به یک تور بیانیه گریس caddie آزمایش منفی و کسانی که مشخص شد از طریق تماس با ردیابی نیز آمد تا منفی.

لطف سابق جهان 10 هیچ یک نام بزرگ در ورزش و عفونت باعث آشکار بیم و هراس در طول بازی. او هشتمین بازیکن در تور برای تست مثبت اما اول پس از گریسون موری دو هفته پیش و اعتماد به نفس بالا بوده.

Lee Westwood, Eddie Pepperell, Padraig هارینگتون و فرانچسکو Molinari همه خارج از هاردینگ پارک میدان به دلیل Covid-19 نگرانی در حالی که Merseyside پل Waring نیز کشیده به دلیل بد بازگشت.

در WGC-فدرال اکسپرس St Jude دعوتی, Brendon تاد شات 69 برای پیشبرد به 12-زیر و ادعا می کنند یک شات استفاده بیش از کره Byeong Hun-Yung که اخراج 66. ریکی فاولر است که یک شات بیشتر به عقب پس از 69 در حالی که دفاع از قهرمان بروکس Koepka است loomed ominously در تصویر در نه تحت نیت ارائه میدهد از 68.

مت Fitzpatrick بهترین قرار داده شده بریتن در TPC Southwind در ممفیس پس از 69 است و نه بدون شانس در یک کراوات برای ششم در هفت ، اما جهان بدون 2 Rory McIlroy را متوسط پچ همچنان ادامه دارد. در دو-بیش از, پس از 73, McIlroy است در یک کراوات برای 53. این تهدید به پنجمین رویداد بدون top 10 بدترین طلسم در سه سال است.

در تور LPGA این رویداد برای اولین بار در پنج ماه انگلستان Jodi Ewart Shadoff شات 72 به باقی می ماند در پنج زیر و هنوز هم در شکار برای رانندگی در مسابقات قهرمانی در تولیدو اوهایو.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن