لایحه Belichick میاد جارت Stidham نگه می دارد و آرام در مورد تام بردی را وارث در NFL شبکه ظاهر

با تام بردی از تصویر در جدید انگلستان میهن پرستان مربی لایحه Belichick است در مواجهه با یک وظیفه او نیست تا به

توسط PATRIS-MUSIC در 19 اردیبهشت 1399

با تام بردی از تصویر در جدید انگلستان میهن پرستان مربی لایحه Belichick است در مواجهه با یک وظیفه او نیست تا به حال برای مقابله با در یک مدت زمان طولانی.

او برای پیدا کردن یک شروع جدید کارفرمایی.

هنوز در درست Belichick مد 68 ساله است که نگه داشتن کارت های خود را نزدیک به قفسه سینه خود را.

این پرستان چهار quarterbacks در فهرست خود را با جارت Stidham برایان Hoyer, J'Mar اسمیت و برایان Lewerke. در حالی که آن را هنوز هم در اوایل فصل است که هنوز ماه به دور و COVID-19 همه گیر می تواند به طور قابل توجهی تغییر NFL schedule و تاخیر نجومی — Belichick نمی نشان می دهد بسیار مورد کارفرمایی نبرد در انگلستان در طول NFL شبکه برنامه انتشار ویژه در پنج شنبه شب.

"اینجا جایی است که ما و شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد پایین جاده" Belichick گفت: در NFL Network. "اما ما احساس می کنیم باید چهار بازیکن خوب وجود دارد ... دوست دارم با تمام کسانی که بچه های ما را ببینید که چگونه از آن می رود."

هویر با تجربه ترین کارفرمایی در Belichick را در اختیار. 34 ساله شده و در لیگ از سال 2009 هر چند به اطراف منعکس بین هفت تیم مختلف در حالی که عدم تا به تحکیم شروع کار است. او برای میهن پرستان در موارد متعدد هزینه های خود را در سه سال اول با انگلستان قبل از مختصر نانامی به بازی در سال 2017 و 2018 تا او را آشنا با Belichick و سیستم خود را.

The Patriots انتخاب نکرده کارفرمایی در پیش نویس اما برداشت اسمیت از لوئیزیانا فناوری و Lewerke از ایالت میشیگان است. هر دو پنج سال کالج بازیکنان رفت undrafted ماه گذشته.

که برگ Stidham که Patriots در زمان در دور چهارم 2019 پیش نویس از آبرن. 23-در سال صرف تمام فصل گذشته به عنوان بردی پشتیبان گیری ظاهر می شود تنها در سه بازی به نظر می رسید برای تحت تاثیر قرار دادن Belichick در این فرآیند است.

"Stid کار واقعا سخت سال گذشته است. او ما پشتیبان و کارفرمایی کل فصل" Belichick گفت: در NFL Network. "من می دانم که او در حال کار سخت در offseason. او ساخته شده بسیاری از پیشرفت از نظر درک ما جرم و درک حریف دفاعی مانند تمام بازیکنان را از سال 1 تا 2 سال.

"من مطمئن هستم که او به خارج وجود دارد و آماده برای رفتن آماده رقابت سخت و خواهیم دید که در آن آن را به ما طول می کشد."

این می تواند کمی قبل از Belichick خود را نشان می دهد بعدی شروع کارفرمایی. موقعیت تغییر باید با ارائه یک بازی بسیار سرگرم کننده داستان به دنبال رفتن به این سقوط.

بیشتر از یاهو ورزشی:tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب