تبدیل به یک کامپیوتر پزشکی قانونی Pro با این $29 آموزش

به طور فزاینده مهم جهان از کلاه سفید و یا "اخلاقی" هک شدن رقابتی است. با تشکر از رشد حقوق و فرصت های با استعد

توسط PATRIS-MUSIC در 27 خرداد 1399

به طور فزاینده مهم جهان از کلاه سفید و یا "اخلاقی" هک شدن رقابتی است. با تشکر از رشد حقوق و فرصت های با استعداد و آموزش برنامه نویسی جوانب مثبت است که می تواند نفوذ به سرور و حفاظت از شبکه در برابر دیجیتال تهدید تقاضا برای بی باک اینترنتی رزمندگان که از طریق سقف و این نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش هر زمان به زودی.

که بدان معنی است که اگر شما می خواهید را به ایستادگی کردن از جمعیت و زمین در بهترین موقعیت در این زمینه شما نیاز به پیدا کردن یک تو رفتگی در دیوار و یا تخصص — چیزی است که نشان می دهد زمان و کارفرمایان آینده که شما آنچه در آن طول می کشد به یک متخصص در یک زمینه خاص.

این معرفی به پزشکی قانونی کامپیوتر دوره شما را تا رسیدن به سرعت با یکی از سریعترین رشد و محبوب ترین cybersecurity تخصص در جهان و آن را در حال حاضر بیش از 95% در $29. ما نمی تحت پوشش دیجیتال پزشکی قانونی در Null Byte در حالی که پس از این دوره خوب است پر کردن تا زمانی که ما شروع به کاوش در پزشکی قانونی دوباره.

این که آیا شما تنها با شروع با-کلاه سفید نرم و یا شما یک برنامه نویس با تجربه تر به دنبال گسترش مجموعه مهارت های خود را در این 20 ساعت دوره آموزشی کمک خواهد کرد که شما را تبدیل به یک تقاضای قانونی کامپیوتر متخصص از طریق آسان به دنبال سخنرانی است که به شما آموزش چگونه برای اجرای یک طیف گسترده ای از نقض داده ها و تحقیقات است.

این آموزش به شما کمک خواهد کرد پیوستن به صفوف خود را با نشان دادن شما چگونه به جابجایی مراحل دیجیتال, حمله انجام یک تحقیق با توجه به دستورالعمل های قانونی شناسایی متعدد نفوذ تلاش و جستجو و تصرف منابع مورد نیاز برای تحقیق و تفحص است.

آموزش نیز همراه با مواد اولیه ای که به شما نشان می دهد متنوع تر عناصر برای مقابله به مثل در برابر حملات فعال در حالی که اجرای پادمان برای کمک به اطمینان حاصل شود که همان شبکه نمی تواند به خطر بیافتد در آینده است.

تبدیل شدن به یک تقاضای قانونی کامپیوتر حرفه ای با معرفی به پزشکی قانونی کامپیوتر البته فقط برای $29 — بیش از 95% خود را با قیمت معمول امروز است.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

تصویر پوشش از طریق Pxfuel


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن