ده توییت بزرگ متناسب با دستور کار ترامپ است، نه واقعیت

پرزیدنت ترامپ خود را به طور مربعی وارد طرح بیگ ده برای بازگشت به بازی در روز سه شنبه کرد و جذاب ترین مسابقه ای

توسط PATRIS-MUSIC در 12 شهریور 1399

پرزیدنت ترامپ خود را به طور مربعی وارد طرح بیگ ده برای بازگشت به بازی در روز سه شنبه کرد و جذاب ترین مسابقه ای را که ممکن است پاییز امسال در لیگ ببینیم راه اندازی کرد. این رئیس جمهور ایالات متحده در برابر ده رئیس جمهور بزرگ صف صف، نبرد ویلز و وفاداری های سیاسی، همه مبهم در تلاش برای گرفتن قلب و ذهن رای دهندگان در ایالات نوسان مطرح شده است.

ترامپ بعد از ظهر سه شنبه توییت کرد که با کوین وارن کمیسر بیگ ده در مورد «بلافاصله راه اندازی فوتبال بیگ ده» صحبت کرده است. وی افزود که این تصمیم «در یک خط حیاط» بوده است.

برای گفتن منابع متعدد انکار این ادعا از ده بزرگ بازی بلافاصله به اندازه کافی قوی نخواهد بود. منابع از صمیم قلب به آن می خندیدند. تصور بازی در اطراف روز شکرگزاری در بحث جنینی است، و تمایل در میان مربیان برای شروع در اسرع وقت وجود دارد. اما "بلافاصله" در جهان دیگری است، به خصوص با چند تیم بزرگ ده حتی داشتن بازیکنان در محوطه دانشگاه در حال حاضر.

راه اندازی شفاف ترامپ از وارن به عنوان یک کیسه مشت زدن سیاسی در پاییز امسال به رای دادگاه در اوهایو، پنسیلوانیا، ویسکانسین و میشیگان آنقدر آشکار است که تنها شگفتی این است که او زودتر این کار را انجام نداده است.

که او وارن را برای سوء استفاده در آینده با مجموعه ای از "حقایق جایگزین" راه اندازی مستقیم از کتاب بازی سگ گوش ترامپ است.

این فکر که رئیس جمهور ترامپ دوشنبه شب با وارن تلفنی شد، دوشنبه شب در تماسی با مربیان بیگ ده به وجود آمد. (ده بزرگ این گفتگو را تأیید کرد و آن را «مولد» نامید، اما افزود که «در زمان مناسب» باز خواهد گشت. مکالمه بین رئیس جمهور و وارن تا حدودی ترتیب داده شد تا ببیند آیا بیگ ده می تواند به آزمایش سریع دسترسی داشته باشد یا نه. دولت ترامپ هفته گذشته اعلام کرد که در سال ۲۰۲۰ ۱۵۰ میلیون آزمایش سریع مستقر خواهد کرد.

که دسترسی به آزمایش، حداقل در تئوری، می تواند برخی از رزرو های پزشکی است که پزشکان پزشکی بزرگ ده قبل از فصل پاسخ دهد. اما این فقط یک نظریه است. به یاد داشته باشید، این لیگی است که اوایل تابستان امسال احساس راحتی نمی کرد که به تمرین های فوتبال تمام تماس بریم.

...


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب