سیاه ورزشکاران باید به دنبال رهبری از سال 1967 ستاره

پنجاه و سه سال پیش در این هفته یک گروه کوچک از برخی از برجسته ترین سیاه نر ورزشکاران در امریکا جمع آوری شده در

توسط PATRIS-MUSIC در 19 خرداد 1399

پنجاه و سه سال پیش در این هفته یک گروه کوچک از برخی از برجسته ترین سیاه نر ورزشکاران در امریکا جمع آوری شده در یک ساختمان اداری در کلیولند اوهایو یک رویداد در حال حاضر شناخته شده به عنوان کلیولند نشست.

به عنوان ما تا خوشبختانه وارد در یک لحظه زمانی که ورزشکاران به رسمیت شناخته اند قدرت صدای خود و نیروهای آنها را می توان به خوبی از آن زمان به گام بعدی و با پیوستن به یکدیگر برای یک قرن 21 نسخه از آن نشست.

موضوع متاسفانه نمی تواند خیلی متفاوت تر از آن بود که در 4 ژوئن سال 1967 — اساسا مبارزه برای برابری برای آمریکایی های سیاه و سفید.

اما اگر هر چیزی بیش از گذشته 12 روز و یا تا به من داده است امید است که این بار همه چیز ممکن است متفاوت باشد, که ما ممکن است واقعی و ملموس کار انجام شده به سرنگونی سازه های نژادپرستانه این کشور همچنان به تعادل بر آن است که دیدن مردان و زنان از بسیاری از ورزش صحبت کردن اقدام کردن و نشان دادن آنچه که برخی از ما برای سال شناخته شده: آنها بسیار بیشتر از آمار در یک صفحه وب و یا مدال در یک کتاب تاریخ.

The Cleveland Summit in 1967. Front row: Bill Russell, Muhammad Ali, Jim Brown and Kareem Abdul-Jabbar. Back row (left to right): Dem. Rep. Carl Stokes, Browns player Walter Beach, Redskins player Bobby Mitchell, Browns player Sid Williams, Cleveland Browns; Chiefs player Curtis McClinton, Packers player Willie Davis, and Browns players Jim Shorter and John Wooten. (Getty Archive)
کلیولند اجلاس در سال 1967. ردیف جلو: بیل راسل, محمد علی جیم براون و Kareem Abdul-Jabbar. ردیف عقب (چپ به راست): Dem. تشکر. کارل استوکس, Browns بازیکن والتر ساحل, Redskins بازیکن بابی Mitchell, Browns بازیکن Sid ویلیامز, Cleveland Browns; ستاد بازیکن Curtis McClinton هکرها بازیکن ویلی دیویس و Browns بازیکنان جیم کوتاه تر و جان Wooten. (گتی بایگانی)

حقیقت این است که کلیولند نشست اولیه هدف نیست به در حال حاضر یک جبهه متحد: در یک سال 2017, داستان توسط نویسنده جاناتان Eig ارسال شده به این شکست نخورده Eig می نویسد که مردان کردم و با هم تصمیم بگیرید که آیا یا نه برای حمایت از محمد علی و امتناع خود را به خدمت در جنگ ویتنام.

اما آن را به عنوان برش و خشک به عنوان برخی از جانبازان نظامی مخالفت با علی و دیگران به نفع موضع خود را. در آن زمان یک وکیل که کار با پروموتر بوکس باب Arum حال مذاکره یک معامله با دولت: اگر او سفر در کشور انجام نمایشگاه در پایگاه اتهام او که پیش نویس-طفره زن خواهد بود کاهش یافته است.

Arum نیز فرار یک شرکت به نام اصلی جلسه که کنترل تلویزیون مدار بسته حقوق به علی (ع) مبارزه می کند. سه نفر از Arum همکاران در سرمایه گذاری به تازگی بازنشسته Browns در حال اجرا بازگشت جیم براون و دو ملت از اسلام و رهبران. بنابراین کسانی که چهار مرد می خواستم ببینم علی را معامله زیرا این امر می تواند از لحاظ مالی سودآور برای آنها ارائه یک برش از پای به ورزشکاران که همچنین کمک به متقاعد کردن علی.

در این نشست علی در زمان همه شیوه ای از سوالات از معاصران خود, اما او هرگز منحرف و او را دولت رسیدگی کند. او تبعید از بوکس به مدت سه سال و یکی از مهمترین و ناسزا مردان در کشور است.

در پایان هر روز این همه حمایت از علی, چرا که او پس از شرکت در اعتقادات خود. به جای پول از تلویزیونی حملات برخی ممکن است پول از دست داده و یا طرفداران زیرا آنها به رسمیت شناخته شده است که دولت به احتمال زیاد singling کردن صریح سیاه برای موضع خود را در جنگ.

البته در حال حاضر وجود دارد هیچ تهدیدی از یک ستاره جوان ورزشکار بودن پیش نویس به مبارزه در یک جنگ راه علی بود اما مثبت است که از آن اجلاس — ایالات مقابل سیاه ورزشکاران صحبت کردن در حقوق مدنی — می توانید در ادامه با هل دادن انقلاب رو به جلو است.

حتی وجود دارد و زمینه مناسب برای آن: LeBron James " من قول می دهم در اکرون اوهایو مسلما بزرگترین ملموس یادآوری است که این ورزشکاران نیست فقط صحبت کردن.

James شده است با استفاده از صدای خود را بیشتر و بیشتر در سال های اخیر برای کسانی که مانند او آمده و از همان فقیر پس زمینه او می کند. این هفته پس از فاکس نیوز, میزبان, Laura Ingraham گفت: New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees "مجاز است به نظر او" تضاد کامل با یک زن و شوهر از سال پیش وقتی که او گفت که جیمز به "خفه شو و دریبل های" جیمز متعهد است که او "متوقف نخواهد شد تا زمانی که من دیدن تغییر دهید!!!" و در Instagram نوشت: "من بلندتر از همیشه" تحت تصویری.

جیمز بیش از اندازه کافی کش (شاهد پررنگ نام های که موافق به نظر می رسد خود را در "مغازه: بدون وقفه" نشان می دهد در HBO) برای دریافت هر گونه و همه شیوه ای از ورزشکاران به اکران.

تصویر آن: Kareem Abdul-Jabbar و بیل راسل بودند که در '67 اجلاس با آیکون های تامی اسمیت و دکتر جان کارلوس در کنار جیمز, سرنا ویلیامز, khezri, سیمون Biles, Stephen Curry, اریک رید, آلیسون فلیکس نوح Lyles ... لیست می توانید بر روی بروید.

همه آنها را به اشتراک گذاری تجارب خود را برجسته و بیش از بیش خود را چگونه ورزشی تعالی و در نتیجه سود مالی نیست و محافظت آنها از نژادپرستی حتی در درون خود, ورزش, آنچه را که آنها انجام داده ایم و آنچه باید در آینده اتفاق می افتد.

بازنشسته NBA قهرمان Stephen Jackson دوستان نزدیک با جورج فلوید, مینیاپولیس resident که مرگ مجموعه ای خاموش موج فعلی اقدام و بهتر از هر کسی می داند که خشونت پلیس پایان نیست با قربانی در زیر یک افسر زانو.

WNBA ستاره مایا مور گرفته است, زمان دور از بازی در اوج زندگی حرفه ای خود را در بخش های بزرگ به رهبری مبارزه برای عدالت برای Jonathan Irons, یک دوست خانوادگی که به نظر می رسد شده اند به ناحق زندانی برای چند دهه.

Kaepernick صلح آمیز زانو در پی را برای ریختن به نور در فراقانونی درست مثل فلوید اما NFL ساخته شده او را به یک منفور در سطح جهانی است و حاضر به استخدام او است.

میلواکی دیگران' استرلینگ قهوه ای, هوستون راکت' Thabo Sefolosha و سابق جهان بالا-10 بازیکن تنیس جیمز بلیک تمام شده است قربانیان از نیروی بیش از حد در دست افسران.

NFL دفاعی lineman براندون مبان گفت که او و دیگر هم تیمی های سیاه محروم بودند اجاره مسکن زمانی که شارژر از نقل مکان به لس آنجلس.

سرنا و خواهر ونوس ویلیامز را تحمل کرده اند نژادپرستی در تنیس در طول حرفه خود به خصوص سرنا.

از همه شیوه ای از ورزشی طیف زنان و مردان وجود دارد با داستان آنها چگونه بوده است جامعه کلیشه ای به حاشیه رانده شده یا بدتر.

به جای جدا Instagram پست ها و یا توییت تصور کنید اگر بسیاری از آمد و با هم در همبستگی به صحبت می کنند و حقایق را به عنوان سیاه و سفید آمریکایی است. به آموزش. برای اطلاع رسانی. به تقاضای تغییر ساختاری.

آنها قدرت و پلت فرم.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن