خرس اضافه کردن برق در حال اجرا در آخرین 2021 NFL mock draft

شیکاگو خرس ها بسته به سال دوم در حال اجرا بازگشت دیوید مونتگومری که یک فصل برک آوت در سال 2020 است. اگر او نمی

توسط PATRIS-MUSIC در 15 تیر 1399

شیکاگو خرس ها بسته به سال دوم در حال اجرا بازگشت دیوید مونتگومری که یک فصل برک آوت در سال 2020 است. اگر او نمی کند که جرم در حال رفتن به در یک کل بسیاری از مشکلات است. هیچ عمق در موقعیت و با مونتگمری را rookie سال که تا حدودی از ناقص درجه آن را یک خطر محاسبه شده است که می تواند در خرس بزرگ داشتن نیاز در backfield سال آینده.

با توجه به آخرین 2021 NFL mock draft از 247, ورزش, خرس را که باید در طول سال آینده پیش نویس چرخه. و آنها را به آن آدرس در دور اول با انتخاب کلمسون در حال اجرا پشت تراویس اتین در شماره 19 به طور کلی.

این تلخ و شیرین mock draft. فرود اتین در دور 1 خواهد بود هیجان انگیز تکان خوردن آب برای خرس جرم, اما آن را نیز نشان می دهد مونتگمری نیست بازیکن طرفداران بسیار هیجان زده در مورد طول 2019 پیش فصل.

اتین هر بیت اول-دور در حال اجرا به عقب چشم انداز است که دشوار است برای پیدا کردن در زمان پیش نویس NFL اقتصاد است. لیگ به سادگی نمی ارزش در حال اجرا پشت به اندازه کافی برای توجیه سرمایه گذاری در موقعیت بالا و 32 انتخاب کنید اما اتین بازی-توانایی شکستن است در تاریخ همتراز با پرستاران, ستاره, آلوین Kamara. با تمام احترام به مونتگمری, اتین استعداد است که در های مختلف (و بیشتر چشمگیر) سطح.

اتین زد برای 1,614 متری و 19 touchdowns در سال 2019 پس از در حال اجرا برای 1,658 متری و 24 نمرات سال قبل. این سخت است تصور کنید یک سناریو که در آن او می تواند این فصل در سال 2020 اما اگر او می کند او ممکن است آن را به 19 انتخاب کنید.

امیدوارم خرس نمی شود در حال اجرا بازگشت بازار بعد offseason. برای آن که تبدیل به واقعیت مونتگمری به بالا خود را rookie فصل تولید زمانی که او برای 889 متری و شش touchdowns. او قطعا دارای این استعداد به ظهور به عنوان یک 1,200-حیاط قابلیت بازگشت اما او همچنین نوع بازیکن که وابسته به خود را در خط حمله به ایجاد خطوط در حال اجرا برای او را به بهره برداری. اتین نیست; او می تواند مرغ سالاد مرغ زباله.

اجازه بدهید با یک دوم به تمرکز بر روی که در آن خرس را انتخاب کنید در این mock draft: 19. که پیش نویس حافظه نشان می دهد آنها در حال رفتن به در مخلوط به صورت یک نقطه حذفی در فصل آینده. این یک استراحت از روایت است که شکل گرفته در اطراف شیکاگو این offseason, یکی, که در آن فوتبال رسانه خرس در میان بدترین تیم در NFL. این واقع بینانه ترین پیش بینی از نحوه شیکاگو فصل می تواند در نهایت به بالا رفتن. دفاع لود شده است و آنها را حفظ خواهد کرد در هر بازی در حالی که کارفرمایی وضعیت uninspiring و احتمالا باعث خرس به سقوط فقط کوتاه از حذفی اجرا.

خرس اضافه کردن برق در حال اجرا در آخرین 2021 NFL mock draft در ابتدا در ظاهر NBC Sports شیکاگوtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن