تبدیل شدن به یک تقاضا توسعه دهنده وب با این $29 آموزش

دانستن فقط یک یا دو زبان برنامه نویسی است که دیگر کافی اگر شما می خواهید به پول جدی در سودآور جهان از طراحی و

توسط PATRIS-MUSIC در 17 خرداد 1399

دانستن فقط یک یا دو زبان برنامه نویسی است که دیگر کافی اگر شما می خواهید به پول جدی در سودآور جهان از طراحی وب سایت و توسعه. اما خبر خوب این است که شما لازم نیست به صرف مقدار بیش از حد از زمان و یا پول در یک سنتی برنامه نویسی آموزش و پرورش به مهارت های شما نیاز به رشد.

نهایی سال 2020 طراح وب و توسعه دهنده نرم افزاری به شما آموزش همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد محبوب ترین و قدرتمند ترین ابزار توسعه وب و سیستم عامل و آن را در حال حاضر در دسترس برای بیش از 95% در $29.

در حالی که این دوره در حال تبدیل شدن به یک برنامه نویس و توسعه دهنده با استفاده از بوت استرپ در وردپرس و آشنا شدن با یاقوت برجسته برای بسیاری از Null Byte خوانندگان احتمالا در عمق دوره ها در پایتون 3. پایتون یکی از اساسی ترین زبان هر هکر باید بدانید.

با شش دوره و نزدیک به 100 ساعت آموزش این بسته نرم افزاری است ایده آل برای هر دو مشتاق توسعه دهندگان وب و بیشتر جوانب مثبت چاشنی به دنبال گسترش مهارت های خود را تنظیم.

اگر شما کاملا جدید به این زمینه شروع با چگونه برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس و تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب , ماژول که راه رفتن شما را از طریق اصول ساخت یک وب سایت از ابتدا با استفاده از انواع زبان ها و سیستم عامل از جمله پایه-سطح HTML, CSS و جاوا اسکریپت است.

با اصول اولیه در زیر کمربند خود را, شما قادر خواهید بود به حرکت به بیشتر دوره های پیشرفته در بسته نرم افزاری از جمله بوت استرپ به وردپرساست که به شما می آموزد که چگونه به منظور توسعه سفارشی و سودآور سایت های وردپرس; به جلویی توسعه دهنده Bootcamp دوره نشان می دهد که شما چگونه به کار با انواع زبان های برنامه نویسی و چارچوب در جلو به پایان می رسد خود را می سازد; و مبانی و اصول Ruby دوره که به شما می آموزد که چگونه به پیاده سازی این تقاضا زبان در محیط های متعدد.

نیز وجود دارد Learn Python 3 از مبتدی تا پیشرفته, دوره — مجموعه ای جامع از بیش از 70 سخنرانی که اهرم دست در نمونه به شما معرفی به یکی از قدرتمند ترین در جهان و با تکیه بر زبان های برنامه نویسی.

اجازه ندهید توسعه وب سایت حرفه ای رنج می برند چرا که شما به سرعت با این صنعت مهم ترین زبان های برنامه نویسی و ابزار. نهایی سال 2020 طراح وب و توسعه دهنده نرم افزاری شما می توانید به جایی که شما نیاز به فقط برای $29 — بیش از 95% خود را با قیمت معمول امروز است.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

عکس پوشش توسط ThisisEngineering RAEng/Unsplash


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب