تبدیل شدن به یک متخصص اطلاعات با این 10 دوره بسته نرم افزاری

امروز در داده محور جهان اسلام به خوبی آشنا در داده ها و تجزیه و تحلیل می تواند کمک به زمین هیجان انگیز و حرفه

توسط PATRIS-MUSIC در 28 خرداد 1399

امروز در داده محور جهان اسلام به خوبی آشنا در داده ها و تجزیه و تحلیل می تواند کمک به زمین هیجان انگیز و حرفه ای پرداخت. این که آیا شما علاقه مند در کار برای یک عمده شرکت با تکنولوژی و یا به دنبال کار آزاد در توسعه, شما نیاز به یک درک کامل از جدیدترین و بهترین سیستم عامل در تجزیه و تحلیل ترافیک اگر شما می خواهید به موفقیت.

کامل 2020 داده های بزرگ و یادگیری ماشین بسته نرم افزاری همراه با ده دوره و بیش از 600 درس است که شما را به سرعت با جهان محبوب ترین و قدرتمند داده ها و روش های یادگیری ماشین و ابزار و آن را در حال حاضر در دسترس برای بیش از 95 ٪ off فقط $39.90.

این آموزش گسترده بسته نرم افزاری به شما کمک خواهد کرد سبقت گرفتن رقابت در طیف گسترده ای از اطلاعات محور زمینه های حرفه ای از طریق آموزش جامع و کامل است که آسان به درک صرف نظر از سطح تجربه خود را.

اگر شما در نظر خودتان را به عنوان یک داده های بزرگ و یادگیری ماشین تازه کار شروع دوره مقدماتی که پیاده روی شما را از طریق اصطلاحات پایه در این زمینه است. شما در پایان این دوره با درک جامد از همه چیز از اساسی نظری مفاهیم به متنوع تر راه است که در آن داده های مثبت در حال استفاده از دانش خود را در جهان واقعی است.

از آنجا, شما آماده برای حرکت به مباحث پیشرفته تر نیاز به انجام با انواع زبان های برنامه نویسی مانند پایتون نقش داده های بزرگ در مقیاس تحلیلی محیط های پردازش داده ها روش های است که اجازه خواهد داد که شما برای به دست آوردن بینش ارزشمندی از مجموعه عظیم از اطلاعات و بیشتر.

نیز وجود دارد گسترده آموزش را پوشش می دهد که به طور فزاینده مهم و سودآور جهان از یادگیری ماشین — از طریق درس است که تمرکز بر روی همه چیز از یادگیری عمیق الگوریتم, هوش مصنوعی, شبکه عصبی Hadoop و فراتر از آن.

دریافت مهارت و ابزار شما نیاز به رشد در جهان که وابسته به داده ها و تجزیه و تحلیل. معمولا قیمت در $1,295 کامل 2020 داده های بزرگ و یادگیری ماشین بسته نرم افزاری است که در فروش فقط برای $39.90 — بیش از 95 ٪ تخفیف قیمت برای مدت زمان محدود.

قیمت در حال تغییر است.

می خواهید شروع به ساختن پول به عنوان یک کلاه سفید هکر? پرش شروع خود را-کلاه سفید هک حرفه ای با ما 2020 حق بیمه هک اخلاقی, گواهینامه آموزشی از بسته نرم افزاری جدید Null Byte فروشگاه و دریافت بیش از 60 ساعت آموزش از هک اخلاقی حرفه ای است.

خرید در حال حاضر (96٪) >

عکس پوشش توسط ThisisEngineering RAEng/Unsplash


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب