بیل Belichick امضای این پایان تنگ حرکت کلاسیک Belichick

در اقدامی که کاملاً اوج بیل بلیچیک است، مربی پایان دفاعی نیروی دریایی پل کوئسنبری را امضا کرد. شاید در یک پیچ

توسط PATRIS-MUSIC در 3 شهریور 1399

در اقدامی که کاملاً اوج بیل بلیچیک است، مربی پایان دفاعی نیروی دریایی پل کوئسنبری را امضا کرد. شاید در یک پیچ و تاب جالب، آنها برنامه ای برای نگه داشتن آنها را در موقعیت پایان تنگ نیست.

این نام از آرشیو می آید، به عنوان Quessenberry شده است خارج از NFL به مدت پنج سال پس از دنبال کردن یک حرفه ای به عنوان یک تفنگدار دریایی است. حالا، اون داره وارد ليگ ميشه و دنبال يه شوت ديگ ميگرده

بلیچیک روز دوشنبه در یک تماس کنفرانس ویدئویی به خبرنگاران گفت: «ما نگاهی به او می آوریم و فقط می بینیم که او در کجاست.» "او در حالی که فوتبال بازی نکرده است و او برخی از مهارت های است که ممکن است به بچه ها که شبیه به او که بازی کرده اند که موقعیت مناسب -- fullback / پایان تنگ ، تیم های ویژه ، بنابراین جلو -- چه آن را [جیمز] Develin و یا Jak [Jakob جانسون] و یا بازیکنان مانند آن. خواهیم دید که چگونه پیش می رود. باز هم نمی دانم، مدتی است. او حرفه کالج بسیار خوبی داشت و شما می توانستید برخی چیزها را از نظر فیزیکی از او ببینید، اما چگونه همه اینها با هم جمع می شوند."

او دو سال در نیروی دریایی بازی کرد و در دو فصل ۶۳ مبارزه و ۲٫۵ گونی ضبط کرد. حالا، اون سعي ميکنه از مبارزه جلوگيري کنه.

نیوانگلند می خواهد او را به پایان تنگاتنگ منتقل کند، در آنچه که قطعاً تضادی آشکار با موقعیت دیگرش است. نظریه ای وجود دارد که بازیکنان دفاعی مهارت های پاس نواز مشکوک دارند. ظاهرا ً کوئسنبری از هنجار مستثنی است.

اگرچه قرار نیست راب گرونکوفسکی بعدی باشد، اما می توانست به تیم میهن پرستان یک بازیکن تیم پیشآهنگی پیشنهاد دهد. با این که گفته می شود بیل بلیچیک راهی برای به حداکثر رساندن تولید بازیکنانش دارد. این به همین دلیل است که من تعجب نمی شود اگر مربی تبدیل Quessenberry به پنج بار طرفدار بولیر زمانی که همه گفته می شود و انجام می شود.

مربوط

N'Keal هری در میان 4 میهن پرستان برای بازگشت به تمرین اردوگاه آموزشtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن