آیا به قایق بادی نیاز دارید؟

نوع جنس آنها بسیار محکم و مقاوم است و با خاطری آسوده میتوانید از آن در آبهای عمیق و حتی خروشان استفاده نمایید

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

نوع جنس آنها بسیار محکم و مقاوم است و با خاطری آسوده میتوانید از آن در آبهای عمیق و حتی خروشان استفاده نمایید به دلیل محفظه های باد زیاد ایمنی آنها بسیار بالا رفته به طوری که اگر در هنگام استفاده از قایق های بادی سوراخ شود و از یک نقطه آسیب ببینند ، دیگر محفظه های آن همچنان پر از هوا بوده و هیچ تاثیری بر روی قایق نخواهد داشت و افراد سوار بر قایق میتوانند به مسیر خود ادامه دهند ، استحکام و مقاومت بسیار بالایی دارند و در برخی از آن تحمل وزن حتی تا 6 نفر را هم دارند و میتواند بهترین وسیله برای تفریح و ماهیگیری باشد. هنگامی که انگل از سر آنها جوانه میزند، به قسمت انگلی شلیک کنید تا آسیب بیشتری به آنها وارد شود. مسیر را تا انتهای غار دنبال کنید و از نردبان تابالا بروید. در اینجا از نردبان بالا بروید، سپس در بالا میتوانید یک قفس فلزی آویزان در سمت چپ پیدا کنید.

اکنون مستقیماً به بالا نگاه کنید و تا قفس فلزی که از سکوهای بالا آویزان شده است را ببینید. به بالا نگاه کنید تا قفس فلزی را ببینید که از بالا آویزان شده است. یک ماهی بزرگ وجود دارد که دقیقاً در جلوی آن شنا می کند که باید با یک هارپون به آن ضربه بزنید تا بتوانید آن را بلند کنید. این بار در انتهای زیرزمین میتوانید انگشتر نگین قرمز ارزشمندی را که روی یه صندوق قرار دارد را پیدا کنید. اگر با این مورد که یک تخممرغ طلایی را تا فصل ۱۲ همراه خود حمل کنید مشکلی ندارید، میتوانید یک تخممرغ طلایی دیگر نیز بردارید و در فصل ۱۲ به فروش برسانید. حالا یک بار دیگر سوار قایق شوید و به سمت گوشه شمال غربی دریاچه بروید تا به اقامتگاه کنار دریاچه، یعنی جایی که در فصل ۱ بودید، برسید. به داخل غار بروید و از حالا دوباره سوار قایق شوید و به اسکله قایق برگردید. حالا دوباره سوار قایق شوید و به اسکله برگردید.

اگر در حل پازل اشتباهی مرتکب شدید، میتوانید آخرین سیو خود را بارگیری کنید و دوباره امتحان کنید. گاهی اوقات ممکن است ماهی در اولین حضور شما ظاهر نشود، بنابراین اگر ماهی وجود نداشت، از آن منطقه برگردید تا پس از مدتی، دوباره مقابل اسکله ظاهر شود. اکنون که کلید کوچک را در اختیار دارید به منطقه قبلی برگردید، مراقب سگهای آلودهای که ظاهر میشوند باشید. یکی از تفریحاتی که به تازگی در جزیره کیش راه اندازی شده است و در همین مدت زمان علاقه مندان بسیاری را به سمت خود جذب کرده، اتاق فرار می باشد. دیدنی های همدان؛ گشت و گذار در پایتخت مادهادر همدان با پیشینه تاریخی، جاذبه های گردشگری بیشماری برای علاقه مندان وجود دارد و… این قایق دارای مزایا و معایبی میباشد که در ادامه به آنها پرداخته میشود. زیرا در غیر این صورت، پس از انجام چرخشهای اشتباه بیش از حد، پازل به طرز وحشتناکی گیجکننده میشود. ​This art ic᠎le has ᠎been w ritten  wi th G SA Content  G​enerator ᠎DEMO!

پس با یک سیو ساده میتوانید هر آن که پازل به هم ریخت، بازی را بدون از دست دادن دستاوردهای خود به زمان قبل از حل پازل برگردانید. در درجه سختی Assisted/Standard، حل این پازل دو حرکت طول می کشد: یک بار سمت چپ را بچرخانید، سپس یک بار سمت بالا را بچرخانید و تمام! حالا برگردید و به سمت مخالف دروازه حرکت کنید، سپس از نردبان داخل این اتاق بالا بروید تا به منطقه جنگلهای آلتار (Forest Altar) برسید. به پشت منطقهای که نردبان در آن قرار داشت بروید. برای آنکه در آب بهتر دیده شود، از رنگ نارنجی استفاده شده است. پمپ بادی دستی دوبل بزرگ همراه محصولات بادی بصورت رایگان است که باد زدن را براحتی انجام میدهد، با استفاده از این پمپ بادی میتوانید اقدام به پُر کردن به صورتی که در ادامه گفته میشود نمایید، محفظه های بادی قایق شماره گذاری شده است و بهترین روش باد کردن آن به ترتیب شماره ها است، نازل متناسب با دریچه را به داخل محفظه بادی فرو کنید تا جایی که سوپاپ عدم بازگشت هوا کنار رفته و باد اجازه ورود به داخل قایق اینتکس پیدا کند، سپس با نیروی دست اقدام به باد زدن آن کنید، بعد از آنکه بخش مورد نظر باد زده شده درپوش محفظه بادی را به خوبی ببندید و کیپ کنید، به همین ترتیب بقیه محفظه های قایق را باد بزنید تا کل آن شکل بگیرد، نکته ای که در این زمینه مهم میباشد این است که از زیاد باد کردن خودداری کنید، زیرا که به بافت های داخلی آن آسیب میرساند، شما میتوانید با فشار دست میزان باد داخلی را بسنجید و تا جایی به پُر کردن ادامه دهید که بدنه آن منعطف باشد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن